Přejít na obsah


Fotka

Lifetime + PRO


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2013 - 14:52

Budu kupovat nový Garmin 450. Myslíte, že se vyplatí koupit i lifetime? A ještě dotaz - PRO u názvu znamená že obsahuje mapu 1:10 tis. a bez 1:25 tis.?
  • 0

#2 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2013 - 15:47

Gresaci napsal/a:
Budu kupovat nový Garmin 450.
Myslíte, že se vyplatí koupit i lifetime?
A ještě dotaz - PRO u názvu znamená že obsahuje mapu 1:10 tis. a bez 1:25 tis.?


Pokud chces mit aktualni mapy a neztratis Gamnima driv nez za dva roky, tak ano, jinak ne. Jiny duvod neni.
Ano PRO znamena podrobnejsi mapu. Vrstevnice jsou podrobnejsi, jsou tam napriklad sutova pole, ta nePRO mapa tam ma pouze ukoncene vrstevnice. Pokud zapatras ve foru, tak najdes i srovnavaci fotky.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#3 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2013 - 17:44

Zkus tady - http://www.geocachin...954#post_390954
  • 0

#4 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2013 - 18:35

jinak dneska už je hodně lidí co používá openmapy .. jsou trasovatelné, podrobně a zdarma :) (o warezu se radši zmiňovat nebudu ale taky frčí ve velkém) :D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#5 Tompr

Tompr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2013 - 18:40

ja začínam a zvolil jsem hlavně mapy PRO, maš v nich vice info. koupil jsem obyč.Dakotu 10 a stačí.... O Lifetime jsem take přemyšlel ale co se zmeni na lesnich cestach....to spíš za 4 roky vyměním Dakotu... jen nechapu proč má Garmin rozdělene po zaregistrovani další mapy koupil jsem to s TOPO czech PRO a mužu si stahnout k tomu zdarma cyklo mapy a atlas mapy. ale i s TOPO czech mě to naviguje po cyklostezkach a i po silnici , vyhledat bankomat restauraci apod jde s TOPO czech tak mě to přijde zbytečny mozna mě někdo vyvede z omylu...
  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2013 - 7:21

Kdyz si koupis PRO mapu, tak k tomu mas zdarma jako bonus ty dali mapy. Ale bacha, pripadne lifetime upgrady se tykaji pak uz jen te samotne PRO mapy a ne u tech bonusovych map. Cyklomapa je verze te Czech Topo, ktera je sita na miru cyklistum, jak upravenym routovanim, tak i vzhledem a vynechanim pro cyklisty nepodstatnym informaci, ktere by jen zneprehlednily mapu. Atlas je zase silnicni mapa sita na miru autonavigaci. Oproti topo mapam obsahuje treba databazi popisnych cisel, takze tm najdes vice adres.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama