Přejít na obsah


Fotka

Šipka na opačnou stranu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2006 - 20:06

Vážení geokolegové, mám problém s Garminem GPSMAP 60CSx - při několika posledních odlovech jsem si všiml, že mi na obrazovce s "kompasem" při navigaci šipka důsledně orientuje opačně. Zkrátka metry mi to ukrajuje když couvám. Ne že by ukazovala mimo. Prostě úplně naopak. Ze začátku se to tak nechovalo, podezřívám nějaký nepovedený firmware update. Napadla mě závislost na orientaci mapy ("Čelem" nebo "K severu"), ale chová se to furt obráceně. Na obrazovce mapy mi navigace ukazuje přesně, jen v té navigaci je to prostě naopak.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2006 - 20:29

zkus se na obrazovce Kompasu podivat, zda nemas nastaveno Ukazatel kurzu. Mel bys mit Ukazatel smeru. H.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2006 - 22:52

Nedržíš to vzhůru nohama?
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2006 - 6:09

Vážení geokolegové, mám problém s Garminem GPSMAP 60CSx - při několika posledních odlovech jsem si všiml, že mi na obrazovce s "kompasem" při navigaci šipka důsledně orientuje opačně. Zkrátka metry mi to ukrajuje když couvám. Ne že by ukazovala mimo. Prostě úplně naopak. Ze začátku se to tak nechovalo, podezřívám nějaký nepovedený firmware update. Napadla mě závislost na orientaci mapy ("Čelem" nebo "K severu"), ale chová se to furt obráceně. Na obrazovce mapy mi navigace ukazuje přesně, jen v té navigaci je to prostě naopak.

Proveď kalibraci kompasu a vše bude v pohodě. Někdy je nutná i několikráte za den.

  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2006 - 9:43

Nejrychlejsim resenim je vypnout a zapnout GPS, dela mi to obcas taky ;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama