Přejít na obsah


Fotka

VTA - Liberecká série


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 MiRe70

MiRe70

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 8:28

Vážení přátelé,

po dlouhé úvaze jsem se rozhodl po dvou letech ukončit sérii VTAček v Libereckém kraji. Hlavním důvodem je narůstající náročnost údržby, neboť jenom za poslední měsíc zmizelo 9 logbooků. Nejde tak pouze o finanční nároky celé série, ale především časové. Objet celou sérii čítá cca 250 km a minimálně jeden den času.

Celou sérii nechám do konce června dožít. Ty které jsou momentálně mimo provoz již nebudu obnovovat a na konci června je archivuji. Pokud v některém logbooku již nebude místo, stačí mi pro uznání logu jeho fotografije zaslaná na profil. Tak jak bude postupně místo docházet, budu jednotlivá VTAčka archivovat.

Série přicházejí a odcházejí a tak nastal čas i pro tuto. Věřím, že to pochopíte.

MiRe70
  • 0

#2 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 16:32

Je to škoda,asi polovinu mám odlovenou a zřejmě nestihnu dolovit-stejně moc děkuji,na této serii jsem poznal loni pro mě nový druh uložení a od té doby se mi to už několikrát hodilo...:D
  • 0

#3 jezevecjezevec

jezevecjezevec

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 21:38

Jejda, to mě mrzí, dávali jsme si na čas a teď už to asi nezvládneme celé - no, co se dá dělat, už jsem si dlouho říkala, že to není levná záležitost...;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama