Přejít na obsah


Fotka

Vlakem mezi Prahou a Brnem o 60 korun levněji


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 23:02

Na serveu ČD je tato tiskova zprava:
http://www.ceskedrah...-zpravy/-16545/
Plati to na vsechny jizdenky, mezi Prahou a Brnem a opacne, jen si ji musite koupit u pokladny a tam uplatnit tu slevu. Plati to i na slevu IN25 a IN50. Tu slevu si musite ulovit, v Praze to je u vystupu z metra C na autobusove nadrazi Florenc. Stanek tam nemaji, ale stoji tam hosteska v modrem a nabizi slevenky. Kde to je v Brne netusim, ale treba nekdo z Brna doda tuto informaci.
Na lov mate cas az do 3.5. Pouzit to musite do konce cervna.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#2 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 23:03

Sem slyšel, že v Brně u nádraží až kolem Grandu. Osobně zatím neověřeno.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#3 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 7:10

a už je někdo někde potkal osobně?;) onu hostesku sem v Brně nikde nepotkal, možná chodí kanálem aby se těch slev moc nerozdalo :-))
  • 0

#4 d-n

d-n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 7:19

Já je potkal, jak píše Solim, tedy u výstupu z metra Florenc směr autobusové nádraží. Údajně tam mají být v pracovní dny od 12 do 18 hodin. V Brně mají stát někde na autobusovém nádraží u Grandu. Ale dostanete jenom jeden kupon na osobu, takže pokud chcete jet tam a zpět, musíte se stavit dvakrát :@.
  • 0

#5 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 7:19

V Brně jsem ji minulý týden potkal dvakrát, jednou byla ve vestibulu na vlakovém nádraží u hlavního vchodu a podruhé v podchodu u schodů k šalinám. Bylo to odpoledne kolem 15. hodiny, když jezdím z práce domů A mimochodem, byla to mimořádně nádherná kočka, takže jsem ani neměl odvahu ji o ten voucher požádat. Jen tak tam stála, držela něco v ruce a vůbec se nevnucovala.
  • 0

#6 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 7:53

Díky moc za rady, zkusím to dneska odpoledne v Praze a pokud se nepovede tak v pondělí v Brně :-) B)
  • 0

#7 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 8:00

MikiHamza napsal/a:
V Brně jsem ji minulý týden potkal dvakrát, jednou byla ve vestibulu na vlakovém nádraží u hlavního vchodu a podruhé v podchodu u schodů k šalinám. Bylo to odpoledne kolem 15. hodiny, když jezdím z práce domů A mimochodem, byla to mimořádně nádherná kočka, takže jsem ani neměl odvahu ji o ten voucher požádat. Jen tak tam stála, držela něco v ruce a vůbec se nevnucovala.


Safra to je zajimava metoda, jak rozdat co nejmin slevenek a nebo ze by Brnaci byli plasi :D :D :D.
No ono i v Praze to je kocka i kdyz asi ne takova jako v Brne a taky se nevnucuje a taky neco drzi v ruce. A tak se clovek musi zeptat, no a pokud se clovek splete, tak je v okoli stale dost kanalu, kam zalezt a prchnout :D :D :D.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#8 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 8:25

Neco podobneho musite najit, ta lodicka je poznavaci znameni. Podobna osoba Vam pak da ten voucher na slevu a nebo facku, kdyz to nebude ona.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#9 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 9:04

Tato slečna ale není zaměstnankyní ČD. Spíš by měl slevenky rozdávat lehce ušmudlaný homeless…
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#10 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 10:24

Trhac napsal/a:
Tato slečna ale není zaměstnankyní ČD. Spíš by měl slevenky rozdávat lehce ušmudlaný homeless…

A bezdomovci na nádraží jsou zaměstnanci ČD?
  • 0
Jde se lovit!

#11 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 10:33

Shashlick napsal/a:

Trhac napsal/a:
Tato slečna ale není zaměstnankyní ČD. Spíš by měl slevenky rozdávat lehce ušmudlaný homeless…

A bezdomovci na nádraží jsou zaměstnanci ČD?

Ale ne, já nemyslel bezdomovce z nádraží, ale takového lehce ušmudlaného chlapa v modrém, jenž mi symbolizuje ČD víc než ta kočka. Modrou kouli - to je terminus technicus od maminky mého kamaráda, co dělala průvodčí.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#12 MArfDKnL

MArfDKnL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 14:23

A já si říkla co po mě chce. V pondělí stále v Brně skoro až u křižovatky (tam co je ten podjezd pod železnicí) a nabízela slevu kolemdoucím. MNo jelikož jsem nestíhal tak jsem kolem ní jen prošel.
  • 0

#13 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 26 duben 2013 - 17:40

Trhač je opět velmi trefný, modrá vypruzená koule, začasto i smradlavá a mluvit neumí.
  • 0

#14 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2013 - 7:52

Tak jsem vyrazil z Prahy do Brna a zpet a uplne mne prekvapilo, ze jsem za jeden listek zaplatil jen 100,-Kč. Navic kdyz jsem se vracel, tak nekde pred Pardubkami se neco na trati delalo a tak jsem zustali na trati chvili viset, na sousedni koleji uz stal zluty vlak a my jsme po cca 5-ti minutach dostali prednost :D a pokracovali jsme dal, to potesi. Ten zluty vlak byl uplne naslapany :o a ja si sedel v kupatku sam :D. Takze jednoznacne dobra akce, skoda, ze uz nepokracuje.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#15 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2013 - 8:46

Teď pro změnu se rozdávají vouchery na slevu 100 Kč na místenku do pendolina. Pokud nepojedete ve špičce, tak byste se měli dostat na nulu (tj. cesta s pendolinem bude stát stejně jako s čímkoliv jiným). Ve vlacích LE a RJ dostanete za tento voucher zákusek.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama