Přejít na obsah


Fotka

Prosba správci Pepovi od Joney - zamyšlení....


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
32 odpovědí na toto téma

#1 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2013 - 20:38

Tak si nám Jonea stěžuje.

Ahoj, velmi mě mrzí diskuze, které se poslední dobou vedou na téma úpadku geocahing.cz. Myslím, že je to dobré forum, které akorát poslední dobou zaneřádily řady hulvátů, kteří mají potřebu špinit kdeco. Ještě pochopím, když se v obecném foru omluvím a přesto v drtivé většině zdejší hulváti mě sprostě uráží a hodnotí mou omluvu jako odpad. Co ovšem nechápu, že tito ultrahulváti mají tuto potřebu i na foru Hledám společnost (viz můj poslední příspěvek). Proto prosím správce, aby takovéto urážlivé a spamující příspěvky bez milosti mazal a případným hulvátům dal napomenutí a v případě recidivy se s nimi na tomto foru rozloučil. Jen tak je podle mého názoru možné zde udržet úroveň slušné komunikace a nedegradovat toto pěkné forum na žumpu. Téma samozřejmě obratem zamykám, neb si dokáži představit, jak na to budou hulváti, kterých se to týká, reagovat... Předem správci velmi děkuji.


Takovouto stížnost bych bral, kdyby nebyla opět lživá, tak jak je u Joney už zvykem.


Milej Joneo, chtěl bych vidět, kde tě někdo sprostě uráží
. Mluvíš zde o hezkém fóru. To aby jsi se před adminem udělal hezkým? Protože jinde o tomto fóru nemluvíš jinak než o žumpě. Máš pro to vysvětlení? Jsi prostě s podváděním proslulej nejen v naší zemi, ale i za hranicemi. A za to si můžeš jen ty sám. Tak tady teď nebreč a nestěžuj si jak tě lidé nemají rádi. Mají k tomu důvod. A až se tady zase začneš kát nezapomeň, že důležité jsou i činy a ne jen slova napsaná do větru.

Urazil jsem tě?

btw: aby vysvětlil proč tohle píšu. Ne aby tady vzniknul hon na Joneu, ale proto, že ze srdce nesnáším lháře, podvodníkya nemíním o tom mlčet.
  • 0

#2 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2013 - 20:56

No moment, já doufám, že i on sám to nebere tak, že jsem to tu svým příspěvkem zaneřádil, mě samotnému bratrstvo brzy ráno zvedlo náladu:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#3 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2013 - 21:29

tomy.22 napsal/a:
Milej Joneo, chtěl bych vidět, kde tě někdo sprostě uráží.

Myslím, že parametry sprosté urážky splňuje třeba toto:

novakovic napsal/a:
(...) odpad jako je on sám(...).

Myslíš si, že to má co dělat ve vlákně určeném pro inzerování možného spolulovu?
Podle mě je to stejná hujeřina, jako OT plky v poradně. Na tlachání, teoretizování, upalování čarodějnic, špičkování a osočování tu mám obecnou sekci;)
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#4 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2013 - 23:13

Mně zas příjde poměrně urážlivé označení těch, kdo mají jiný názor na Joneovu "omluvu" slovy "v drtivé většině zdejší hulváti". Jo a taky se mi nelíbí mluvit o foru jako o žumpě. Kdyby měl Jonea keše odlovený férově, každý by ho bral jako geoborce typu PaBa, takhle ho každý bere zcela zaslouženě jako geopodvodníka.
  • 1

#5 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2013 - 1:30

Blahoslavení chudí duchem. Joneo, prosím, už zalez do kouta a nezamořuj i toto fóru, dost co děláš za ostudu v terénu. Realitu překrucuješ jak se ti zrovna hodí a sebereflexe a kajícnost je pro tebe cizí slovo. Ách jo..., za co ?!
  • 0

#6 STVANEC

STVANEC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2013 - 1:37

Locked

Vložený obrázek


  • 0

#7 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2013 - 3:37

Nechte už Jonea na pokoji, ať si to hraje jak chce. Uznání bodu je věcí ovnera té které konkrétní kešky a není to věcí vás ostatních na fóru. B)
  • 0

#8 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2013 - 6:22

STVANEC napsal/a:
Locked


Štětináči, ty máš tedy odvahu, tohle psát znovu zdejším hulvátům:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#9 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2013 - 10:35

shaman3 napsal/a:
Nechte už Jonea na pokoji, ať si to hraje jak chce. Uznání bodu je věcí ovnera té které konkrétní kešky a není to věcí vás ostatních na fóru. B)


tady bych si dovolil jemnou opravu .. není to věci ownera, pokud jsi v logbooku tak se owner může stavět na hlavu, ale log platí (bez ohledu na to to jakou cestou jsi se k logbooku dostal) .. a ani honzak83 s tím nic nenadělá :D

B)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#10 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2013 - 14:48

Ale je to věcí ownera, aby si to pohlídal a zkontroloval, jestli v logbooku ty logy jsou.
  • 0

#11 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2013 - 21:14

Řekl bych, že není důležité, kolik si kdo zalogoval keší a jak. Daleko zajímavější je, jak se lidé chovají, když dotyčného kačera potkají a jestli vůbec má někdo zájem se s ním potkávat.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#12 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2013 - 21:33

kolombo - ano, a tím se dostáváme k tématu - vyjadřování, a to tady na foru, jedna věc je vyjdáření vlastního názrou, ale v mezích slušnosti, né že když vidím nick který nemám v lásce a hned to dávat všem na jevo, nebo si z něho střílet .. o hrubosti nemluvě co se týká té druhé části, pepu (jonea) znám osobně a nemám problém s tím potkáváním B) shaman3 - omluva, špatně jsem tu původní poznámku pochopil B)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#13 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2013 - 8:51

Orxion napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Nechte už Jonea na pokoji, ať si to hraje jak chce. Uznání bodu je věcí ovnera té které konkrétní kešky a není to věcí vás ostatních na fóru. B)


tady bych si dovolil jemnou opravu .. není to věci ownera, pokud jsi v logbooku tak se owner může stavět na hlavu, ale log platí (bez ohledu na to to jakou cestou jsi se k logbooku dostal) .. a ani honzak83 s tím nic nenadělá :D
B)

Opět nemáš pravdu, můžeš mazat i vulgárí logy,případně všechny logy odporující pravidlům (např. challenge keše - u těch opravdu nestačí být zapsán v logbooku).
  • 0

#14 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2013 - 10:45

Děláte tu z něj málem kriminálníka, přitom určitě nikomu z vás kešku nerozšlapal. Vzhledem k počtu jeho platných logů to většině ownerů asi nevadí, jakým způsobem loguje, nebo si to nedokáží zkontrolovat v logboocích, ale to už je jejich boj, oni jsou tu od toho, aby si to na svých keších ohlídali. Když už jste v tom, můžete také začít proklínat všechny ty ownery, co mu jeho logy uznali a po kontrole logbooku je nesmazali.
  • 0

#15 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2013 - 11:26

Ale kdež. Geocaching je sice hra a každý si ji může hrát, jak chce, ale každý, kdo fixluje nemůže očekávat, že s ním komunita bude souznívat. Je to úplnš stejné, jako hrát Člověče nezlob se a házet kostkami tak, aby "to vyšlo". Nedivím, se, že to nechápeš, protože tvoje nepochopení je obdobné, jako u Jonei. Dokonce používáš formulaci, že vlastníci "jsou od toho..." Za to, podobně jako Jonea, sklidíš expresivní označení a ve většině komunit bys letěl z kola nebo chytnul nějakou tu mackovku. A nedáš si říct a nedáš si říct. Sociální IQ na úrovni žížaly.
  • 0

#16 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2013 - 11:33

Drž je sportovče tématu. Vidíš tady někde, že jsem se ptal Joney na keše. Já se ptal kde Joneu někdo sprostě uráží a proč Pepovi píše o hezkém fóru, když se jinde o něm vyjadřuje jako o žumpě. Jestli se chceš bavit o tom, proč se Jonea po cca 15 000 "odlovených" keších začal kát a psát o tom jak bude již lovit v duchu fair play, založ si své téma.
  • 0

#17 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2013 - 19:33

když vidim, co se to tu cele propralo a jakym zpusobem jonea funguje (porusovani pravidel naprosto evidentni, ještě se k tomu prizna). narazim na to, ze loguje FI, i když není v logbooku. je nejaka moznost, jak jeho ucet zablokovat? myslim si, ze by pak byl pokoj a fungoval by jako odstrasujicic pripad. akorát podobni lide a vse, co se kolem toho toci dela spatny obraz GC.
  • 0

#18 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2013 - 19:57

Chápu: každý má svou pravdu. Jasné : Pravidla jsou nastaveny. Ale pokud si někdo "nezúčastněný" nebo nováček nebo novinář a spousta kešerů přečte vlákno ... Je nutné to řešit tak ... dlouho (stejně se objeví někdo jiný nebo ...) Píšu z důvodu: GC dělám pro sebe a pro děti a ony si čtou tyto stránky, tzn. čtou toto vlákno. Chtěl jsem, aby viděli, že podvádět se nemá. Jen neumím doma dělat tu korekci ... Díky, pěkný geokešinkový týden Míra
  • 0

#19 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2013 - 20:08

Mě by zajímalo, vy mravokárci, jestli také tak úzkostlivě dodržujete pravidla "dobrého chování" i v občanském životě, jako to vyžadujete od jiných při geocachingu. Opravdu jste např. nikdy nezaparkovali vozidlo v rozporu s dopravními předpisy? Opravdu jste nikdy nepřekročili povolenou rychlost při řízení vozidla? Opravdu jste vždy v metru, v autobuse, v tramvaji, pustili sednout starší lidi? Odsuzovat jiné, to vám jde, ale odsoudili jste někdy také sami sebe?

Bible svatá
Matoušovo evangelium 7
[Mt 7, 1] Nesuďte, abyste nebyli souzeni.
[Mt 7, 2] Neboť jakým soudem soudíte, takovým budete souzeni, a jakou měrou měříte, takovou Bůh naměří vám.


  • 0

#20 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2013 - 21:44

Pitrus napsal/a: Mně zas příjde poměrně urážlivé označení těch, kdo mají jiný názor na Joneovu "omluvu" slovy "v drtivé většině zdejší hulváti".

Jo a taky se mi nelíbí mluvit o foru jako o žumpě.

Kdyby měl Jonea keše odlovený férově, každý by ho bral jako geoborce typu PaBa, takhle ho každý bere zcela zaslouženě jako geopodvodníka.

Podepisuji v plném rozsahu, na jednu stranu si stěžovat na urážky a na druhou označit všechny, co mají jiný názor za hulváty je opravdu (mírně řečeno) úsměvné.
Navíc v naprosté většině případů používali "zdejší hulváti" věcné argumenty, bez jakýchkoli nadávek nebo urážek, prostě konstatovali fakta, nebo vyjádřili (slušně) svůj názor a konstatování faktu, nebo odlišného názoru prostě není ani urážka ani nadávka.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama