Přejít na obsah


Fotka

Jak vratit puvodni mapy do GPS


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Kniga

Kniga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 19:10

Omlouvam, se je mozne ze zde uz duplicitni tema je, ael zitra odjizdim na vandr a na posledni chvili jsme asi neco pokazila... Chtela jsem si aktualizovat konecne mapu, s tim, ze mam etrex Legend hcx a mela jsme tam mit topo 1.2 a protoze jsem to jkupovala nejak v dobe kdy vysla topo 2, ale jsme nejak narok na ni,a le to je pred par lety, tehdy jsem tonechala byt, protoze zemny v mapach nebyli takove extra velke, no ted uz tam zemny mezi gps a realem jsou docela velke... tak jsme z krabice zadala seriak a vyhodilo mi to stranku s klicema pro pc... takl jsem si to vsechno hezky nistalovala a dala prenos do gps... BUM a nejdnou to v gps proste nejde odemknout :( a tiompadem tam nemam ani tu mapu co jsem tam mela... Nejde to nejak v nastaveni preznacit? jako proste preponout? Zatim jsme to nenasla... Nevi nekdo co mam delat ted, jak tam nejrychleji dostat nejakou pouzitelnou mapu? proc mi ty moje nejdou jsme asi odhalila, ale to uz nechapu vubec (seriak na krabici totiz asi nesedi s unikatnim cislem jednotky, coz proste nechapu :( ) P.s. jde pouzit gps (ten typ co mam) i bez tech map, jako nejaka sance, ze si aspon zakeskuju, kdyz uz nebudu zaznamenavat trasu vandru? diky... Tak jsem zatim progoogliila co jsme stihal a asi neexituje jina moznsot nez ze tam dat teda nejake free mapy co? Jenze maji zaznacene turisticke xcesty? http://mapygarmin.wz...stazeni_map.php nebo tahle? http://garmin.openstreetmap.cz/
  • 0

#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 19:48

Přepnout nejde, protože v tomto přístroji se mapa (soubor gmapsupp.img) vždy přepíše. Odemknout se musí před nahráním do GPS v PC, v tom softwaru (MS nebo BC?)
  • 0

#3 staska

staska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 20:19

Ano, muzes keskovat i nahrat trasu vandru. Na to neni potreba mapa :) Jenom je treba si ty kesky nachystat do GPS, at je co hledat.
  • 0
GPSmap 60CSx + 8GB microSDHC SE K320i, SE K810i, evolve touchTraxx Trekbuddy, HandyGeocaching, OpenWIG, Locify, vlkGPS, BarcodeReader, BeeTagg, GoogleMaps, i-nigma, Kaywa Reader, NeoReader, ScanLife, TagReader, ...

#4 Blackp

Blackp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2013 - 6:26

Zkus nainstalovat Südost mapu z http://www.wanderrei...e/garmin_de.php
  • 0

#5 Kniga

Kniga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2013 - 9:42

Dr.VOta tam to odemknuty prave mam, budu psat na garmina, me by zajimalo kde doslo k chybe, proc teda nesedi cislo co mam na krabici s cislem pristroje co mam! Prave proto jsme si neudelala zadnou zalohu, proptoze jsme byla presvedcena, ze je to ok a vse bude slapat jak ma :( :( Staska to je jedina utecha, ze aspon tak..... Blackp diky za tip, ale zda se mit o strasne velike 1.1 GB... ja mam jen etrex legend a ta mam myslim jen 126 kartu... a nevim jak teda bude rychle stihat tak velek mapy... Ale strasne me to pije krev.... uaaaaa
  • 0

#6 Tacmud

Tacmud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2013 - 10:09

Do svého Legenda HCx jsem zkusil nacpat microSDHC 8GB a funguje tam! Zkus ještě zkontrolovat jestli je na té kartě ten mapový soubor gmapsupp.img a pokud je, tak vlez do GPS do menu Nastavení -> Mapa -> (šipkou vpravo) Mapa - informace. Tam je ten gmapsupp.img soubor rozpitvanej na jednotlivý kraje a dá se tam zaškrtnout který má používat a který nepoužívat. Mělo by to být všechno zaškrtlí.
  • 0
Lidé o mě říkají, že jsem flegmatik, mě je to ale jedno!

#7 allfa

allfa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2013 - 14:49

máš SZ
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama