Přejít na obsah


Fotka

Aktuální funkčnost serveru geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
597 odpovědí na toto téma

#541 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 06 leden 2016 - 20:33

mě to nedělá
  • 0
A kdo netuší nic o Kreténské organizaci, tak zde se dozví víc

#542 Roman-tik

Roman-tik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2016 - 20:43

Taky mi to dělalo, tak jsem tam nahrál nějakou fotku jako avatara a po uložení už to je jen malinký obrázek vlevo nahoře.


  • 0
Roman-tik = za keš dík :-)

#543 tulakmikess

tulakmikess

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2016 - 20:47

Mě stačilo otevřít v jiném prohlížeči (opeře)


  • 0

#544 fatbozz

fatbozz

    fatbozz

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2016 - 20:49

Nechce se mi půl dne pročítat celé forum a jsem v tomto směru lama. Dneska mi na geocaching.com při zobrazení mapy s keškami vyskočil přes jednu třetinu mapy avatar a zakrývá mi mapu a navíc je tam ještě odkaz na získání pm atd.  Vadí mi to. Jak to zruším, smažu apod.? Díky za odpověď.

U me vse ok. Zkus aktualizovat doplnky v prohlizeci, treba to dela nejaky greasemonkey script.


  • 0

Mapy pro Locus zdarma a povídání o Openstreetmap >>> http://gpsfreemaps.net/

Přejděte na mapy Openstreetmap a buď členem komunity OSMcz >> http://openstreetmap.cz/

....jo a taky fotím >>> koukni se >>> Klikklak


#545 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)
  • LocationMělník

Publikováno 07 leden 2016 - 8:37

Nechce se mi půl dne pročítat celé forum a jsem v tomto směru lama. Dneska mi na geocaching.com při zobrazení mapy s keškami vyskočil přes jednu třetinu mapy avatar a zakrývá mi mapu a navíc je tam ještě odkaz na získání pm atd.  Vadí mi to. Jak to zruším, smažu apod.? Díky za odpověď.

Delalo mi to vcera pouze v Chrome, Firefox byl ok. Pomohlo mi prepnuti na Openstreet mapu a zase zpet na Google mapy......


  • 0

:ph34r: Garmin Oregon 600 - Sony Xperia Z3 - GeoGet - a:Drake  :ph34r:


#546 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 19 leden 2016 - 17:23

Co zas v tý americe rozbili??? GeoGet mě odmítá přihlásit k GC live a píše mi to, že "Your account is not validated yet." přitom když se podívám na web do svého profilu, tak tam mám ověřený email, nicméně mi to nabízí zaslání ověřovacího emailu, což už jsem udělal 2x a zatím mi žádný nepřišel.

EDIT: a taky mi zaráží, že mi od včerejšího večera nepřišly žádné emaily z kešek co mám nastavený na posílání logů a že mi jich jinak chodí docela dost

Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 19 leden 2016 - 17:26

  • 0
A kdo netuší nic o Kreténské organizaci, tak zde se dozví víc

#547 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2016 - 17:53

Zkus se znovu přihlásit Geocaching Live v Nastavení. Mám pocit, že souhlas s touto službou je nutné periodicky obnovovat.


  • 1

#548 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 19 leden 2016 - 18:15

No to jsou chybové hlášky pokusu o nové přihlášení, kromě toho to "povinné" přihlášení jsem dělal minulý týden, takže vypršené by být nemělo
  • 0
A kdo netuší nic o Kreténské organizaci, tak zde se dozví víc

#549 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2016 - 19:02

To by psalo token expired, a Geoget by sam hned nabidl prihlaseni.

 

Nicmene tady to funguje normalne, bude to opravdu zalezitost tveho uctu.


Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 19 leden 2016 - 19:16

  • 0

#550 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 20 leden 2016 - 10:28

Tak ani dnes mi to nefungovalo, tak jsem na té přihlašovací obrazovce kliknul na "Upgrade/Renew Account" a nechal se navést na nové zaslání validačního emailu a teprve odsud mi validační email přišel a po kliknutí na validační odkaz se mi konečně podařil se přihlásit. Tedy jim nefunguje zaslání validačního emailu z odkazu, který se zobrazí po neúspěšném pokusu o přihlášení.

EDIT: a od této chvíle už mi zase chodí notifikační emaily - takže to měli nějaký rozbití, když v profilu mi to psalo, že email je ověřen

Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 20 leden 2016 - 14:34

  • 0
A kdo netuší nic o Kreténské organizaci, tak zde se dozví víc

#551 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2016 - 9:12

Tak já také prosím o pomoc, která se netýká Turistické mapy, ale mapy v geocaching.com (omlouvám se, nenašla jsem přímo toto téma, proto píši sem).

Při zobrazení multiny (nebo jiné keše, kde jsou udané další body např. parkoviště) na mapě, kterou si "spustím" přímo z listingu (takže geocaching.com/map.....) se mi dříve (asi před měsícem) tyto body zobrazovaly, ale nyní tomu tak není. Asi jsem "něco" vypnula a tím pádem se mi to teď nezobrazuje, což je škoda, bylo to moc fajn vidět na mapě jednotlivé zastávky u dlouhých multin zároveň s ostatními kešemi.

Můžete mi tedy prosím někdo poradit, jak tuto "funkci" vrátit "zpět" nebo není chyba na mé židli a je to "někde dál"?

Předem moc děkuji

 

Používám PC (nebo nebo notebok) - Wivdows 7 + Chrome a "problém" mám na obou přístrojích, které jsou na sobě "nezávislé" (PC v práci, NTB doma)


Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 03 únor 2016 - 19:36
přesunuto

  • 0

#552 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2016 - 9:51

Chyba může být u tebe, ale v případě některých keší je v Seattlu - občas se mapa vpravo nezobrazí, nelze zoomovat a taky nejsou vidět vzdálenější waypointy (ostatně k čemu, když je mapa slepá). Můžeš dát linky na konkrétní keše, kde máš problém?

A jinak neváhej založit vlastní téma, když vhodné nenajdeš. (však tomy.22 nás do separé tématu přesune :) )


  • 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#553 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2016 - 10:35

Já to asi špatně popisuji. Ono vlastně nejde o chybu, na mapě se mi zobrazuje vše tak jak má (reps. tak, jako cca před půl rokem). Ale když jsem si "onehdá" dala do obou PC (v práci i doma) ty "doplňky" (viz hodně výše), aby se mi zobrazovala na mapě GC i mapa z Mapy.cz, tak se mi "sami" (zřejmě díky těm "doplňkům") začaly zobrazovat u keší ze kterých jsem otevřela mapu GC i body (stage, zajímavé body, parkoviště .....) té konkrétní (ze které jsem to otevřela) keše, u ostatních ne. Podkladová mapa v tomto nehraje žádnou roli, zobrazovalo se mi to u všech "podkladových" map (GoogleMaps, MapQuest, Mapy.cz ...)

 

Příklad: Listing keše NS Karlštensko (http://coord.info/GC2AHE7) - vpravo mapička, na které vidím jednotlivé body - otevřu - vidím mapu GC a jednotlivé keše - zde dříve byly i ty body, které jsou vidět na té "malé mapě" v listingu a teď tu nejsou.

 

Ta "chyba" není u konkrétní keše, je u všech keší.

 

Připadá mi to, že mi to "zmizelo" nějakou aktualizací a nebo že jsem "něco" omylem "vypnula", protože mi to dělá na dvou nezávislých PC.


  • 0

#554 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2016 - 13:49

Jestli máš na mysli tuto mapku s těmito body, tak mě funguje zobrazení bodů v pohodě. Co je nyní nefunkční, tak to je přepínání mapových podkladů.

20qc96b.jpg

 

EDIT: aha, už rozumím. Teprve po kliknutí na větší mapu se ti nezobrazí ty body. Tak to mě taky :-) Vypnul jsem veškeré geodoplňky prohlížeče a opravdu se nezobrazují. Používám Chrome v poslední verzi. A zkusil jsem i Firefox.


Tento příspěvek byl upraven od georabbits.cz: 02 únor 2016 - 13:58

  • 0

georabbits.cz.png


#555 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2016 - 14:49

Jestli máš na mysli tuto mapku s těmito body, tak mě funguje zobrazení bodů v pohodě. Co je nyní nefunkční, tak to je přepínání mapových podkladů.

20qc96b.jpg

 

EDIT: aha, už rozumím. Teprve po kliknutí na větší mapu se ti nezobrazí ty body. Tak to mě taky :-) Vypnul jsem veškeré geodoplňky prohlížeče a opravdu se nezobrazují. Používám Chrome v poslední verzi. A zkusil jsem i Firefox.

 

ANO. přesně toto mám na mysli (viz věta EDIT). Nezobrazuje se mi to cca 14 dní až měsíc, nevím přesně od kdy mi to nejde.

 

A hlavně nevím (a to bych ráda zjistila), proč mi to "zničehonic" přestalo fungovat? Jestli je chyba u mě a dá se "nějak řešit"?


Tento příspěvek byl upraven od zirafka183: 03 únor 2016 - 12:47

  • 0

#556 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2016 - 15:10

A hlavně nevím (a to bych ráda zjistila), proč mi to "zničehonic" přestalo fungovat? Jestli je chyba u mě a dá se "nějak řešit"?

 

Já si  nevybavuji, že by se mi někdy na „View Larger Map“ zobrazovaly jednotlivé waypointy, vždycky jenom ikony keší na startovních souřadnicích. Takže to nejspíš bylo nějakým doplňkem, standardně to podle mého názoru nebylo nikdy.


  • 0

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#557 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2016 - 16:50

Já si  nevybavuji, že by se mi někdy na „View Larger Map“ zobrazovaly jednotlivé waypointy, vždycky jenom ikony keší na startovních souřadnicích. Takže to nejspíš bylo nějakým doplňkem, standardně to podle mého názoru nebylo nikdy.

Kdysi, na starém systému, se mi také po stisku View Larger Map zobrazili i waypointy. Pravda, v té době jsem používal Greasemonkey, takže to bylo nejspíš tím.


  • 0

#558 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2016 - 6:51

Taky se divím, že to někdy šlo. Ale možné to je. Moc jsem to nepoužíval, ale nevím, že by se mi tam někdy waypointy zobrazily. Ne že by to nebylo dobré.

Ale když používám Geoget, u stažených můžu použít Keškomapu a tam je to na mnohem vyšší úrovni (zobrazit, skrýt, animace souvisejících, spojnice k rodičům, atd.)


  • 0

#559 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2016 - 8:14

Právě, že mě to šlo a bylo to bezvadné. "Zprovoznila" jsem to vlastně náhodou při "přidání" skriptu pro zobrazování Turistické mapy (do Chrome).

Používala jsem to jako "prvotní přehled" před plánováním nějakého výletu. 

 

Nyní, pro mě z "nepochopitelných" důvodů, mi tato "funkce" přestala fungovat (na obou nezávislých počítačích), takže jsem chtěla zjistit, jestli je to u všech (a tím pádem s tím já nic neudělám a můžu jen tiše nadávat, že je to škoda) a nebo je to jen u mě, že jsem "něco vypla" a někdo mi poradí, co s tím?

 

 

P.S. děkuji za "přesun" do správné sekce


  • 0

#560 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2016 - 9:05

Ano, taky se mi ty waypionty zobrazovali pri stisku View Larger Map, ale moc jsem to nepouzival, spis to byl takovy bonus na rychle podivani. Ale pak jsem zacal vice pouzivat GeoGet a GeoKůk, ktrery ma vetsi moznosti (treba oznaceni zajimavych cache na obrazku to zelene) a tuto moznost jsem pouzival jen vyjimecne.

Ted jen mohu potvrdit, ze to uz nefacha.

Přiložené miniatury

  • GeoKůk.jpg

  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama