Přejít na obsah


Fotka

Náhrada projektu K pramenům? Bookmark pramenů?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2013 - 10:22

Řekl bych, že pokud chceš pomoct, tak stačí napsat o těch keškách u studánkách do toho projektu e-studánek, určitě je tam rádi přidají. Mám podobné zkušenosti jako AHA-team a Orxion. Dokonce jsem jim posílal souřadnice v souboru GPX, když jsem se o projektu dozvěděl, aby si přebraly, které z asi 100 pramenů co mám vyfocených už mají nahrané a co ne... Pak už jsem dotyčnému posílal jen fotky těch, co neměli :-). Neměl jsem čas to kontrolovat vše v tom množství.
  • 0

#22 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2013 - 10:26

Tak tak, vypadá to, že to tam aktualizují velmi rychle, takže pokud tam něco chybí, nahrál bych to tam. Ono když by se tady na stránce aktualizoval seznam bookmarků a nějak viditelně umístil, vědělo by o tom mnohem více kačerů.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#23 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2013 - 10:26

Romane, jak jsem naznačil výše - já se správcem estudánek také komunikuji; spoustu fotografií jsem pomáhal aktualizovat, několik zcela nových zdrojů přidal, asi u dvou zdrojů pomáhal upřesnit GPS souřadnice. Ano, toto funguje dobře a rychle.
  • 0

#24 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2013 - 10:29

prazskychytrak napsal/a:
Tak tak, vypadá to, že to tam aktualizují velmi rychle, takže pokud tam něco chybí, nahrál bych to tam. Ono když by se tady na stránce aktualizoval seznam bookmarků a nějak viditelně umístil, vědělo by o tom mnohem více kačerů.


...je spousta důvodů, pro které mi tématický bookmark přijde pro kačery lepší, přehlednější, více "user friendly" atd.
  • 0

#25 beruna.cz

beruna.cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 10:41

Na estudankach skutecne spousta kesi chybi, protoze nikdo z autoru studen neni aktivni kacer. Snahy o doplneni kesi ke studankam byly uz od roku 2010, ale nenasel se nikdo kdo by poskytl zakladni seznam u kterych kesi je studanka ci naopak. Cca pred rokem a pul jsem tedy postupne stahnul seznam vsech kesi (v te dobe cca 26500) a provedl vypocet, ktery ukazal u kterych studanek jsou kese - to vytvoril zaklad cca 500 oznacenych zaznamu. Od te doby se doplnuje pouze nahodne pokud nekdo nahlasi ze u studanky je kes, nebo pokud pri schvalovani clovek zjisti ze u studanky je kes. Jak vse aktualizovat? U kazdeho zaznamu v estudankach si lze odkliknout odkaz na blizke kese - ale komu by se chtelo cca 6000x klikat :). Nebo stahnout opet vsechny kese v CR a provest novy vypocet a vse aktualizovat (k tomu asi casem dojde pokud nikdo nevymysli nic lepsiho).
  • 0

#26 beruna.cz

beruna.cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 20:59

Probehla aktualizace kesek u zaznamu na estudankach. Byl proveden novy vypocet mezi cca 35t keskami a 6500 zaznamy Narodniho registru. Pridano cca 150 novych, cca 60 jiz neplatnych bylo zruseno.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama