Přejít na obsah


Fotka

Co povodeň odnesla


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#1 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 19:49

Bohužel nám dnes odnesla řeka Úslava kešku Pijte Sekt (Ve Starém Plzenci)
LINK: http://coord.info/GC16QBM
Jakmile opadne voda, tak krabičku obnovíme. Tajně doufám, že ji možná někdo někdy najde o pár set km dále po proudu.
  • 0

#2 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 19:59

doufám, že toho hodně dobře dopadne a přibude i pár škatulek do bookmarku o zajímavých příbězích škatulek:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#3 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 20:18

Z pražské náplavky a vůbec všechno kolem asi vezme za své, včetně spousty keší, pokud někdo nebyl rychlejší než voda a nevzal je do opatrovnictví. Na druhou stranu keška (owneři snad prominou) je to nejmenší, horší je to s vodou v bydlení :( Lávky kolem Berounky budou mít taky namále, všechno co je poblíž a není vysoko taky... stačí jet "prstem po mapě" :( Další podél Botiče atd atd atd... po celé republice, ať nejsem jenom "pragocentrik", ač kluk z vesnice.....
  • 0

#4 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 20:42

Máš pravdu, kešky jsou to nejmenší + také vidím v poště, co všechno se preventivně vypíná nebo už uplavalo. Je to Lužnice, je to Blanice - dorazila zpráva, že jeden z kačerů pohřešuje rovnou šest krabiček.
  • 0

#5 Yaro.SH

Yaro.SH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 21:05

Ja jsem dnes po kolena ve vode vyzvedaval obsah jedne svoji kese, druhou relativne v bezpeci jsme pro jistotu taky odnesli. A cestou jsme vzali jeste jednu cizi finalovku (majitel je mimo Prahu, ale jiz podekoval ;-)
  • 0
---
Normální je respektovat i jiné postoje - nemusíme dostávat infarkt z toho, že někdo si myslí něco jiného než my. To je podstatou demokracie a plurality.

#6 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 21:09

Yaro.SH napsal/a:
Ja jsem dnes po kolena ve vode vyzvedaval obsah jedne svoji kese, druhou relativne v bezpeci jsme pro jistotu taky odnesli. A cestou jsme vzali jeste jednu cizi finalovku (majitel je mimo Prahu, ale jiz podekoval ;-)

To jsem ráda, jestli je to ta, co myslím, tak jsem uvažovala, že pro ni ráno zajdu, ale už by mi tam asi nepustili.
  • 0

#7 Yaro.SH

Yaro.SH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 21:37

Jacka_dominikanka napsal/a:

Yaro.SH napsal/a:
Ja jsem dnes po kolena ve vode vyzvedaval obsah jedne svoji kese, druhou relativne v bezpeci jsme pro jistotu taky odnesli. A cestou jsme vzali jeste jednu cizi finalovku (majitel je mimo Prahu, ale jiz podekoval ;-)

To jsem ráda, jestli je to ta, co myslím, tak jsem uvažovala, že pro ni ráno zajdu, ale už by mi tam asi nepustili.


GC30RE1 - ale rekl bych, ze kesi bude v ohrozeni celkem dost ...
  • 0
---
Normální je respektovat i jiné postoje - nemusíme dostávat infarkt z toho, že někdo si myslí něco jiného než my. To je podstatou demokracie a plurality.

#8 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 21:48

Yaro.SH napsal/a:

já myslela Origami, okolí už je zavřený.
  • 0

#9 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 21:52

Moje cast Prazkych legend v Hostivari je snad dost vysoko, tak by to mela ustat. Jak je na tom Samurajova pomsta nevim, odhadem je na miste tak 100 - 120 cm vody. Kazdopadne obe kese jsou disable.
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#10 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 02 červen 2013 - 22:00

Tak v Praze se toho asi moc nezachrání. Magistrát vydal zákaz vstupu do parků Petřín, Zahrada Kinských, Letná, Stromovka a Vítkov.
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#11 Yaro.SH

Yaro.SH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 22:06

Jacka_dominikanka napsal/a:

Yaro.SH napsal/a:

já myslela Origami, okolí už je zavřený.


tak ta je uz v bezpeci doma a v suchu ;-)) je to jedna z nasich 2 kesi (+1 cizi - Pandora) , co jsme si taky vzali domu pred velkou vodou...
  • 0
---
Normální je respektovat i jiné postoje - nemusíme dostávat infarkt z toho, že někdo si myslí něco jiného než my. To je podstatou demokracie a plurality.

#12 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 22:10

Yaro.SH napsal/a:
tak ta je uz v bezpeci doma a v suchu ;-)) je to jedna z nasich 2 kesi (+1 cizi - Pandora) , co jsme si taky vzali domu pred velkou vodou...

A ta cizí je autobusová? Já blbec do ní ještě dnes ráno vložila TB, o jsem dovezla z ciziny, netušila jsem, že to vyleze nahoru tak moc. Ale snad až k ní to nestoupne, v roce 2002 se to zastavilo tak o 2m vejš a tentokrát to zdaleka tak zle nevypadá.
  • 0

#13 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 22:34

XiXi_team napsal/a:
Tak v Praze se toho asi moc nezachrání. Magistrát vydal zákaz vstupu do parků Petřín, Zahrada Kinských, Letná, Stromovka a Vítkov.


Coz ovsem neni kvuli vode, ale padajicim vetvim po nocni bource. Takze v uvedenych mistech kesim zas tolik nehrozi.
Jedine co se muze zaplavit je Stromovka, ale narozidl od minule tam jsou jiz bariery.
  • 0

#14 Zbynislav

Zbynislav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 22:42

A kdo ví, co bude se sérií AntiFlood, počítám, že owner nepočítal s dalšími záplavami.:(
  • 0

#15 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 6:34

Výhodu mají owneří stromovek T5. ;)
  • 0

#16 Yaro.SH

Yaro.SH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 9:55

Jacka_dominikanka napsal/a:

Yaro.SH napsal/a:
tak ta je uz v bezpeci doma a v suchu ;-)) je to jedna z nasich 2 kesi (+1 cizi - Pandora) , co jsme si taky vzali domu pred velkou vodou...

A ta cizí je autobusová? Já blbec do ní ještě dnes ráno vložila TB, o jsem dovezla z ciziny, netušila jsem, že to vyleze nahoru tak moc. Ale snad až k ní to nestoupne, v roce 2002 se to zastavilo tak o 2m vejš a tentokrát to zdaleka tak zle nevypadá.


Myslim, ze Hradnikova autobusova by mela byt v klidu a suchu (je za protipovodnovymi zabranami)

Svoji kesku Recyklace GC36681 jsem zachranoval jiz po kolena ve vode.. nastesti logbook zustal suchy. Husty fotky, ale kvuli spoileru nelze publikovat ;-)
Origami pattern GC2JAE8 by mozna vydrzela prival vody, ale pro jistotu jsme ji vzali taky domu,
A do plneho batuzku se jeste vmestnala cizi keska ktera byla cestou majitele Orfy_Wolfy - Vitejte na pandore GC30RE1, ktera jiz odpoledne byla na hranici vody (ted uz by byla pod vodou ;-(
  • 0
---
Normální je respektovat i jiné postoje - nemusíme dostávat infarkt z toho, že někdo si myslí něco jiného než my. To je podstatou demokracie a plurality.

#17 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 9:58

Yaro.SH napsal/a:

Jacka_dominikanka napsal/a:

Yaro.SH napsal/a:
tak ta je uz v bezpeci doma a v suchu ;-)) je to jedna z nasich 2 kesi (+1 cizi - Pandora) , co jsme si taky vzali domu pred velkou vodou...

A ta cizí je autobusová? Já blbec do ní ještě dnes ráno vložila TB, o jsem dovezla z ciziny, netušila jsem, že to vyleze nahoru tak moc. Ale snad až k ní to nestoupne, v roce 2002 se to zastavilo tak o 2m vejš a tentokrát to zdaleka tak zle nevypadá.


Myslim, ze Hradnikova autobusova by mela byt v klidu a suchu (je za protipovodnovymi zabranami)

Svoji kesku Recyklace GC36681 jsem zachranoval jiz po kolena ve vode.. nastesti logbook zustal suchy. Husty fotky, ale kvuli spoileru nelze publikovat ;-)
Origami pattern GC2JAE8 by mozna vydrzela prival vody, ale pro jistotu jsme ji vzali taky domu,
A do plneho batuzku se jeste vmestnala cizi keska ktera byla cestou majitele Orfy_Wolfy - Vitejte na pandore GC30RE1, ktera jiz odpoledne byla na hranici vody (ted uz by byla pod vodou ;-(


Hradníkova autobusová právě není za zábranou, je mezi zábranou a "něčím podobným", co ale zábrana neni. Aspon pokud si pamatuju. Ale měla by být dost vysoko, doufejme, je v ní totiž pěkný obsah který se jen tak nevidí.
  • 0

#18 sl9m

sl9m

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 11:32

Doufám, že odnesla všechny kanálovky.
  • 0

#19 Yaro.SH

Yaro.SH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 12:18

Aranyafëa napsal/a:

Yaro.SH napsal/a:

Jacka_dominikanka napsal/a:

Yaro.SH napsal/a:
tak ta je uz v bezpeci doma a v suchu ;-)) je to jedna z nasich 2 kesi (+1 cizi - Pandora) , co jsme si taky vzali domu pred velkou vodou...

A ta cizí je autobusová? Já blbec do ní ještě dnes ráno vložila TB, o jsem dovezla z ciziny, netušila jsem, že to vyleze nahoru tak moc. Ale snad až k ní to nestoupne, v roce 2002 se to zastavilo tak o 2m vejš a tentokrát to zdaleka tak zle nevypadá.


Myslim, ze Hradnikova autobusova by mela byt v klidu a suchu (je za protipovodnovymi zabranami)

Svoji kesku Recyklace GC36681 jsem zachranoval jiz po kolena ve vode.. nastesti logbook zustal suchy. Husty fotky, ale kvuli spoileru nelze publikovat ;-)
Origami pattern GC2JAE8 by mozna vydrzela prival vody, ale pro jistotu jsme ji vzali taky domu,
A do plneho batuzku se jeste vmestnala cizi keska ktera byla cestou majitele Orfy_Wolfy - Vitejte na pandore GC30RE1, ktera jiz odpoledne byla na hranici vody (ted uz by byla pod vodou ;-(


Hradníkova autobusová právě není za zábranou, je mezi zábranou a "něčím podobným", co ale zábrana neni. Aspon pokud si pamatuju. Ale měla by být dost vysoko, doufejme, je v ní totiž pěkný obsah který se jen tak nevidí.


no vody je dost, ale hradnikova autobusova by mela prezit ;-)
  • 0
---
Normální je respektovat i jiné postoje - nemusíme dostávat infarkt z toho, že někdo si myslí něco jiného než my. To je podstatou demokracie a plurality.

#20 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 12:46

Hmm ta moje na Ohři už bude tak metr pod vodou, ale zase už jednu dvě povodně přežila, tak třeba přežije i tuhle :-)
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama