Přejít na obsah


Fotka

MEGA event 2007


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2006 - 16:45

jo, brnensky vystec je dobrej napad, vedou tam koleje, takze pokud by Solim chtel privezt ukazat cely svuj poklad, tak by stacilo par vagonu.
Taky si myslim, ze event takovych to rozmeru je spis demonstraci, i kdyz na druhou stranu 500 lidi neni zas az tak moc.
za sebe ale muzu prohlasit, ze me by se asi na takovou akci moc nechtelo. A pokud bych vedel, ze se neco takoveho chysta v miste kde mam sve cache, tak bych je snad rovnou zaarchivoval. Kdo ma cist ty poznamky, ze 10:30 plny logbook, 12:30 logbook opet potrebuje vymenuit, 14:55, cache je plna vidlicek z McDonaldu, na mnoha je patrno nedavne pouziti, majitel by mel odstranit.......
mozna to vidim moc cerne...

No ona bohužel ta utopická vize o které píšeš je asi jediná možná a určitě jediná smysluplná, jinak je to demonstrace jako na stadioně a nestálo by to za nic - 500 lidí na eventu ? emerická blbost...


  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2006 - 17:56

Viem si predstavit aj velmi light verziu, ked sa dohodne len poldnove alebo dnove stretnutie na nejakej velkej luke alebo podobne, inac by sa len oznamili moznosti stravovania a ubytovania v okoli, chcelo by to miesto s velkym campom a niekolkymi hotelmi v okoli. napada ma len ako priklad, ze do toho campu na Morave, ako tam bol event, tam by sa 500 ludi urcite zmestilo, hlavne keby sa to dojednalo 6 mesiacov dopredu. problem by bol so stravou.
Zodpovednost za program by sa rozlozila medzi krajiny, za stravu a ubytovanie by si bol kazdy zodpovedny sam.

devastacii okolitych kesi by sa dalo zabranit, napr. docasna archivacia tam kde si to autori nezelaju, umiestnenie novych kesi pri ceste, pripadne narocnych multi, ktore by kazdeho odradili :-), alebo by prinutili vyhladavat vzdialenejsie kese kde by sa snad ludia viac rozptylili.

sam neviem, ci by som tam chcel ist, ale na vikend preco nie? prezili sme to vtedy na tom evente s motorkarmi a mali sme sa dobre, o to lahsie by sme to mali prezit s inymi cachermi. asi to nebude velmi komorne, ale ved by to nebolo povinne :-)

  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2006 - 19:34

jo, brnensky vystec je dobrej napad, vedou tam koleje, takze pokud by Solim chtel privezt ukazat cely svuj poklad, tak by stacilo par vagonu....
...
...
... Kdo ma cist ty poznamky, ze 10:30 plny logbook, 12:30 logbook opet potrebuje vymenuit, 14:55, cache je plna vidlicek z McDonaldu, na mnoha je patrno nedavne pouziti, majitel by mel odstranit.......


:-D
adp., to se ti fakt povedlo - uz dlouho jsem se při čtení GC fór tak skvěle nezasmál!!! :-)))
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama