Přejít na obsah


Fotka

Prosím, prosím, nový dotazník!!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
55 odpovědí na toto téma

#21 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3564 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2013 - 19:57

Vyplněno, ale mám stížnost: Dotazník je genderově nekorektní, nepočítá s možností, že koláč vyžaduje manžel. A to už vůbec nemluvím o spolusestře z kolmunity a podobně.
  • 0

#22 Pistafista

Pistafista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2013 - 20:01

Konečně pořádnej dotazník, ta růžová mě dostala.
  • 0

#23 strycek skrblik

strycek skrblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2013 - 20:09

Děkuju moc za rozjasnění pochmurného večera nad učením! :-D
  • 0

#24 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2739 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2013 - 20:42

Mám problém s 4. otázkou... Já to nemaskuji, já svou drahou půlku vezmu sebou a ta mě ráda doprovodí ;-)
  • 0

#25 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1857 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2013 - 20:49

To já mám spíš problém, že manžel je mudla - nebo má problém on, že mu utíkám za krabičkami?:o Už slyším ty milé komentáře od nejmenovaného cyklisty, že je určitě rád, že vypadnu a vezme si v klídku knížku.;) No, skoro by to bylo na další dotazník pro mudlopartnery:p Smrkuuu, na tohle jsi nemyslel, když vy jste kačeři oba.
  • 0

#26 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2739 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2013 - 20:54

zvedavkanocni napsal/a:
To já mám spíš problém, že manžel je mudla - nebo má problém on, že mu utíkám za krabičkami?:o Už slyším ty milé komentáře od nejmenovaného cyklisty, že je určitě rád, že vypadnu a vezme si v klídku knížku.;)
No, skoro by to bylo na další dotazník pro mudlopartnery:p Smrkuuu, na tohle jsi nemyslel, když vy jste kačeři oba.


Proč rovnou tak omezeně... Proč už ne rovnou dotazník na partnerské vztahy? :-)
  • 0

#27 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1857 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2013 - 21:26

Jo, ještě jeden bod by bylo dobré rozpitvat: Proč má poměrně dost lidí téměř vše GEO ? Od psa přes auto po děti a partnera.:o To mi stále má hlavinka blonďatá nějak nebere, vlastním vše pouze obyč., achjo:) Tedy kromě psa, toho nevlastníme, ale zase nám na zahradě bydlí celá tlupa ještěrek a úspěšně se množí.
  • 0

#28 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2013 - 21:43

zvedavkanocni napsal/a:
Jo, ještě jeden bod by bylo dobré rozpitvat:
Proč má poměrně dost lidí téměř vše GEO ? Od psa přes auto po děti a partnera.:o To mi stále má hlavinka blonďatá nějak nebere, vlastním vše pouze obyč., achjo:) Tedy kromě psa, toho nevlastníme, ale zase nám na zahradě bydlí celá tlupa ještěrek a úspěšně se množí.


To nejsi jediná kdo to nechápe. Tomudle nikdy nepropadnu. Rvát před všechno předponu GEO. Dotěď mi nikdo nevysvětlil co znamená pojem geomanžel a geoděti. To jako mám *normálního* manžela na *běžný* život a pak druhýho na lovení krabiček? A to samé s dětmi? Je to divný. To se mi taky vůbec nelíbí.


K dotazníku: vyplněno, doufám, že zveřejníš výsledky této odborné studie a taky, za kolik jsi úspěšně obhájil a jaké byly reakce ve vzdělávacím institutu. Už se moc těším.
  • 0

#29 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1857 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2013 - 21:55

Jestli by spíš neměl Smrk objíždět eventy a seznamovat se závěry svého průzkumu.:D Nejlépe formou přednášek ve stylu Smoljak+Svěrák, to bych hned psala WA.:P
  • 0

#30 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2013 - 21:57

Nádhera! :) A u odlovu noční keše prostě doma oznámím, že jdu na noční keš - jak jinak? ;)
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#31 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2013 - 22:20

zvedavkanocni napsal/a:
Jestli by spíš neměl Smrk objíždět eventy a seznamovat se závěry svého průzkumu.:D Nejlépe formou přednášek ve stylu Smoljak+Svěrák, to bych hned psala WA.:P


To je docela dobrý nápad :-) Ale to by chtělo obsáhlejší dotazník a ne rychlé vzplanutí mysli nad nesmysly :-)
  • 0

#32 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2013 - 23:52

Smrk napsal/a:

zvedavkanocni napsal/a:
Super:D,jen bych možná obohatila o dotazy k výbavě na výpravu:D, to by teprve byla data, že by Jeremy zíral;).


Jako jestli sebou každý táhne na výpravu cepíny, sněžnice a krém na opalování?


Asi myslela slivovici :-)
  • 0

#33 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1401 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2013 - 10:08

zvedavkanocni napsal/a:
Jo, ještě jeden bod by bylo dobré rozpitvat:
Proč má poměrně dost lidí téměř vše GEO ? Od psa přes auto po děti a partnera.:o To mi stále má hlavinka blonďatá nějak nebere, vlastním vše pouze obyč., achjo:) Tedy kromě psa, toho nevlastníme, ale zase nám na zahradě bydlí celá tlupa ještěrek a úspěšně se množí.


Tak to mas blby. Ja mam treba normalni vozidlo i geovozidlo. Rozdil je, ze kdyz jedu normalnim vozidlem, nemam v kufru zebrik, lano, a asi milion dalsich dulezitejch veci, takze je v podstate nepouzitelny. Taky mam georobotka a skutecne to neni to samy jako normalni robot. Zkus si s sebou vzit na lov treba robota co ve fabrice svaruje karoserii na auto. Pochybuju ze za tebe poleze do kanalu, zato se ti pekne pronese. Chapu ze ma nekdo i cvicenyho geopsa. Jsou psi co umej najit drogy, geopsi zas umej najit kese. Geopsa ale nemam.

Pokud ale mas vse normalni, tedy jezdis normalnim vozidlem s normalnim partnerem, se svarovacim robotem a jeste k tomu bez geopsa, tak to mas vsude jednu az dve hvezdy navic. Jo a ty jesterky ze zahrady si nalep na auto. Maj doufam trackovaci cisla.
  • 0

#34 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1857 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2013 - 12:03

Proč tak vážně, když většina z nás nevážně?:P PS: původně jsem byla hodná, dotazník na regionálním serveru seriózně vyplnila, poznámkami opatřila, ale ....prostě Smrk to dobře rozjel Už jsem jednomu študákovi s jiným oborem pomáhala, nějaké kontakty dohodila....tam byla vidět důkladná příprava před zveřejněním žádosti s dotazníkem.
  • 0

#35 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2013 - 12:12

Já padnu:D konečně dobrý dotazník:) Jsem zvědavá na výsledky. Občas sice nějaký vybočí z té řady podprůměrnosti a otravnosti, ale všeho moc škodí a některé (skoro všechny) smrdí mudlovstvím nebo takykačerstvím... A co třeba prozkoumat vliv geocachingu na spotřebu alkoholu nebo vliv spotřeby alkoholu na geocaching?
  • 0

#36 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1857 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2013 - 12:28

To jsem chtěla původně navrhnout v reakci na slivovici, jenže já většinou řídím a vozím jen termosky s kafčem, zázvorovým čajem a plastové placatice s nealko nápoji (opravdu jsou šikovné) + další zásoby nealka ve větším balení.:P O to víc mě v logu u nejmenovaného eventu překvapil kačer, co napsal, jak se zvědavkou vínko popíjeli - vysvětlili jsme si následně záměnu, ale nejdřív jsem si říkala, v jaké jsem to fázi, když nevím, co dělám.:P
  • 0

#37 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1185 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2013 - 12:30

A co teprve "Vliv geocachingu na geocaching" :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#38 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2013 - 12:38

vliv geocachingu na stav keší :)
  • 0

#39 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2013 - 12:59

Surikatí Team napsal/a:
vliv geocachingu na stav keší :)


To už je hluboká filosofie.
  • 0

#40 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2013 - 13:19

jo, tak dotaznik .....
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama