Přejít na obsah


Fotka

Lidlenka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#1 zuzule

zuzule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 7:16

Ahoj, nechystate se nekdo na kesky v ramci "lidlenky? za 199KC? Ostrava a okoli :-) Diky
  • 0

#2 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 8:03

Viz toto vlákno http://www.geocachin...338#post_413338
  • 0

#3 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 8:04

Téma na lídlenky už tu je a tohle bych dal do "hledám společnost", aby jsi se nestala terčem útoku:) jinak my se tam chystáme s kamarádem 8.5., vyrážíme z Prahy, chceme tam navštívit i pár minipivovarů. A nejspíš tam pojedu i 1.5., protože si chci symbolicky odlovit jako 1000 krabku Czech-Tex:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#4 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 8:33

prazskychytrak napsal/a:
, chceme tam navštívit i pár minipivovarů. A nejspíš tam pojedu i 1.5., protože si chci symbolicky odlovit jako 1000 krabku Czech-Tex:)


Jen upozornění. Kopřivnický Vulkán už údajně nevaří, v Příboře je problém najít kde "Sigmunda" čepují, ale pravděpodobně je hned kousek od vlakového nádraží, cca 200 směr Kopřivnice, tj, dál od centra v restauraci Mexiko.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#5 zuzule

zuzule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 10:06

Diky za upozorneni. Ja mam na mysi opacny smer, vyrazet z Ostravy smer Cechy.
  • 0

#6 katkamirek

katkamirek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 11:02

ahoj, platí jízdenka i na rychlíky? ;)
  • 0

#7 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 11:25

katkamirek napsal/a:
ahoj, platí jízdenka i na rychlíky? ;)

Jasně, platí na vše kromě vlaků kategorie Supercity.
  • 0

#8 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 11:58

katkamirek napsal/a:
ahoj, platí jízdenka i na rychlíky? ;)


Jo, a dokonce se dá přikoupit i lehátko :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#9 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 12:10

katkamirek napsal/a:
ahoj, platí jízdenka i na rychlíky? ;)

Plati i u GW Train Regio a.s. na trati Karlovy Vary dolní nádraží - Mariánské Lázně kde si jinak musite koupit jejich listek.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#10 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 12:12

hanska napsal/a:

katkamirek napsal/a:
ahoj, platí jízdenka i na rychlíky? ;)

Jasně, platí na vše kromě vlaků kategorie Supercity.

Tam plati taktez, ale musite si prikoupit mistenku.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#11 katkamirek

katkamirek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 13:49

dík, tak to se dostaneme :))
  • 0

#12 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2013 - 19:51

Ahoj, nechcete nekdo lidlenku na 1.5. za 100? Koupil jsem si ji spolecne s kamaradem, ale mam anginu ci co :-( Takze jede akorat kamarad sam a jedna nam zbyla. Predaní by bylo zitra (v utery) v Praze v ulici Jana Masaryka (kousek od Nám. Míru) - bydli tam ten kamarad, tak se nemusite bat nakazy :-) Po 19 hodině. Kdyby jste tedy nekdo chtel, tak SZ Tak prodano.
  • 0

#13 Calderac

Calderac

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2013 - 9:14

Solim napsal/a:

katkamirek napsal/a:
ahoj, platí jízdenka i na rychlíky? ;)

Plati i u GW Train Regio a.s. na trati Karlovy Vary dolní nádraží - Mariánské Lázně kde si jinak musite koupit jejich listek.

1.5. jsem jel na Lídlenku s GW Train Regio mezi Mariánkama a Krásným Jezem a paní průvodčí mě oznámila, že lídlenka zde NEPLATÍ. Klasická celodenní jízdenka ano, ale tato nikoliv.
  • 0

#14 d-n

d-n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2013 - 16:25

Řekl bych, že paní průvodčí z GW Train Regio měla trochu bujnou fantazii. Ta jízdenka, kterou dostanete za kupon z Lidlu, je úplně normální Celodenní jízdenka, jenom je zaplacená jiným způsobem, v tomto případě úvěrovou poukázkou. To je jako kdyby nechtěla uznat Celodenní jízdenku koupenou na e-shopu nebo zaplacenou elektronickou peněženkou. Schválně zkus podat stížnost, co ti napíšou.
  • 0

#15 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2013 - 21:42

Calderac napsal/a:

Solim napsal/a:

katkamirek napsal/a:
ahoj, platí jízdenka i na rychlíky? ;)

Plati i u GW Train Regio a.s. na trati Karlovy Vary dolní nádraží - Mariánské Lázně kde si jinak musite koupit jejich listek.

1.5. jsem jel na Lídlenku s GW Train Regio mezi Mariánkama a Krásným Jezem a paní průvodčí mě oznámila, že lídlenka zde NEPLATÍ. Klasická celodenní jízdenka ano, ale tato nikoliv.

To je divne, prave na lidlenku jsem tam minuly rok jel a bylo to naprosto vpohode. Jeste jsem v KV v pokladne radsi ptal a tam mi potvrdili ze celodenni jizdenka u nich plati. Je ale mozne, ze se od podzima neco zmenilo.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#16 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2013 - 21:56

Tak jsem menil lidlenku za celodenni jizdenku na jednom malem mestecku, uprostred republiky, na nadrazi a bylo to presne podle predpokladu. "Jee to je z Lidlu, to vidim poprve" a nastal problem: "safa jak to mam zadat". No jeste ze jsem tam byl 20 minut pred odjezdem vlaku, nakonec jsme to zvadli, neb ja jsem ji uz videl mnohokrat a videl jsem co pokladni zadavaji. Takze doporucuji ji menit radsi ve vetsich mestech. Kdyz jsem ji kdysi menil poprve, tak to bylo hned prvni den co ji poprve prodavali a ja ji sel ve spicce vymenit na hl. n. Praha a zpusobil jsem, tam kolaps pokladen. Tehda ta pokladni zvovala "Holky pojdte se podivat, ja mam listek z Lidlu" a vsechny pokladni se sebehly. A ja jen videl ten had lidi pred pokladnami a vazne jsem zacal premyslet kde je nejblizsi kanal, kterym bych mohl prchnout. Nastesti k inzultaci tehda nedoslo a ja radsi velmi rychle opoustel nadrazi.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#17 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 7:38

:D teď už je to na hlaváku v pohodě, holky už ví a dokonce jsem dostal pamlsek, během minuty vyřízeno. Dostal jsem klasickou celodenní i s cenovkou, tak taky nechápu, jak mohla průvodčí v KV vůbec poznat, že zrovna tahle tam neplatí, nejspíš na pokladně vydala nějakou kravinu.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#18 Calderac

Calderac

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2013 - 17:19

prazskychytrak napsal/a:
:D teď už je to na hlaváku v pohodě, holky už ví a dokonce jsem dostal pamlsek, během minuty vyřízeno. Dostal jsem klasickou celodenní i s cenovkou, tak taky nechápu, jak mohla průvodčí v KV vůbec poznat, že zrovna tahle tam neplatí, nejspíš na pokladně vydala nějakou kravinu.

Předpokládám, že podle té poznámky "úvěr", která tam běžně nebývá. Jinak poukázky lze vyměnit ve vlaku bez doplatku i po nástupu v obsazené stanici, pokud se nepletu.
  • 0

#19 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 632 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2013 - 20:55

V letáku to tak mají, ale raději bych to i nadále měnil na pokladně, kde s tím mají větší praxi. Já jsem LIDLenky měnil raději v týdnu, nechtěl jsem to nechávat na ráno před odjezdem. A i tak to vypadalo jak to popisuje Solim, jen opačně. "Jééé, já mám LIDLenku, holky pojďte se na to podívat abyste věděli jak se to dělá." Takže jsem na cca 10 minut stopnul tři pokladny. Naštestí to nebylo ve špičce před odjezdy. Jinak dnešní výlet do Pardubic se podařil.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#20 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2013 - 22:10

tak tohle se mi presne stalo 1.5.2013, taky u nas kdyz jsem vyjizdel na LIDLENKU, ze stanice Hnevice-Steti, kde jsem zpusobil skoro 20min. frontu nez kdyz pani pokladni konecne uverovou sitovou celodeni jzdenku vydala - a to bylo pritom telefonatu ... no a pak se jim asi sekly PC nebo co a ostatnim za mnou stojici ve fronte oznamila, ze si musi jizdenku koupit ve vlaku ... dnes 8.5.2013 uz asi byli "pouceni" a meli na "karticce" nadepsany presny postup jakou klavesu zmacknout, co potvrdit a co ne ... tedy opravdu uz to meli docela zmakly :) jinak vylet se podaril ... v karlovarskem kraji splneny posledni zbytky ke k-lordova vyzve, a tak konecne mohu na finalku :o)))
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama