Přejít na obsah


Fotka

Kudy z/do Prahy bez Strakonické


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
3 odpovědí na toto téma

#1 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 14:49

Kdybyste náhodou někdo řešil logistický problém jak se dostat autem z/do Prahy bez Strakonické, tak most v Dobřichovicích je zatím OK - právě jsem ho projel. Z pražského okruhu R1 se nedá na Strakonickou sjet, takže opruz přes Lochkov, na Radotín, odtud na Černošice zavřeno, tak si dáte kousek po 101 dalmatinech :-) pak prokousat do Černošic a odtud už pohodička do Dobřichovic a přes Všenory zpět na R4... a obráceně to taky jde... Kdo jede po strakonické do Prahy, tak jsem viděl auta normálně najíždět na R1, event. to vzít přes Zbraslavské náměstí, ale jde to asi jenom směr Jesenice, nevím na 100%, přes betonové bariéry toho moc vidět z auta za jízdy není :-( a pak aspoň ráno bylo lepší jet až na D1 a jet na Spořilov a jižní spojku, na předchozích sjezdech bylo zasekáno a od sjezdu na Spořilov na D1 směr centrum taky... Asi jsem to mohl vzít i přes most Závodu míru, ale ten nevím jestli je funkční... kdybyste někdo věděl aktuální info, i jak to vypadá dál přes Modřany nebo jestli se musí jet Břežanským údolím... dejte mi pls vědět, ať vim do čeho zejtra jít :D Jinak to beru do Dobřichovic na vlak a hlavák to jistí... Díky a pevný nervy! PS.: asi patří do témat mimo geocaching, ehm, pokud jde nějak přešoupnout....?
  • 0

#2 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 15:01

Most Závodu Míru je plně v provozu, vede přes něj odkloněná pražská MHD. Břežanské údolí taky jede, stejně tak silnice přes Komořany do Modřan. Jediný problém je pak až dál, podjezd pod železničním mostem v Braníku. Tam je hluboká louže, ale dá se to objet přes vilky směrem na Hodkovičky, jen to tam trochu vázne.
  • 0

#3 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 17:08

Tak břežanské údolí už taky ne, uzavřeno kvůli padajícím stromům.
  • 0

#4 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 5:36

Hedgehog_Family napsal/a:
Tak břežanské údolí už taky ne, uzavřeno kvůli padajícím stromům.


Teď už zase píšou, že přes Břežany to naopak odklonili, aby se v tom někdo vyznal.... to bude na Zbráše pěkný parkoviště... a směrem do Modřan taky.

http://www.novinky.c...-rozmyslet.html

Vypadá to na "Vlaky jedou, když auta stojí...."
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama