Přejít na obsah


Fotka

Získávání FP - na co si dát pozor...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#21 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 8:42

Modrak napsal/a:
...
Me driv body zbejvaly a mel jsem dost nasysleno, ale za posledniho pul roku si vybiram fajnovky a je zle. Zasoba bodu mizi a musel jsem hodne zvednout latku co bod dostane, jinak bych uz zadny nemel. Az je mi to nekdy lito ten bod nedat. Skoda ze mi je nekdo nemuze dat, jiste spousta lidi nevi co s nima.

Hned bych ti poslal 20 FP. :)
Z doby, kdy jsem byl BM (a možná brzy zase bude), jsem si zvykl na GcVote (a jeho plugin v Geogetu a script v Greasemonkey). Takže každá keš dostane hodnocení na gcvote a lahůdky navíc FP. Chci si dát záležet na výběru, proto mám přísnější kritéria. A tak často váhám dát kešce lepší hodnocení na gcvote, nebo spíš FP.
  • 0

#22 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 12:26

Taky mi přijde nesmysl tvrdit, že FP jsou pro PM členy moc malou náplastí na poplatky. Znám dost lidí tady z okolí, co jsou x let PM členové a FP přitom vůbec nevyužívají, což mě ovšem jako ownera dost štve, protože jsem se díky tomu s keší dostal z nějakého 30. místa v ČR na asi 80., ale nic se s tím nedá dělat. :-D FP jsou jen takový bonus především ke generování PQ, route a dalších ptákovin. Vemte si takového doktora, ten má nasysleno za ty roky přes 1600 bodů a žádné nerozdává. :D
  • 0

#23 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 19:39

Poměr 1:10 je naprosto v pohodě, spíš mi chybí nějaká červená, žlutá nebo třeba zelená mašle s puntíkama v poměru např. 1:50, která by oceňovala opravdové perly. Rád bych dal stuhu všechny ruční práce, ale pak je mi líto, když (jenom) stejně ocením např. GC3EA84, která je fakt pecka. Aneb holt ownerům musí stačit log :D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama