Přejít na obsah


Fotka

TB10Y26, Walpurgis night, se vynořil na eventu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2013 - 6:10

Ahoj, po třech letech, kdy můj geocoin TB10Y26 zmizel z pětkové keše, ho náhle několik kačerů discovernulo na eventu GC46AAZ, 4. Rellinger Cachertreff auf der Wulfsmühle . Bohužel nikdo si nepamatuje, u koho ho viděl, protože jsou všichni "opisovači geocoinů". Co s tím? Asi jen čekat a těšit se, že někomu evidentně "dělá radost" :o .
  • 0

#2 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1867 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2013 - 6:13

To je jedna možnost. Druhá je ta, že je pouze číslem na nějakém seznamu.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#3 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 28 May 2013 - 6:48

...to by ale těch "discovered" bylo mnohem víc, ne?
  • 0

#4 malinka.petr

malinka.petr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2013 - 8:05

edheldil napsal/a:
Ahoj,

po třech letech, kdy můj geocoin TB10Y26 zmizel z pětkové keše, ho náhle několik kačerů discovernulo na eventu GC46AAZ, 4. Rellinger Cachertreff auf der Wulfsmühle . Bohužel nikdo si nepamatuje, u koho ho viděl, protože jsou všichni "opisovači geocoinů". Co s tím? Asi jen čekat a těšit se, že někomu evidentně "dělá radost" :o .


tak to je hrubý
někdo dela sbirku nakradenych coinu :(
  • 0

#5 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1136 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2013 - 9:04

zlicinaci napsal/a:
To je jedna možnost. Druhá je ta, že je pouze číslem na nějakém seznamu.

Tak to se dá snad zjistit, jestli ho viděli nebo si ten kód jenom opsali (pokud se k tomu přiznají)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#6 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2013 - 9:42

Jeden z logujicich kaceru si mysli, ze byl ve velke krabici s trackovacimi predmety na zalogovani. Bohuzel zadny si nepamatuje detaily. Co me zatim napadlo: * cekal bych, ze opisovaci si budou ty coiny fotit, ale zatim to ani jeden z nich nedelal * mohl by to byt nejaky podobny kod - aspon jedno potencialne zamenitelne pismeno v nem je * doufal jsem, ze by mohli mit ty coiny opsane v nejake skupine, ktera by se dala identifikovat s nejakym ownerem, ale pokud byly v eintopf piksle, tak ta moznost asi pada * pokud bych srovnal ucastniky eventu s temi, kdo si zalogovali (petkovou!) kes, mozna by se nasel nejaky prunik. Nevite, jak se daji stahnout kompletni logy k (event) kesce?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama