Přejít na obsah


Fotka

Získávání FP - na co si dát pozor...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 JeDie

JeDie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 18:19

Jen informace pro všechny, kteří rádi udělují favourite pointy. Pokud jste premium membery, tak za každých 10 nalezených kešek získáte jeden FP. To se týká i všech kešek, které jste nalezli i předtím, než jste si PM aktivovali. To je v pořádku. Problém ale nastane, pokud vám PM vyprší a vy si ho hned neobnovíte. Všechny keše nalezené v mezičase mezi dvěma PM se nepočítají pro zisk FP, dokonce pokud skončíte předchozí PM s jednou zbývající keší do nového FP, máte smůlu a začínáte od nuly. Dle vyjádření Groundspeaku je to normální, škoda...
  • 0

#2 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 19:10

Dříve to tak fungovalo, když jsem měl něco přes dvěstě nálezů tak jsem si aktivoval PM na měsíc a měl jsem FP body za všechny dřívější nálezy s BM účtem. To bylo o prázdninách 2011. Jestli to nefunguje dnes tak je to změna k horšímu, což víceméně je normální.
  • 0

#3 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 01 červen 2013 - 22:28

Mě se to tak stalo, vloni, akorát jsem to nepsal na žumpu :D
  • 0

#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 8:30

Rozhodně je to tragedie :-( Myslím, že naprostá většina lidí má nějaký ten nepřidělaný bodík, takže tohle opravdu není problém ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#5 JeDie

JeDie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 11:24

Istvan: No vidis, kdybys to napsal, tak bych bud zaplatil desatky hned, nebo uz vubec, protoze FP je jeden z hlavnich duvodu meho PM Kolombo: nezakladej ohen a radsi zajdi s bobrem na pivo, tohle je bylo jen oznameni, ne duvod pro valku... ;)
  • 0

#6 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 11:37

JeDie: Tak já se přidám!!! Já s Kolombem na pivo nepudu - nejsem alkoholík. a za 2. občas si vyhoď z favoritů archivovaný keše a hned budou body. za 3. máš platit včas :D
  • 0

#7 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 13:31

Bobr_ napsal/a:
JeDie: Tak já se přidám!!! Já s Kolombem na pivo nepudu - nejsem alkoholík.
.....


Já s Bobrem na pivo nepůjdu, zase by si chtěl půjčit na zaplacení útraty :-D
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#8 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 04 červen 2013 - 20:11

Ještě jsem si vzpomněl na jednu věc, psal jsem i na GS, jestli o tom aspoň vědí a odpověděli, že to není bug, anóbrž fíčura... že jsou smutní, ale nepomůžou B)

Taky je to pro mě hlavní věc, ale ještě na PM mám & jsem pohodlnej...
  • 0

#9 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 20:13

Istvan napsal/a:
Ještě jsem si vzpomněl na jednu věc, psal jsem i na GS, jestli o tom aspoň vědí a odpověděli, že to není bug, anóbrž fíčura... že jsou smutní, ale nepomůžou B)

Taky je to pro mě hlavní věc, ale ještě na PM mám & jsem pohodlnej...


Je to fičura a jsou smutní :D
  • 0

#10 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 20:42

Aranyafëa napsal/a:

Istvan napsal/a:
Ještě jsem si vzpomněl na jednu věc, psal jsem i na GS, jestli o tom aspoň vědí a odpověděli, že to není bug, anóbrž fíčura... že jsou smutní, ale nepomůžou B)

Taky je to pro mě hlavní věc, ale ještě na PM mám & jsem pohodlnej...


Je to fičura a jsou smutní :D

Skutečně jsme moc smutní, vašich 30USD mohlo být už dávno na našem kontě :(. :D
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#11 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 20:58

Tak nééé že bych se tim zase nějak moc chtěl chlubit, ale koupil jsem si PM po 1400 nálezech jako BM a měl jsem nakumulováno těch 140 FP... tak jsem je hned rozvěsil na všechny zajímavější kešky co jsem za tu dobu potkal - byla to docela fuška :-)
  • 0

#12 kwq7b3f44lddx

kwq7b3f44lddx

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 21:33

A nestačilo by ty nálezy, který si logoval v BM mezičase, smazat a zalogovat znova teď, když už jsi zase PM? Já nemám placený členství, takže to nemůžu vyzkoušet, ale třeba by pomohla jen editace těch několika BM logů, že by se nemusely ani mazat.
  • 0

#13 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 17 červenec 2013 - 11:39

kwq7b3f44lddx napsal/a:
A nestačilo by ty nálezy, který si logoval v BM mezičase, smazat a zalogovat znova teď, když už jsi zase PM?


Šlo o body ze 101dalmatinů a nebyl by to takový problém, příslušný field note mám - jen jsem příliš pohodlný :)
  • 0

#14 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2013 - 15:52

Asi to sem nepatří, ale mě štve princip jeden FP za 10 keší - to je dost málo za to členství, nemyslíte? Kolikrát potkám pěknou krabičku, které bych rád bodík dal nebo jen povzbudil začínajícího ownera.....zkrátka přijde mi tento systém unfair. Kolikrát si říkám za co vlastně platíme........
  • 0

#15 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2013 - 19:49

Ale ono to opravdu tak vychází, že je jedna z 10 krabiček na to, aby získala FP. Pokud tedy ovšem nelovíš jen nějaké luxusní krabičky, potom bych se nedivil, že ti body dochází. Já mám stále okolo 190 FP navíc a neubývají.
  • 0

#16 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2013 - 20:17

Já mám opačný problém. Mě by stačilo 1 FP za 25 keší.
  • 0

#17 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2013 - 22:42

Souhlas s Novom, v průměru to zhruba vychází, někdy bodík čeká, protože nepotkám nic vyjímečného a jindy by si ho zasloužily z deseti hned tři - jedna pěkným listingem, jedna nápadem a provedením, třetí místem nebo rovnou všechny vším.:) Takové keše si zapamatuji a vrátím se k nim s bodíkem, vždyť co kromě návštěvnosti dělá ownerům radost? PS:řeči o tom, že někomu vadí, že mu na keš chodí lidi, považuji za GC latinu :P
  • 0

#18 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2013 - 23:44

Nemo02 napsal/a:
Já mám opačný problém. Mě by stačilo 1 FP za 25 keší.


Tak ono to asi statisticky na kazdou desatou vychazi tak akorat. Jenze zalezi co sbiras. Me driv body zbejvaly a mel jsem dost nasysleno, ale za posledniho pul roku si vybiram fajnovky a je zle. Zasoba bodu mizi a musel jsem hodne zvednout latku co bod dostane, jinak bych uz zadny nemel. Az je mi to nekdy lito ten bod nedat. Skoda ze mi je nekdo nemuze dat, jiste spousta lidi nevi co s nima.
  • 0

#19 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 5:29

Modrak napsal/a:
... ale za posledniho pul roku si vybiram fajnovky a je zle. Zasoba bodu mizi...


Taky mi mizí od doby, kdy si keše vybírám. A protože by mi bylo líto pěkné keši tu mašli nedat, sbírám pak okolo kde co.
  • 0

#20 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 6:07

von Bronin napsal/a:
Asi to sem nepatří, ale mě štve princip jeden FP za 10 keší - to je dost málo za to členství, nemyslíte? Kolikrát potkám pěknou krabičku, které bych rád bodík dal nebo jen povzbudil začínajícího ownera.....zkrátka přijde mi tento systém unfair. Kolikrát si říkám za co vlastně platíme........

Já si myslím, že FP nemá v tomto směru s PM fakt nic společného. To si představ, že jsme dřív platili a žádné FP nebyly ... Naopak bych řekl, že k oddělení zrna od plev by bohatě stačil pomět 1:20.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama