Přejít na obsah


Fotka

Geoget - okresy Slovensko


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#1 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 16:13

Potřeboval bych poradit, proč se mi v Geogetu u slovenských nalezených keší neobjevuje Tag o okrese (alespoň ho tam nikde nevidím). U českých keší mi to naskakuje v pohodě. Měl jsem za to, že to řeší Divider sám a nemusímuž nic dalšího nikde nastavovat, ale asi se pletu. Děkuji za radu.
  • 0

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 16:42

Podle me se nepletes. Jdinou podminkou je tusim spravne nastaveny stat u kese. Podle toho divider poznava, ktere polygony potrebuje, sam si stahne balicek (*.gip) s nimi a pak je pouzije. Pochopitelne si polygony muzes stahnout rucne, ale nemelo by to byt potreba. Takze zkontroluj spravne nastaveny stat. Ja mam nastaveno Slovakia a spravne se mi vytvrareji tagy SK okres a SK kraj.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 17:12

No přímo u keše ve sloupečku "stát" mám vlaječku (slovenskou) a zkratku SK. Netuším teda, kde by se toto mělo jinde nastavovat, toto mi tam naskakuje dobře a automaticky...
  • 0

#4 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 17:18

Kdyz se podivas do vlastnosti kese (prave mysitko na kesi, Zmenit bod), jaky tam je stat? Opravdu Slovakia?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#5 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 17:25

JJ, je tam opravdu Slovakia. Takže to mám dobře, a přesto Divider neotaguje keš. Protože když dám u keše změnit tagy, tak tam SK kraj ani SK okres nevidím....
  • 0

#6 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 17:52

Tak se podivej, zda mas nainstalovany plugin polygons-sk a kdyz ne, nainstaluj si ho. Ale protoze by se ml instalovat sam, neverim, ze by to pomohlo.

Jeste me napada, ze bys mohl mit starou verzi divideru, ale to si neumim predstavit jak by se ti to povedlo.

Pokud toto nepomuze, nemam dalsi napad. Budes muset pockat na vyjadresni Halumy.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#7 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 18:17

Tak plugin je nainstalovaný, a Divider je součástí přímo Geogetu, nevím, jak kouknout na jeho verzi... Každopádně díky za pomoc, budu čekat, jestli ještě někdo další něco nevymyslí...
  • 0

#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 18:32

naopak, podivej se, jestli mas ten plugin polygons-sk, a kdyz ano, tak ho v tom plugin manageru odinstaluj. Pristi spusteni Divideru by melo nabidnout stahnuti a nainstalovani tech polygonu. Tim se overi, ze skutecne uvidel nejakou slovenskou kesku. A pokud by nahodou byly ty polygony nejak divne nainstalovane, da se to tim alespon do poradku.
  • 0

#9 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 19:31

HaLuMa napsal/a:
naopak, podivej se, jestli mas ten plugin polygons-sk, a kdyz ano, tak ho v tom plugin manageru odinstaluj. Pristi spusteni Divideru by melo nabidnout stahnuti a nainstalovani tech polygonu. Tim se overi, ze skutecne uvidel nejakou slovenskou kesku. A pokud by nahodou byly ty polygony nejak divne nainstalovane, da se to tim alespon do poradku.


Tak udělal jsem to přesně podle návodu, při spuštění Divideru proběhla instalace balíčku polygon-sk, ale když pak kouknu na kešku (slovenskou), tak Tagy SK kraj a SK okres tam pořád nevidím....
  • 0

#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 20:05

Dobre, kterou konkretni slovenskou kesku mas na mysli?
  • 0

#11 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 20:20

HaLuMa napsal/a:
Dobre, kterou konkretni slovenskou kesku mas na mysli?


Mám jich tam víc, jako poslední odlovenou třeba tuto GC1PRA2.
  • 0

#12 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 21:23

Stahl jsem si ji do Geogetu, pustil Divider, stahly se mi polygony SK... kesce se priradil jak kraj, tak i okres a casova zona. Tedy vse jak ma byt. Mas tam tu kesku spravne, tedy se spravnymi souradnicemi?
  • 0

#13 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 21:32

Tak bylo by asi divné, kdyby se mi stáhla se špatnými souřadnicemi. A slovenských keší mám 7 a tyto tagy (kraj, okres) nemám ani u jedné z nich (timezone tam je).... Není ještě někde nějaký fígl v nastavení nebo něco podobného ???
  • 0

#14 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 23:36

Re0 napsal/a:
Tak bylo by asi divné, kdyby se mi stáhla se špatnými souřadnicemi. A slovenských keší mám 7 a tyto tagy (kraj, okres) nemám ani u jedné z nich (timezone tam je).... Není ještě někde nějaký fígl v nastavení nebo něco podobného ???


A který tag vlastně hledáš ? "CZ kraj" nebo "SK kraj" ?
  • 0

#15 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 5:20

Hledám SK kraj a SK okres. U českých keší nemám problém, toto se týká pouze slovenských....
  • 0

#16 cz_bew

cz_bew

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 8:12

Pridam taky neco do tematu. Mam par odlovenych kesek na Slovensku a ve statistice (generovane Autostatem) se mi v milnicich u nich nezobrazuje okres. Nejak jsem nad tim chvili dumal a nakonec zjistil ze nemam plne listingy, tak jsem je stahnul pres gc.live a pak pustil divider a elevation. Kdyz kesku rozkliknu v geogetu, napr. GC34F36, mam spravne vyplneno: Vodné dielo Nosice import GC.Live SK kraj Trenčiansky SK okres Púchov timezone Europe/Bratislava Akorat teda nevim, jestli to pri generovani statistiky ignoruje Autostat nebo v cem je chyba, protoze ve statistice jsou tyhle slovenske kesky jedine bez okresu.
  • 0

#17 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 8:26

cz_bew napsal/a:
Pridam taky neco do tematu.
Mam par odlovenych kesek na Slovensku a ve statistice (generovane Autostatem) se mi v milnicich u nich nezobrazuje okres.
Nejak jsem nad tim chvili dumal a nakonec zjistil ze nemam plne listingy, tak jsem je stahnul pres gc.live a pak pustil divider a elevation.


Nojo, milníky... Tam by to chtělo nějak udělat sloučení z několika tagů, protože normálně to bere jen jeden - tedy český. To už jsem tady žadonil před několika lety jestli by to některý z chytrých autorů nevymyslel - a rady co byly se mi nepodařilo realizovat ke zdárnému výsledku.
  • 0

#18 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 8:52

tan istý problém. po spustení divideru napravené. Nejde ale pridať tag FTF. Bookmarky naštiasťastie ostali
  • 0

#19 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 16:26

Takže čistě teoreticky - můj problém může být to, že jsem uživatel Member, z GC stahuju přes Jarry a tím pádem se mi nestáhnou kompletní listingy ???? Ale u českých keší je vše v pořádku....
  • 0

#20 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 16:40

Ne, s BM to nesouvisi. Problem muze byt, ze by se treba zmenily stranky gc.com a GJ s nimi neumel spravne pracovat. Ovsem tag se prirazuje dividerem jedine na zaklade statu (Slovakia, podle nej se voli sada polygonu) a souradnic kese. Pokud mas oba udaje spravne, pak nevim, proc by se to nemelo po spusteni divideru spravne udelat - tedy vytvorit tagy SK kraj, SK okres. Opravdu jsi ten dividetr spustil? Sam se totiz po importu nespousti!
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka