Přejít na obsah


Fotka

drzak do auta?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2006 - 10:44

Zdar!
Nekde na Internetu jsem cetl, ze nekdo ma drzak na Garmina 60CSx, ktery se upevnuje na mrizku od vetrani, presne tak jak se upevnuji takove ty vonedla do auta.
Da se to koupit nekde u nas, nebo je potreba si to vyrobit doma???

Diky za info.

Pavel

  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2006 - 14:31

Zdar!
Nekde na Internetu jsem cetl, ze nekdo ma drzak na Garmina 60CSx, ktery se upevnuje na mrizku od vetrani, presne tak jak se upevnuji takove ty vonedla do auta.
Da se to koupit nekde u nas, nebo je potreba si to vyrobit doma???

Diky za info.

Pavel

Je to v balení u originálního držáku pro 60 CSx.

  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2006 - 19:24

Ja mam LEGEND CX a ted jsme si objednal tohle http://www.pdacentru...6&nLanguageID=1 je to asi 3* levnejsi nez original a muzu tam pouziti telefon nebo neco jineho . Cena vic nez prijemna. Co vy na to.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2006 - 15:28

Je tam prisavka nasko i takovedrzak do ventilace, chobot je novej jde docela tezko nastavit uvidim co s nim udela slunicko, pokud ma nedko zajem tak to nafotim.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2006 - 16:11

Je to v balení u originálního držáku pro 60 CSx.

Hola,ten ale stoji asi 0,9 kilokorun. není někde něco levnějšího?Prozraďte.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2006 - 17:21

V baleni je klipsa na pasek. Jo nebo jo?
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2006 - 12:57

Je to v balení u originálního držáku pro 60 CSx.

Je to u toho s přísavkou na sklo?
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2006 - 17:36

Ja mam LEGEND CX a ted jsme si objednal tohle http://www.pdacentru...6&nLanguageID=1 je to asi 3* levnejsi nez original a muzu tam pouziti telefon nebo neco jineho . Cena vic nez prijemna. Co vy na to.


Zdar!
A to Ti tam to GPS drzi bez problemu? Myslim - drzi to tam jenom tak, ze je to zmacknute ze stran, nebo taky je to podepreno zespodu? A pouzivas drzak na ventilaci, nebo na predni sklo?
A pouzivas taky v tom drzaku GPS se zapojenym externim zdrojem = s kabelem do zapalovace???????
Diky za informace!
Pavel
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2006 - 23:30

Ja mam LEGEND CX a ted jsme si objednal tohle http://www.pdacentru...6&nLanguageID=1 je to asi 3* levnejsi nez original a muzu tam pouziti telefon nebo neco jineho . Cena vic nez prijemna. Co vy na to.

Ten drzak na predni sklo s "chobotem" jsem poridil v pardubickem CPA (prislusenstvi na mobily) za 195,-Kc. Je vyborny, ale ma jako vsechny levne choboty jednu mozna podstatnou nevyhodu. Chobot je z plastu a tak za slunecneho pocasi mekne jak cokolada. Ja jsem to vyresil oprenim GPSky o palubovku (a osvedcilo se mi podlozeni protiskluzovou podlozkou) tak, ze jsem chobot mirne proti palubovce napruzil. Neni to idealni, ale nejezdim offroadem kamenitymi koryty potoku....
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2006 - 14:14

Zdar! Tak jsem si koupil drzak na plechovky do auta a muj Garmin 60CSx tam sedi jako by to bylo delane na nej. Sedne tam s obame i bez a muze byt taky pripojeny externi zdroj nebo antena + da se natacet na ruzne strany. A kdyz uz me omrzi mit tam GPS, tak si tam dam nejaky lahodny napoj =:-D (nechci delat reklamu, ale drzak je od firmy Filson, kat. cislo 48.867 - cena na benzince 200.-Kc) Hezky den preje Pavel PS: je mi lito, ze jsem si nekoupil original Garmin, ale rozdil v cene byl PRILIS velky + je to univerzalnejsi vec nez jenom drzak na GPS...
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2006 - 15:50

Zdar! Tak do neceho jako tohle pujdu: http://www.malsingma...er=asc&start=15 Asi zajdu nekam do obchodu s mobilnimi telefony, tam snad nejaky levny drzak najdu. Nebo prinejhorsim si zakoupim takovy drzak na napoje. Kdyz tam pak nebude Garmin, tak tam budem nejaky lahodny mok. Zdar Pave
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2006 - 17:16

Je to u toho s přísavkou na sklo?

Ne.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama