Přejít na obsah


Fotka

Veru1979: Když toho máš moc, není čas na logy


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
27 odpovědí na toto téma

#1 Hunda

Hunda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 10:20

Pro potěchu oka jsem se podíval na logy z dnešního dopoledne a ejhle, zase jeden "tečkař". Pak jsem zjistil, že ani to. Prostě prázdný log. Už jsem si zvykl, každý si hraje podle toho, jak chce. Co mě však při kouknutí na profil zarazilo, bylo množství nálezů za dnešek. Teď 67 a jedeme dál.
profil zde: http://coord.info/PR7H411
  • 0

#2 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 342 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 11:46

Už jsem psal mejl. :) Ahoj, koukám na tvé krásné logy, na našich keších. Hezký log, je totiž jedinou odměnou, za naše snažení. Jen tě chci upozornit. jestli tvůj log nenajdu v logbooku, tak samozřejmě smažu. Doufám, že tomu tak nebude, protože to dělám velmi nerad. S přáním krásného dne geba.
  • 0

#3 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 11:55

Hmm; koukám, kolik a kde toho ten nick stihl tímto způsobem zalogovat a musím říci, že je fyzicky nemožné to oběhat za jeden den...
  • 0

#4 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 12:11

že by zase nějaký splašený automatický logovač?
  • 0

#5 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 12:13

Třeba jen loguje po rozpadu teamu.
  • 0

#6 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 12:16

shaman3 napsal/a:
Třeba jen loguje po rozpadu teamu.


Tak by tam snad něco napsala.
  • 0

#7 Hunda

Hunda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 13:41

142 Už začal/a děkovat
  • 0

#8 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 13:59

Dat tech 76 kesek v jednom dni a predstavit si tu trasu, no nevim, nevim.....
  • 0

#9 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 14:12

NEVÍM LIDI - NEBYLO BY LEPŠÍ NAPSAT PŘÍMO JEMU A POČKAT, CO ODPOVÍ, NEŽ TADY DO NĚJ VEŘEJNĚ ŠÍT?
  • 0

#10 Veru1979

Veru1979

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 15:02

Ahoj všichni, již přes půl roku sbírám kešky. Nejdříve s pomocí kamarádova telefonu, pak po pár měsících již s vlastní aplikací na telefonu. Keše jsem vždy zapisovala na geocaching.cz a až teď zjistila, že vlastně mohu zapisovat i na geocaching.com a to rovnou z telefonu (kde bohužel už nemohu nastavit datum). Dnes ráno jsem skoro 2 hodiny své poctivě nasbírané keše přepsala přes telefon na geocatching.com a radovala se jak to mám pěkně pohromadě. A ejhle ono to zase tak lepší nebude :). Co?! To je vše k mému vysvětlení. Mějte se a přeju všem krásné keškovací dny v nastávajícím jaru... létu...podzimu...a zimě. Ps: v čem že je vlastně podstata této hry?!?... U mě v radosti z nálezu a navštívení neznámých míst, a za to vám všem, kteří kešky zakládáte děkuji. Veru1979
  • 0

#11 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 15:15

"Záhada" vysvětlena. Na tomhle, nevidím nic špatného. ;)
  • 0

#12 Eiffel-BK

Eiffel-BK

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 15:21

Veru1979 napsal/a:
Ps: v čem že je vlastně podstata této hry?!?... U mě v radosti z nálezu a navštívení neznámých míst, a za to vám všem, kteří kešky zakládáte děkuji.
Veru1979


Sorry, ale na to, pro tebe doposud neznámé místo, tě přivedla práce ownera té dané kešky. A nepochybně jej potěší, když do elektronického logu napíšeš svoje dojmy z kešky a místa, které jsi navštívila. Poděkování za kešku beru jako samozřejmost. To je jedna věc. A druhá věc je ta, že každá hra má svoje pravidla. A je dobré se s nimi před započetím hry seznámit.
  • 0

#13 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 15:26

Znám lidi, co kešují a nálezy na GC.com nezapisují... jsou pro ně důležité zážitky a návštěvy míst.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#14 La Elefant

La Elefant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 15:27

Eiffel-BK: Ty si pamatujes dojmy z pul roku starych odlovu? Ale jo, mohla napsat alespon "Diky", coz uz ted u logu dela ...
  • 0

#15 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 15:48

HANSMATT napsal/a:

Eiffel-BK napsal/a:

Veru1979 napsal/a:
Ps: v čem že je vlastně podstata této hry?!?... U mě v radosti z nálezu a navštívení neznámých míst, a za to vám všem, kteří kešky zakládáte děkuji.
Veru1979


Sorry, ale na to, pro tebe doposud neznámé místo, tě přivedla práce ownera té dané kešky. A nepochybně jej potěší, když do elektronického logu napíšeš svoje dojmy z kešky a místa, které jsi navštívila. Poděkování za kešku beru jako samozřejmost. To je jedna věc. A druhá věc je ta, že každá hra má svoje pravidla. A je dobré se s nimi před započetím hry seznámit.


Pokud je to pravda tak zadna pravidla neporusila, podekovani neni pravidlo a log muze byt i prazdny, jedine pravidlo geocachingu je zapis v logbooku, pokud je to splneno pak byste nemeli zase vymejslet nejake novoty


mas pravdu, ale myslim si, ze nepsanym pravidlem je logovat se spravnym datem. uz od zacatku nosim maly notes, kam si delam poznamky (skvela vec, kdyz jedu na par dni mimo civilizaci) navic, pokud se dotycna kacerka logovala cca pred pul rokem, mohlo dojit s velkou pravdepodobnosti k udrzbe kesky v podobe vymeny logbooku atd......
  • 0

#16 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 15:54

Veru1979 napsal/a:
...Keše jsem vždy zapisovala na geocaching.cz a až teď zjistila, že vlastně mohu zapisovat i na geocaching.com a to rovnou z telefonu (kde bohužel už nemohu nastavit datum)...

Proč bys nemohla nastavit správné datum nálezu; jakou to má souvislost s tím, odkud (pomocí čeho) loguješ? Mimochodem: Já vím, že je to poněkud příkré, nicméně logování se s hrubě nesprávným datumem (a s výrazným zpožděním) považuji minimálně za neslušnost (a myslím, že je to i na samé hranici s pravidly); nezlob se.

Btw.: Udělejte mi v tom někdo jasno: Jak se "zapisují" nálezy na geocaching.cz? To také nějak jde? A jaký to má smysl? Děkuju.
  • 0

#17 La Elefant

La Elefant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 15:56

Canoppy1: http://www.geocaching.cz/nalezy.php, prip. treba pluginem z GeoGetu
  • 0

#18 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 15:59

La Elefant napsal/a:
Canoppy1: http://www.geocaching.cz/nalezy.php, prip. treba pluginem z GeoGetu


Díky za objasnění! Jen pořád nevím, k čemu je to dobré... :-)
  • 0

#19 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 16:01

Canoppy1 napsal/a:
Btw.: Udělejte mi v tom někdo jasno: Jak se "zapisují" nálezy na geocaching.cz? To také nějak jde? A jaký to má smysl? Děkuju.

Nález se dá zaznamenat tady v mapě (vlevo v menu), nebo přes GG, který sem odešle nálezy. Jediný efekt, který znám já, je ten, že se ti pak vygeneruje mapa nálezů, kterou vkládáš do statistiky...
  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#20 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 16:06

Třeba ke generování mapek se spoustou červených teček na místech, kde máš uloveno. Já bych to nebral tak vážně - je padouch ten, kdo loví, ale neloguje vůbec? A proč by měla být Veru1979 horší než takový člověk? Stát se to na mé cachi, napíšu dotaz přes profil a určitě by se mi dostalo vysvětlení (tak jako tady). Někdy si připadám, že jsem "softcacher" když nijak zvlášť nehlídám logující.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama