Přejít na obsah


Fotka

PaajaH & Hczech - Flash Mob Meet


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
16 odpovědí na toto téma

#1 hczech

hczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2013 - 21:51

Ahoj všichni spolukačeři! Chtěli bysme vás s PaajouV pozvat na náš svatební event. Zatím to vypadá, že je buď moc nebo moc málo praštěný a účast je zatím velmi skromná. Tak se chceme připomenout - mohla by to být pro všechny sranda a myslím, že i hezký výlet - keší je v okolních krásných lesích dost a dost. Tak snad s některými z vás naviděnou 1.6.! CWG zejména pro účastníky už jsou hotová... GC4A9M8
  • 0
Hczech

#2 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2013 - 22:31

Pěkný, hned jsem se přihlásila ;) To bude prima výlet!
  • 0

Garmin Dakota 10
Samsung S7710 Galaxy Xcover 2


#3 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2013 - 22:48

Jeee, tam zrovna jednu kes mam! A navic je tam uzasna hospoda. Laka me to, laka... Zkonzultuju s potencialnim partakem a uvidime, kazdopadne hodne stesti do spolecneho zivota preju.
  • 0

#4 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2013 - 5:34

Slanecek napsal/a:
Jeee, tam zrovna jednu kes mam! A navic je tam uzasna hospoda. Laka me to, laka... Zkonzultuju s potencialnim partakem a uvidime, kazdopadne hodne stesti do spolecneho zivota preju.


V ten den jsme na megaeventu v Rakousku, hlavo děravá.
  • 0

#5 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2013 - 10:34

Moc pěkný důvod pro event... :-) Gratuluji. Fotky z podobné "kačerské" svatby jsem kdysi viděl... Viz. keše GC1F0JZ a GC1EYV9 :-) Ovšem v tento datum se s přítelkyní stěhujeme, takže bohužel čas nemám...
  • 0

#6 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 11:36

Dorazím též B)
  • 0

#7 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 10:34

Tip na pěkný sobotní výlet prvního červnového dne
http://lmgtfy.com/?q...rnými lesy foto

se spoustou keší v blízkém okolí
http://www.geocachin...99612,14.86303#

a příjemným setkáním s kolegy kačery GC4A9M8 (+ dárek na památku - CWG!) ;)
  • 0

#8 hczech

hczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 11:15

Děkujeme za reklamu :) Koukám, že i nějaká ta nová keš tam přibyla, tak se sám těšim, až tam s Paajou vyrazíme i trochu méně oficiálně :o) Šlo by se odsud moc pěkně přes Vyžlovku do Ondřejova. Mně tu třeba minule hodně bavila GC28KXB a taky mě před časem hodně bavila husa v místním pivovaru ;)
  • 0
Hczech

#9 droping

droping

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 11:51

Ja mozna dorazim, vypada to, ze budeme v Praze a budeme mit volno, ale znate to, dve deti, temer mudlo-manzel, prihlasim se radeji az tesne pred, az budu mit jistotu. ;)
  • 0

#10 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 12:04

droping napsal/a:
Ja mozna dorazim, vypada to, ze budeme v Praze a budeme mit volno, ale znate to, dve deti, temer mudlo-manzel, prihlasim se radeji az tesne pred, az budu mit jistotu. ;)



:D to jsme na tom stejně - 2 děti, mudlomanžel ... ale podala jsem to hlavě rodiny jako plán na super výlet + nalákala na oběd v úžasným pivovaru:D

Tak doufám, že se uvidíme ;)
  • 0

Garmin Dakota 10
Samsung S7710 Galaxy Xcover 2


#11 droping

droping

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 12:45

Mukina napsal/a:

droping napsal/a:
Ja mozna dorazim, vypada to, ze budeme v Praze a budeme mit volno, ale znate to, dve deti, temer mudlo-manzel, prihlasim se radeji az tesne pred, az budu mit jistotu. ;)



:D to jsme na tom stejně - 2 děti, mudlomanžel ... ale podala jsem to hlavě rodiny jako plán na super výlet + nalákala na oběd v úžasným pivovaru:D

Tak doufám, že se uvidíme ;)


Ja jsem dostala k narozeninam auto, takze co na to hlava rodiny je mi sumak, sbalim deti a pojedem, ale tchyne bude mit 60 a ja zatim nevim, ktery vikend to bude, i kdyz to zatim vypada na 8.6.. To bych samozrejme hodit za hlavu nemohla, to by byl pruuusvih. :D
  • 0

#12 hczech

hczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 17:24

droping napsal/a:


Ja jsem dostala k narozeninam auto, takze co na to hlava rodiny je mi sumak, sbalim deti a pojedem, ale tchyne bude mit 60 a ja zatim nevim, ktery vikend to bude, i kdyz to zatim vypada na 8.6.. To bych samozrejme hodit za hlavu nemohla, to by byl pruuusvih. :D


Jsem pravda v daném oboru začátečníkem, ale už je mi známo, že hodit tchýni za hlavu se nedoporučuje. Tim spíš, že ne každá tchýně vlastní garmina tak, jako ta moje budoucí ;)Takže držím palce, ať slaví podle plánu, moc rádi bysme vás tam viděli.

Rádi samozřejmě poznáme i Mukinu!

A ono ani to auto neni nutné, autobus sem jede velmi rozumně.
  • 0
Hczech

#13 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2013 - 13:40

UP ;)
  • 0

#14 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2013 - 20:20

UP ! UP
  • 0

#15 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2013 - 21:04

Patří pláštěnka do T5 vybavení? :D Můj nejodvážnější geocachingový výkon má 4 hvězdičky ... ale T5 vybavení fakt "zatím" nemám. Doufám, že to není nezbytná podmínka účasti!
  • 0

Garmin Dakota 10
Samsung S7710 Galaxy Xcover 2


#16 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2013 - 2:12

Mukina napsal/a:
Patří pláštěnka do T5 vybavení? :D
Můj nejodvážnější geocachingový výkon má 4 hvězdičky ... ale T5 vybavení fakt "zatím" nemám. Doufám, že to není nezbytná podmínka účasti!


Teoreticky vzato je pláštěnka ideální vybavení pro keš za vodopádem (= vysoký přepad kanalizace v podmínkách Prahy a okolí :D), ale asi ještě méně náročné T5 vybavení jsou plavky. Ovšem kombinovat možno! Pokud se někdo dostaví třeba v broďákách s 30m lanem přes rameno, čelovkou na čele a cepínem v ruce, bude to ideál :)
  • 0

#17 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2013 - 9:16

Já něco doma ještě najdu ... každopádně když koukám z okna, tak si odpoledne jdu koupit holinky (to už dlouho přemýšlím, že by se šikli) a myslím, že celej vejlet zítra bude Té5kovej :D
  • 0

Garmin Dakota 10
Samsung S7710 Galaxy Xcover 2





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama