Přejít na obsah


Fotka

GC Aplikace a waymarking


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 541 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 15:38

Chtel bych se zeptat, jestli ma nekdo zkusenosti s podporou waymarkingu v androidich aplikacich pro GC - osobne pouzivam a:drake, ale na tom az tak nesejde. Mohl bych to samozrejme vyzkouset. WM ale zatim nehledam, dosud jsem mel jen turistickou navigaci a tam mi prace s waymarky nejak nesla. Ted, kdyz objevuju krasy aplikaci pro chytre mobily, zvlast jak si hrave poradi s databazi kesek cele republiky, by me zajimalo, jestli obdobnym zpusobem jde hledat i waymarky.
  • 0

#2 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 17:06

Locus.

Vložený obrázek
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#3 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 17:06

Mám datábazi WM v Geogetu. Jednou měsíčně dělám POI pro gpsku. Stačí mi jen můj kraj.
V novém mobilu mám Locus a tady na foru jsem našel export pro waymarky od Dobesche, vypadá to dobře (na mapě je ikonka WM).
Vložený obrázek
  • 0

#4 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 21:49

honny napsal/a:
Locus.

Hezké vidět své dílo :D

Jinak export do locusu děláš jak?
  • 0
Užívej života...

#5 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 21:59

honza.h napsal/a:
Chtel bych se zeptat, jestli ma nekdo zkusenosti s podporou waymarkingu v androidich aplikacich pro GC - osobne pouzivam a:drake...

Taky (krátce) používám a:drake. V jedné databázi GG mám keše, ve druhé WM. Stačí obě nakopírovat a pak mezi nimi v a:drake přepínat. Bohužel ale všechny waymarky mají společnou ikonu WM.
EDIT:
Pokud jsi myslel aplikaci, která by tahala WM online, tak o ničem nevím. Obávám se, že to ani nepůjde.
  • 0

#6 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 541 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 23:01

ProKesTom napsal/a:
Taky (krátce) používám a:drake. V jedné databázi GG mám keše, ve druhé WM. Stačí obě nakopírovat a pak mezi nimi v a:drake přepínat. Bohužel ale všechny waymarky mají společnou ikonu WM.
EDIT:
Pokud jsi myslel aplikaci, která by tahala WM online, tak o ničem nevím. Obávám se, že to ani nepůjde.


Tohle je přesně, co jsem se potřeboval dozvědět. Díky, budu zkoušet. Jen je škoda, že se keše i waymarky nezobrazí současně.
  • 0

#7 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2013 - 0:55

u předchudce aDrejka jsem skončil na tom, že jsem si odlovené WM označil fiktivnim datem 1.1:2000. Jenže toto datum program zblblo do té míry, že nešel použít. A bohužel mi ani autor nedokázal (nebo nechtěl) odpovědět na otázku proč to dělá a jaké datum bych měl použít aby se to nezbláznilo. Doufám, že v Adrake už máte toto chování odstraněné.
  • 0

#8 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2013 - 9:53

Čirou náhodou jsem zrovna na tohle narazil na gc.com fóru:

http://chilehead.us/wm

Více: http://forums.ground...howtopic=307723
  • 0
Užívej života...

#9 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2013 - 10:06

honza.h napsal/a:

ProKesTom napsal/a:
Taky (krátce) používám a:drake. V jedné databázi GG mám keše, ve druhé WM. Stačí obě nakopírovat a pak mezi nimi v a:drake přepínat. Bohužel ale všechny waymarky mají společnou ikonu WM.
EDIT:
Pokud jsi myslel aplikaci, která by tahala WM online, tak o ničem nevím. Obávám se, že to ani nepůjde.


Tohle je přesně, co jsem se potřeboval dozvědět. Díky, budu zkoušet. Jen je škoda, že se keše i waymarky nezobrazí současně.


Pokud bude obojí v jedné databázi, tak to pochopitelně zobrazí najednou. Nicméně WM tam jsou jen jako takový přílepek bez výraznější podpory, proto mají taky jednotnou ikonku.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama