Přejít na obsah


Fotka

Otvírání pokladů 2013


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
226 odpovědí na toto téma

#101 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 21:27

poohDA napsal/a:

Varouch napsal/a:
Užijte si odtajněnou finálku na GC34DC4.

super, to jsem potřeboval. Teď jen natrénovat dlouhý nádech.


Já nedýchám od té doby, co jsem si keš otevřela:D
  • 0

#102 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 21:45

K čemu někomu ty souřadnice mbudou když sám píše v logu že je keš odstraněna.
  • 0

#103 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 21:55

HANSMATT napsal/a:
Dekuji zhruba polovine zucastnenym ownerum, kteri uposlechli hlas rozumu a zucastnili se teto akce cestne. Jednu zajimavou nabidku jsem i vyuzil, ja sam nemam co zverejnovat pac vsechny cache s modrym otaznikem jsem zaarchivoval a me multiny jsou jednostagove, ktere maji vsichni cachers nejradeji a daji se i vygooglit, takze zde neni treba nic zverejnovat.

Ale kdyz vidim tu druhou polovinu tak me napada tahle nabidka: Zverejnim souradnice k archivovane bonusove kesi GC2KHND vsem kteri me kontaktuji pres profil do pulnoci a zaslou prosbu o souradnice spolecne s libovolne dlouhym hrdinskym eposem o me, ktery bude napsan v daktylskem hexametru. Pokud tento epos bude libozvucny zpetne zaslu finalni souradnice.


A pripadas si jiste desne vtipnej nebo jedinej spravedlivej...? Proc do kazdeho tematu musi nekdo cpat ten jeho jedinej spravnej pohled na vec...? Vsichni cachers nejradeji... daji se vygooglit... atd... kecy, kecy, kecy. Sto lidi,sto chuti, rika se, a v gc to plati uplne stejne, at se tady busi v hrud kdokoli a jakoli intenzivne. Bud do tematu otvirani pokladu pridate, nebo nepridate ten svuj, ale proc ty plky kolem???
  • 0

brundi
 


#104 Cavalier Team

Cavalier Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 22:09

Brundi: ty vis nejlepe, ze pisu malokdy, ale pak to stoji za to ... :-))) Musim s tebou bezvyhradne souhlasit - kazdej si mysli, jak jedine on je ten spravedlivej a jak jedine jeho nazory jsou spravne ... Vsimate si nekdo, ze owneru, kteri se zucastnuji, je mene nez predloni a loni ? A proc ? Prave kvuli takovym "spravedlivym kafralum", kteri do vseho musi strcit ten svuj rypacek a rýt a rýt ... :-( Copak je to nektereho ownera povinnost ? Je to prece jen a jen jeho dobra vule, jak to udela a jestli neco pusti nebo ne. Nejvice se ozyvaji ti, kteri sami nemaji krabku zalozenou nebo svoje souradnice neprozradi ... PROC ASI ???? Ja na letosni Velky patek vlastne zapomnel. Pripomnel mi to "kamarad", ktery se trepal na zverejneni nekterych mych mysterek, nebot se mu nechce pozadat me o pomoc s lustenim ... (rad bych ho siframi provedl krucek po krucku, jako mnoho dalsich kaceru). Po precteni puvodni diskuse (zamcene vlakno) a nazorech nekterych "kaceru", jsem nemel sebemensi chut neco zverejnovat . Ale nakonec jsem si to rozmyslel a do noci jsem makal na "svem" provedeni Otvirani pokladu. A tento "kamarad" mi dnes v podstate vynadal a naznacil mi, co si o me mysli (nic slusneho), protoze jsem to nenapsal do listingu tech kesi, na ktere se tak trepe ... A on na GC.CZ nechodi, tak jak to ma vedet, kdyz to sdelim verejne a jemu osobne ne ? Myslite, ze budu neco poustet i pristi rok ? :-((((
  • 0

#105 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 22:18

Nenechte se otrávit, já jsem všem ownerům moc vděčná za zveřejnění souřadnic i za nápovědy. A věřím, že takových je nás hodně. Tak se vykašlete na těch pár individuí co tu kalí vodu.
  • 0

#106 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 22:23

Děkuji všem ownerům za ochotu poskytnout finální souřadnice, indicie nebo alespoň nápovědu k některým zapeklitým mysterkám. :)
  • 0

#107 Bambulini

Bambulini

    Bambulini

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 22:24

Cavalier Team napsal/a:
...A tento "kamarad" mi dnes v podstate vynadal a naznacil mi, co si o me mysli (nic slusneho), protoze jsem to nenapsal do listingu tech kesi, na ktere se tak trepe ... A on na GC.CZ nechodi, tak jak to ma vedet, kdyz to sdelim verejne a jemu osobne ne ?

Myslite, ze budu neco poustet i pristi rok ? :-((((


Já se pro tvoji "krabičku" ráno zastavil a moc mě potěšila. I způsob, jakým jsi poklady otevřel, se mi líbil. Za mě velká děkovačka!
  • 0

#108 Varouch

Varouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 22:34

Otevírám svoji cache GC34DC4 pro logování bez nutnosti vstát od PC. Je to 5/5, určitě se bude někomu hodit do statistik.
  • 0

#109 adal asima

adal asima

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 22:35

Děkujeme všem,kteří byli ochotni poskytnout radu nebo dokonce souřadnice nám všem,kterým to luštění jde poněkud ztuha.Všem přejeme veselé Velikonoce.
  • 0

#110 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 22:38

Jo. Taky celej vecer nedelam pomalu nic jinyho nez ze lustim. Stejne mi to neda, byly tu dneska zverejneny souradky k jedny zapeklitosti, co me trapi uz par tydnu a jsem rada, ze je mam. Nicmene to neznamena, ze by me prestal deptat fakt, ze nevim, jak se k nim dopracovat. Ale kdyz znam vysledek, je obcas lehci prijit na princip. (Teda nerikam tim, ze by me takhle trapily vsechny odhalene kese, na nektere z nich se nejspis nikdy nedostane...). Ale chci tim rict, ze je to proste pekny, potesi to. Az jsem zacala premyslet, jestli nezalozit nejakou mysterku, abych to mela cim oplatit. :) Takze za mne dik a hezky velikonoce.
  • 0

#111 Cavalier Team

Cavalier Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 22:38

VAROUCH: Promin, ale to by mne musela hanba fackovat !!! To sme snad uz nekde uplne jinde, ne ? :(:(:(
  • 0

#112 blackwine

blackwine

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 22:46

Varouch napsal/a:
Otevírám svoji cache GC34DC4 pro logování bez nutnosti vstát od PC. Je to 5/5, určitě se bude někomu hodit do statistik.


velkorysá nabídka - vzhledem k tomu, že k logbooku bych se vlastními silami nikdy nedostal, tak to stojí za zvážení... :-)

EDIT: jenom aby si to někdo nevykládal jinak - tu keš si doopravdy doufám nikdo nezaloguje, extreme caching se od PC opravdu simulovat nedá :-)
  • 0

#113 Varouch

Varouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 22:47

Cavalier Team napsal/a:
VAROUCH: Promin, ale to by mne musela hanba fackovat !!!

To sme snad uz nekde uplne jinde, ne ? :(:(:(

Díky, seš normální.
Ne, jsme úplně stejně. :(:(:( Jde jen o hranici, kterou si stanovíš.
  • 0

#114 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 22:48

To byla jistě ironie, ale také mohl na ten jeden den dát keš ke břehu a nad hladinu. :D
  • 0

#115 Varouch

Varouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 22:50

shaman3 napsal/a:
To byla jistě ironie, ale také mohl na ten jeden den dát keš trochu níž. :D

Ne, slibuju, že takový log nesmažu.
A přidám do listingu galerii debilů...
  • 0

#116 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 22:53

Varouch napsal/a:
Otevírám svoji cache GC34DC4 pro logování bez nutnosti vstát od PC. Je to 5/5, určitě se bude někomu hodit do statistik.


Dik za nabidku, ale musim si neco nechat na duchod. A ne ze mi ji behem tech pristich ctyriceti let archivujes, kdyz uz mam finalku!
  • 0

#117 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 22:57

Varouch napsal/a:

shaman3 napsal/a:
To byla jistě ironie, ale také mohl na ten jeden den dát keš trochu níž. :D

Ne, slibuju, že takový log nesmažu.
A přidám do listingu galerii debilů...


Ja uz myslel tech jedinych spravnych kaceru, kteri povazuji za nespravne kdyz je nutis premyslet, potapet se, nekam lezt atd atd:D
  • 0

brundi
 


#118 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 22:58

Varouch napsal/a:

shaman3 napsal/a:
To byla jistě ironie, ale také mohl na ten jeden den dát keš trochu níž. :D

Ne, slibuju, že takový log nesmažu.
A přidám do listingu galerii debilů...


uz muzes do galerie pridat prvni dva :D
  • 0

#119 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 23:01

brundi napsal/a:
Ja uz myslel tech jedinych spravnych kaceru, kteri povazuji za nespravne kdyz je nutis premyslet, potapet se, nekam lezt atd atd:D

Správný kačer si poradí i bez potápění, lezení a dešifrování, to že najde snadnější cestu k logování, ještě neznamená, že nepřemýšlí, spíše naopak. ;)
  • 0

#120 Cavalier Team

Cavalier Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 23:08

Proboha, uz jsou ctuyri !!! :-(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama