Přejít na obsah


Fotka

Mexcian Train Coin - nový druh geocoinu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#21 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1857 příspěvků(y)

Publikováno 16 May 2013 - 11:14

Vosty1, přečti si svou druhou větu v prvním příspěvku.;) Podstatná část kačerů se vedle nálezu krabičky těší na PŘEKVÁPKO, co v keši bude, ať mají nálezů 5 nebo pár tisíc. Už to, že si hrajeme s hledáním o nás něco tak trochu říká - kousek dítěte asi zůstal v každém z nás. Proto zřejmě reakce honny - nemusíme přece měnit, ale těšit se na PŘEKVAPENÍ.:P Kolikrát nic neměním, ale dovedu se usmát nad hračkami pro děti a vžít se do jejich radosti až najdou třeba... Takže do keší dávám občas blbůstky pro děti - pro mě je pak radost, když potkám někoho z rodičů a řekne mi, že jejich dítě potěšilo v keši to a to.:) Fakt je, že ještě větší překvápko bývá, když to, co jsem viděla jako vhodné pro děti a kačeří dorost, udělá radost kačerům řekněme "značně odrostlým".:o
  • 0

#22 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 204 příspěvků(y)

Publikováno 16 May 2013 - 11:44

Nema mit geocoin urcite vlastnosti (trakovatelny na..), ktere toto nesplnuje a i na mne to pusobi jako nevhodna reklama a meli by toto tema admin smaznout.
  • 0

#23 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 16 May 2013 - 12:02

No nevím, asi tomu nerozumím, ale pořád pro svůj pocit mi přijde "hodnotnější" v keši nechat svoje CWG (který mně stojí pětikačku) než zalaminovaný papírový kolečko ... i to dřevěné si myslím udělá dalšímu nálezci radost.

Já bych spíš se zaměřila na bojování za fér měnění - když je v keši CWG a já jí najdu o 2 logy později - jaktože tam žádné není??? Jenom logbook, žádná věc vyměněná. To mi mrzí, že si ho někdo vezme, aniž by se obtěžoval tam nechat svoje .... ale jak v tomhle směru "bojovat" mi nenapadá ... leda nechat v pytlíčku s CWG kartičku "kdo to kolčo ukradne - tomu ruka upadne" :D
  • 0

Garmin Dakota 10
Samsung S7710 Galaxy Xcover 2


#24 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3250 příspěvků(y)

Publikováno 16 May 2013 - 12:02

vosty1 napsal/a:

Citecka napsal/a:
Jeden čas jsem DO SVÝCH keší dával "hrací karty" jako náš sigitem, s vlastní grafikou, standardní velikostí a zalaminované KOLEM papíru (odolné vodě). Ale ty jednak už došly, jednak sloužily i jako hint pro jednu mysterku.


Ale proč tedy v tom nepokračovat a nevztahovat to pouze k mysterce. Byla tam tvoje vlastní grafika, asi tam byly informace o keši, bylo to odolné proti vodě, akorát že píšeš, že už došly...


Protože to byly sigitemy, podpisovky, nic na výměnu (resp. jsem si nic za ně nebral) a zároveň měly přidanou hodnotu... a protože jsem nikomu necpal, aby si je pořizoval, kopíroval a zaváděl je jako nějaké nové CWG. (ani jsem nikomu nebránil to udělat, samosebou).

Myslím, že pro jednu komunitu je jeden směnný podpisový sběratelský předmět (CWG) až až.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#25 teamfranze

teamfranze

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 16 May 2013 - 12:52

Mukina napsal/a:
No nevím, asi tomu nerozumím, ale pořád pro svůj pocit mi přijde "hodnotnější" v keši nechat svoje CWG (který mně stojí pětikačku) než zalaminovaný papírový kolečko ... i to dřevěné si myslím udělá dalšímu nálezci radost.

Já bych spíš se zaměřila na bojování za fér měnění - když je v keši CWG a já jí najdu o 2 logy později - jaktože tam žádné není??? Jenom logbook, žádná věc vyměněná. To mi mrzí, že si ho někdo vezme, aniž by se obtěžoval tam nechat svoje .... ale jak v tomhle směru "bojovat" mi nenapadá ... leda nechat v pytlíčku s CWG kartičku "kdo to kolčo ukradne - tomu ruka upadne" :D


Tak to nám povídejte, patříme mezi ty blbce co si pořídili kešku jako CWG smenárnu a stále nám ji někdo vykrádá, už nás nabaví stále doplňovat kolečka :(
  • 0

#26 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 16 May 2013 - 15:03

Klasicky měním CWG za CWG , pokud je keš pěkná a v keši není vložím tam své CWG bez výměny (bohužel tam nevydrží dlouho) . Když tak hezká není vkládám tam 25mm suk s nalepenou voděodolnou samolepkou - vydrží opravdu hodně a finančně to je kolem 1,50Kč . Samozřejmě to není to samé co mwc ale ten jsem našel zatím v jedné ze 111 keší .
  • 0

2yxqhqq.gif


#27 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 16 May 2013 - 19:06

teamfranze napsal/a:

Mukina napsal/a:
No nevím, asi tomu nerozumím, ale pořád pro svůj pocit mi přijde "hodnotnější" v keši nechat svoje CWG (který mně stojí pětikačku) než zalaminovaný papírový kolečko ... i to dřevěné si myslím udělá dalšímu nálezci radost.

Já bych spíš se zaměřila na bojování za fér měnění - když je v keši CWG a já jí najdu o 2 logy později - jaktože tam žádné není??? Jenom logbook, žádná věc vyměněná. To mi mrzí, že si ho někdo vezme, aniž by se obtěžoval tam nechat svoje .... ale jak v tomhle směru "bojovat" mi nenapadá ... leda nechat v pytlíčku s CWG kartičku "kdo to kolčo ukradne - tomu ruka upadne" :D


Tak to nám povídejte, patříme mezi ty blbce co si pořídili kešku jako CWG smenárnu a stále nám ji někdo vykrádá, už nás nabaví stále doplňovat kolečka :(


souhlas.. jen bych to zkáítil: Kdo ho ukradne, tomu upadne! :-)
  • 0

#28 vosty1

vosty1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 17 May 2013 - 18:34

Citecka napsal/a:

vosty1 napsal/a:

Citecka napsal/a:
Jeden čas jsem DO SVÝCH keší dával "hrací karty" jako náš sigitem, s vlastní grafikou, standardní velikostí a zalaminované KOLEM papíru (odolné vodě). Ale ty jednak už došly, jednak sloužily i jako hint pro jednu mysterku.


Ale proč tedy v tom nepokračovat a nevztahovat to pouze k mysterce. Byla tam tvoje vlastní grafika, asi tam byly informace o keši, bylo to odolné proti vodě, akorát že píšeš, že už došly...


Protože to byly sigitemy, podpisovky, nic na výměnu (resp. jsem si nic za ně nebral) a zároveň měly přidanou hodnotu... a protože jsem nikomu necpal, aby si je pořizoval, kopíroval a zaváděl je jako nějaké nové CWG. (ani jsem nikomu nebránil to udělat, samosebou).

Myslím, že pro jednu komunitu je jeden směnný podpisový sběratelský předmět (CWG) až až.

Tak se hned nerozčiluj, vždyť máš v podpisu ... neberte se tak vážně!
Já nechci, aby MTC sloužil k výměně, nikdy jsem nepoužil slovo nový CWG (standardizovaný geocoin made in Czech). Já nabádám pouze k tomu, aby kačeři měli svůj identifikační předmět, který budou dávat do kešek a budou mít možnost si vzít z kešky předmět, který identifikuje danou kešku. Já se nesnažím nahradit CWG, vždyť je dobře, že CWG patří v keškách k "nedostatkovému" zboží. MTC by byl prostě předmět, který si umí vyrobit každý sám. A znovu připomínám s vlastním obrázkem, s vlastním textem, s vlastní grafikou, s vlastním formátem (ne jako standardizovaný CWG).
  • 0

#29 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1857 příspěvků(y)

Publikováno 17 May 2013 - 20:08

Nezlob se na mě, ale "předmět, který identifikuje danou kešku" fakt nepotřebuji. Když si chci na některé keše zavzpomínat, mám možnost se vrátit k listingu nebo k fotkám. Už vidím, jak si někdo doma nadšeně silážuje stohy zalaminovaných papírků...:o Řada keší se mi vybaví díky zážitkům s jejich odlovem, místu, některé díky společnosti, ale nedovedu si představit, že bych si pamatovala, jaký papírek jsem v které našla. A to mám pár nálezů, co kačeři s desetinásobky? Nějak opravdu nevidím smysl.
  • 0

#30 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3250 příspěvků(y)

Publikováno 17 May 2013 - 21:22

Vosty, nevim, kde že se to rožčiluju... a pokud tě dobře chápu, říkáš, ať si každej dělá svuj sigitem. No, to už přece spousta lidí dělá i teď, ne? Když neumíš něco z hlíny, moduritu, dřeva, tak si klidně zalaminuj svuj obrázek... osobně si těch ručních SI cením nejvíc. Ale když to funguje, co vlastně sděluješ? Navrhuješ nějakej jednotnej název laminovanejch SI a nějakej zhruba dodržovanej rozměr? Dobře. A co to má společnýho s těma dominama?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama