Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

FF+Chrome Google maps + Amapy.cz možnost vypnutí v1.6


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
89 odpovědí na toto téma

#21 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2013 - 22:39

Netorack napsal/a:

Tvoje verze je úplně přesně podle mých představ, dík ;)

Jen nechápu proč mi Chrome dělá to zdvojování G map a Amap, ale hlavně, že v Opeře to funguje dobře :)
  • -1

#22 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2013 - 22:57

Díky za poučení ohledně Shocartu a Google Hybrid, hodí se ;) Mám tam teď Google Maps, Google Satellite, Google Hybrid, Amapy turistická a Shocart, což je vše, co potřebuju ke štěstí :)
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#23 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2013 - 22:57

Werki napsal/a:
Jen nechápu proč mi Chrome dělá to zdvojování G map a Amap, ale hlavně, že v Opeře to funguje dobře :)

Tipl bych si, že tam máš aktivní ještě nějaký jiný skript, který se taky snaží ;)
  • 0

#24 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2013 - 23:25

Netorack napsal/a:

Werki napsal/a:
Jen nechápu proč mi Chrome dělá to zdvojování G map a Amap, ale hlavně, že v Opeře to funguje dobře :)

Tipl bych si, že tam máš aktivní ještě nějaký jiný skript, který se taky snaží ;)


To bylo první co mě napadlo protože jsme jich zkoušel víc, ale v rozšířeních je jen tento a pak tam mám cachelist a geoseznam, nic víc

Teď jsem třeba přišel na to, že když dám v profilu/geocaches/all logs, tak se na konci stránky za zápatím zobrazuje nastavení toho skriptu :D asi to v chromu prostě nějak blbne.
  • 0

#25 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2013 - 23:44

Aranyafëa napsal/a:
Taky už jsem si s tím pohrál, mám tam Amapy, přidal jsem shocart i Goohle terrain a Google hybrid. Paráda, díky! Moje uprava skriptu v příloze.


Díky moc!!

Dobře vykonaná práce.

Ty ShoCart jsou ještě víc supr než Amapy. Je to jako bych měl zaplej Locus.

THX
  • 0

HUAWEI G510, ZTE Blade ;  c:geo, Locus, Mapy.cz, GeoGet (+Stator)

http://www.panoramio.com/user/3711522
 

Profil na Poznej místo

 


#26 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 7:15

Diky vsem, co to tady rozhoupali a pridali ruku k dilu. Konecne zas muzu planovat vylety se vsim vsudy :) ShoCart rulezz
  • 0

#27 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 7:33

Tak nevím, ale mě ten upravený GME nefunguje. Tedy funguje stejně jako neupravený. Musím se na to podívat. A co se týče Shokartky, je opravdu výborná. Jen pozor. Vytiskl jsem si ji před cestou do Kladna a až na místě jsem si všiml, že je bez názvů ulic. A to se pak na sídlišti orientuje špatně.
  • 0

#28 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 8:27

funguje, akorát mi to na konec každé webovky hodí nějaký nesmyslný kód.. ví někdo co s tím?

edit: vypadá to takhle..
http://burg86.wz.cz/...z/Bez názvu.png
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#29 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 9:34

burg napsal/a:
funguje, akorát mi to na konec každé webovky hodí nějaký nesmyslný kód.. ví někdo co s tím?

edit: vypadá to takhle..
http://burg86.wz.cz/...z/Bez názvu.png


To je to co mi to dělá taky, to je správně naformátované nastavení toho skriptu, ke kterému by měl být přístup přes tlačítko nastavení v mapě na gc.com, ale nezkoušel jsem jestli funguje abych si to nerozvrtal. :)
  • 0

#30 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 10:00

Diky moc, vsechny skripty od vsech tady mi v chromu fungujou. Nej jsou shocard mapy :-)
  • 0

#31 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 10:10

Paja.V napsal/a:
Po nefunkčnosti Pesulapova skriptu jsem do Opery přidal GME - mapy fungují, ale také nemám možnost přímého nastavení v prohlížeči (stejný problém, který popisuje mpik). Nicméně, stačí si otevřít skript pro úpravy a provést změny ručně - nic složitého v tom není ;) Upravil jsem vše ke své spokojenosti a až na celkovou pomalost stránek teď tak nějak funguji na tomto :)


Presne toto jsem potreboval ke spokojinosti a to prime nastaveni v prohlizeci lze ozelet. Mam k tomu jeste pridam GCComment abych videl finalky na mape jak na velke, tak i na male v listingu.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#32 joey59

joey59

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 20:19

Tak jsem použil verzi od werkiho. Díky moc. Zas bude lepší plánování a projíždění mapy zábava.
  • 0

#33 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 22:11

Tak po několikerém odinstalování a nainstalování už to funguje. I v kombinaci s Little helperem. Edit: No potěš koště. Nastavovací sekce se mi ukazuje i v Seznamu. Základ každého opičího skriptu je v tom, že má číhat jen na konkrétní stránku nebo stránky a ostatní nechat na pokoji. Kdybych tomu trošku víc rozuměl, podíval bych se na to. Takhle by to bylo hledání naslepo. Uvidím.
  • 0

#34 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2013 - 7:17

Aranyafëa napsal/a:
Taky už jsem si s tím pohrál, mám tam Amapy, přidal jsem shocart i Goohle terrain a Google hybrid. Paráda, díky! Moje uprava skriptu v příloze.


Staženo, nainstalováno, šlape jako hodinky - díky za skvělou práci!!! :D
  • 0

#35 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2013 - 9:07

Ahoj, tak nakonec mi obe rozsireni se shocard mapou v chromu hazi blbosti v dolni pulce jinych stranek...ikdyz naistaluji vzdy jen jeden...nevite nekdo co s tim? (stejne jako u Burga) Ted jsem si nainstaloval i operu, abych zjistil, jestli to v ni funguje ok. Ale nejak nevim, jak se tam to rozsireni pridava.
  • 0

#36 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2013 - 14:57

Nevím, jestli si z hlavy pamatuji cestu úplně přesně, ale onen .js soubor musíš nakopírovat do :

C:\Users\tvé jméno\AppData\Roaming\Opera\js

Pak už stačí v Opeře jen refresh (nemusíš ji ani restartovat). Jo a ta složka "AppData" je primárně skryta.
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#37 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2013 - 15:55

Diky, to doma najdu. Ale netusis kam s tim jeste v portable verzi? (tu mam v praci)
  • 0

#38 HubdaTeam

HubdaTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 11:41

DogVader napsal/a:
Diky, to doma najdu. Ale netusis kam s tim jeste v portable verzi? (tu mam v praci)


Vytvor si nekde na disku slozku kam ulozis ten skript a pak tuto slozku v Opere vyber (tlacitko JavaScript Options), viz. prilozeny obrazek.

Přiložené miniatury

  • nastaveniskriptuopera.jpg

  • 0

#39 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 13:11

@Trumbera moc diky, funguje
  • 0

#40 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2013 - 22:33

Nová verze scriptu http://userscripts.o...pts/show/109145 je zde, ale mapy shocart tam nejsou.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama