Přejít na obsah


Fotka

Aktuální funkčnost serveru geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
597 odpovědí na toto téma

#461 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2015 - 12:03

Ono staci nebyt samonasiraci... ja to napriklad pochopil tak, ze ta hlaska o objevu byla smerovana na techniky UPC, kteri po nekolika dnech zkoumani dosli k tomuto objevnemu zaveru.

 

Fakt nevim, proc je v mode si z toho vseho vybrat vzdycky tu nejhorsi varinatu. Bavi vas to?


  • 5

#462 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2015 - 12:08

Ano, odpověď UPC hodná diplomata: buď je pravdivá, nebo se pravdivost nedá ověřit, a přitom nám neříká vůbec nic, co bychom už nevěděli předtím  :D

A když někdo nepozná vtip či ironii...je to těžký, nebo je opravdu nutné vždy Classic_S3.jpg


  • 0

#463 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2015 - 12:55

Tolik od UPC k vypadávání připojení Geocaching.com v pozdních hodinách.

Po telefonatu mě bylo řečeno totéž, chyba je prý u GC.com /přetížení/. To že v mé nefunkčnosti, to 2 kolegum s jinym providerem jede, jsem nevysvětlil a  mlel svou písen.:(


  • 0

#464 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2015 - 14:00

Jde vám nahrávat obrázky k logu?

Mně to skončí hláškou:

"An Error Has Occurred Your request has resulted in an error. Please return to this site's home page to continue."

Zkoušel jsem nahrávat k různým logům různé obrázky - stále stejný výsledek. Přitom na http://status.geocaching.com/ mají, že je vše OK? Pokud to tak je, tak by to ale mělo běžet, ne?


  • 0

#465 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2015 - 14:18

Nahrát obrázek k logu keše - Nahrávání dokončeno

Vše mi jede bez problému.


  • 0

#466 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2015 - 14:25

No, mně to asi 15 minut nejelo, teď už to jde taky. Ale právě že mi to nejelo dost dlouho a kupodivu i v několika prohlížečích a na několika keškách.

Mezitím jsem přidal omylem FP bod v listingu, když jsem se díval, kolik má keš %, při označování, jestli ty procenta jen nevidím a nešlo mi kliknout na odebrat - kupodivu v seznamu keší s FP body nic takového nebylo... Asi se jedná o tu chybu, že se systém tváří, jako, že FP je přidané, ale ve skutečnosti není...


  • 0

#467 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2015 - 14:27

PS.: Tak jsem to zakřikl, už je to tu znovu... 4 fotky z eventu nahrané, pátá opět vyhodila chybu:-(


  • 0

#468 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2015 - 15:49

Jde vám nahrávat obrázky k logu?

Mně to skončí hláškou:

"An Error Has Occurred Your request has resulted in an error. Please return to this site's home page to continue."

Zkoušel jsem nahrávat k různým logům různé obrázky - stále stejný výsledek. Přitom na http://status.geocaching.com/ mají, že je vše OK? Pokud to tak je, tak by to ale mělo běžet, ne?

Mel jsem rano to same. asi jsem překročil denní počet 10 obrázků :). I když od diamantku v badgen to už moc nehrotím.


  • 0

#469 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2015 - 21:48

Mel jsem rano to same. asi jsem překročil denní počet 10 obrázků :). I když od diamantku v badgen to už moc nehrotím.

No, můžeš si ho nyní udělat X krát:-)

 

To já taky už nehrotím, ale z jednoho eventu jsem měl pár pěkných fotek, tak jsem je tam chtěl dát pro potěchu ostatních:-).

Popravdě jsem rád, že jsem nebyl jediný...


  • 0

#470 sistra

sistra

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2015 - 4:46

Stále mi nelze přidat druhý e-mail do našeho profilu na geocaching.com. Po jeho opakovaném zadání se mi sice ukáže hláška, že zadaný e-mail již existuje, ale tento další e-mail se nikde nezobrazí, zůstává skrytý, Na tento další e-mail nechodí ani žádné informace o nálezech našich kešek, apod. Budeme vděční za poskytnuté rady.


  • 0

#471 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2015 - 8:23

Kazdy pridany email je protreba potvrdit - gc na nej neco posle a to se musi overit. Problem muze byt treba se seznamem, ktery ten overovaci mail soupne do spamu nebo jak oni tomu ted rikaji do hromadne posty. Zkontroluj si tedy spam.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#472 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2015 - 8:31

... Na tento další e-mail nechodí ani žádné informace o nálezech našich kešek, apod. Budeme vděční za poskytnuté rady.

No nevím, jestli nebyla nějaká změna, ale mám za to, že tyhle informace chodí stejně jen na JEDNU primární adresu. Na další se dají směrovat snad jen PQ nebo notifikace.

Ty nálezy si budete asi muset přeposílat z jednoho na další sami přes filtry v mailu.


  • 0

#473 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 16 červenec 2015 - 15:34

Změnili se odkazy na kešky - donedávna vypadaly nějak takto:
http://www.geocaching.com/geocache/GC4A3GG_etsc-magasins-dusines-4
a teď jsou v novém tvaru:
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GC4A3GG&title=etsc-magasins-dusines-4
což mě trochu štve, já jsem si ten GC kód s názvem občas vykopíroval a použil pro název souboru, ve kterém mám výpočty nebo nějaké další info ke kešce, teď mi tam vlezlo navíc to &title=

Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 16 červenec 2015 - 15:35

  • 0
A kdo netuší nic o Kreténské organizaci, tak zde se dozví víc

#474 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2015 - 15:44

Změnili se odkazy na kešky - donedávna vypadaly nějak takto:

http://www.geocaching.com/geocache/GC4A3GG_etsc-magasins-dusines-4
a teď jsou v novém tvaru:
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GC4A3GG&title=etsc-magasins-dusines-4
což mě trochu štve, já jsem si ten GC kód s názvem občas vykopíroval a použil pro název souboru, ve kterém mám výpočty nebo nějaké další info ke kešce, teď mi tam vlezlo navíc to &title=

 

Ty odkazy jsi vzal kde? Já žádnou změnu nevidím.


  • 0

#475 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2015 - 16:24

To je zvláštní,(alespoň z mého laického pohledu) . - v tom druhém odkazu se mi nezobrazí hlasování GCVote, jinak jsou stránky stejné.

 

A nejjednodušší forma odkazu funguje taky pořád - http://coord.info/GC4A3GG


Tento příspěvek byl upraven od plavcik: 16 červenec 2015 - 16:56

  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#476 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2015 - 10:21

Proč tak složitě ? Poznámky si dělám v GeoGetu, pak je mám kdykoliv - i v terénu - k dispozici


  • 0

#477 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2015 - 10:40

Tak zas nějaký problém: server jede, ale nenatahují se obrázky z galerie. Snad z toho vyjdeme beze ztrát...

 

Edit: Tedy nějak to jde, ale strašně pomalu.


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 10 srpen 2015 - 10:49

  • 0

#478 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2015 - 10:46

Jj, blbne mi to při uploadování obrázků, ale nakonec se to na druhý či třetí pokus natáhne. Asi je to tím horkem, dráty se prodloužily, elektrony chaoticky kmitají a občas se asi nějaký potratí.


  • 0

#479 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2015 - 11:22

Tím, že se prodlouží dráty, se elektronům prodlouží cesta, kterou musejí urazit a na to nejsou zvyklé, takže se občas zastaví a odpočívají. Semtam si některý zdřímne a to je úplná ztráta informace.


  • 1

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#480 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2015 - 11:44

Navic v tomto pocasi se musi elektrony zastavovat casteji, aby se podporoval jejich pitny rezim.


  • 1




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama