Přejít na obsah


Fotka

Veru1979: Když toho máš moc, není čas na logy


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
27 odpovědí na toto téma

#21 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 16:07

plavcik napsal/a:

Canoppy1 napsal/a:
Btw.: Udělejte mi v tom někdo jasno: Jak se "zapisují" nálezy na geocaching.cz? To také nějak jde? A jaký to má smysl? Děkuju.

Nález se dá zaznamenat tady v mapě (vlevo v menu), nebo přes GG, který sem odešle nálezy. Jediný efekt, který znám já, je ten, že se ti pak vygeneruje mapa nálezů, kterou vkládáš do statistiky...


Jj, právě tu mapu studuji.
Není to ale nic, v čem bych spatřoval nějaký smysl či to dokonce potřeboval a nějak využil.
Každopádně moc vám oběma děkuji za objasnění!
  • 0

#22 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 16:15

dan-sam napsal/a:
Třeba ke generování mapek se spoustou červených teček na místech, kde máš uloveno.
Já bych to nebral tak vážně - je padouch ten, kdo loví, ale neloguje vůbec?


Máš pravdu - znám i takové; dokonce jsem o něčem podobném (tedy nálezy logovat třeba jen pomocí WN) nedávno uvažoval i já sám a z několika důvodů to potom zavrhnul; nicméně na tomto opravdu nic špatného či dokonce odsouzeníhodného nespatřuji; skoro naopak... Ale pořád si myslím, že nález, pokud je jakkoliv zapsán, by měl mít i správné datum a pokud možno i rozumnou délku; přijde mi to ohleduplné a slušné ke všem: K ownerovi i k dalším hledajícím.
Jinak já vím, že to tu čtete obden a je to už poněkud ohraná a vlezlá písnička, nicméně zkuste, prosím, psát ty logy trochu hodnotnější, než jenom tečku či "Díky"... ;-)
  • 0

#23 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 16:22

Canoppy1 napsal/a:
...tedy nálezy logovat třeba jen pomocí WN...


Já teda vždycky bod nejdřív očuchám, jestli nesmrdí, a když je v pohodě, tak loguju Found it :-) Výjimkou byla jen keš GC3RPVZ. Tento bod sakra smrděl a od něj já ještě dva dny.
  • 0

#24 sasik1

sasik1

    sasik1

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 16:28

Veru1979 napsal/a:
Ahoj všichni, již přes půl roku sbírám kešky. Nejdříve s pomocí kamarádova telefonu, pak po pár měsících již s vlastní aplikací na telefonu. Keše jsem vždy zapisovala na geocaching.cz a až teď zjistila, že vlastně mohu zapisovat i na geocaching.com a to rovnou z telefonu (kde bohužel už nemohu nastavit datum). Dnes ráno jsem skoro 2 hodiny své poctivě nasbírané keše přepsala přes telefon na geocatching.com a radovala se jak to mám pěkně pohromadě.
A ejhle ono to zase tak lepší nebude :). Co?!
To je vše k mému vysvětlení.
Mějte se a přeju všem krásné keškovací dny v nastávajícím jaru... létu...podzimu...a zimě.
Ps: v čem že je vlastně podstata této hry?!?... U mě v radosti z nálezu a navštívení neznámých míst, a za to vám všem, kteří kešky zakládáte děkuji.
Veru1979

Ahoj,
trochu netradiční logování a upozornění, že smažu log, když nebudeš zapsána v logboku mě přinutilo k tomu, že sem překontroloval GC2CRVE
Log je zapsán s datumem 21.8.2012;)
Tím je to pro mě uzavřené a jsem rád, že sem jednou ten prázdný log smazal teď tam mám aspoň Díky:D
Přeji hodně zážitků a pěkných nálezů při dalším hledání keší:)
zdraví Sasik1
  • 0

#25 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 16:54

Taky jsem prvních několik keší nezalogoval na GC.com, ale jen tady do mapy. To jsem ještě nevěděl, jestli mne to bude bavit. Bylo jich pár, a tak jsem si později dal práci, abych všude dal správné datum (dyk by mi do dělalo bordel ve statistikách :D). Ty jich máš více, ale i tak... Nebyl problém pár slov napsat, o všech keších jsem v té době moc dobře věděl, co jsem na nich zažil. Vlastně si je pamatuju dodnes. A i kdyby ne, nebyl přece problém napsat aspoň to děkuji za keš. CtrlC+CtrlV, mocný nástroj. Ale jinak to chápu.

Víte, že mszm má stále ještě cca 3500 nálezů? :D Kontrolovat tady někoho se 79, s takovou se utrápíš :D
  • 0

#26 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 17:25

Smrk napsal/a:

Canoppy1 napsal/a:
...tedy nálezy logovat třeba jen pomocí WN...


Já teda vždycky bod nejdřív očuchám, jestli nesmrdí, a když je v pohodě, tak loguju Found it :-) Výjimkou byla jen keš GC3RPVZ. Tento bod sakra smrděl a od něj já ještě dva dny.


Já ten tvůj log četl a musím se přiznat, že mě trochu škodolibě pobavil. :)
Jinak mám tu keš od domu zhruba 30 km a ještě jsem na ní nebyl - i to, myslím, o něčem vypovídá. :D
  • 0

#27 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 17:37

see.bee napsal/a:
mas pravdu, ale myslim si, ze nepsanym pravidlem je logovat se spravnym datem. uz od zacatku nosim maly notes, kam si delam poznamky (skvela vec, kdyz jedu na par dni mimo civilizaci) navic, pokud se dotycna kacerka logovala cca pred pul rokem, mohlo dojit s velkou pravdepodobnosti k udrzbe kesky v podobe vymeny logbooku atd......

Tady si nevybereš, vždycky tu bude mít někdo nějaké řeči, já loguji nejen se správným datem, ale dokonce i se správným časem a některým geokolegům se to přesto vůbec ale vůbec nelíbí. :D
  • 0

#28 Hunda

Hunda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 19:20

Vše vysvětleno, logy nesmažu, zamykám. Pro Veru1979 přeji hodně pěkných nálezů a nové logy se zážitky:D
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama