Přejít na obsah


Fotka

Diagnóza Geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
56 odpovědí na toto téma

#1 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 14:52

Ahoj lidi, venku vládne geonečas a já se místo hledání krabiček zabavil vymýšlením textu k nové geopísničce. Když jsem onehdá napsal textík k písničce FTF a pověsil to na tohle fórum s tím, že by to mohl někdo zhudebnit a pak bychom k tomu natočili videoklip, netušil jsem, kolik nových fajn lidí (Bojánci, wetu, Lucík7, zličíňák a nepřeberná spousta dalších) díky tomu poznám. :-) Skutečně jsme se při realizaci tohohle nápadu dobře bavili a hodláme v tom pokračovat. Agimu (Bojánci) jsem poslal nový geotextík, on vytvořil parádně chytlavou melodii a vznikla písnička Kdo si hraje, ke které se chystáme opět točit klip. Máte tedy jedinečnou šanci prorazit na stříbrné plátno… no dobře, tak ne úplně stříbrné a ve většině případů ani moc plátno, ale máte příležitost se pobavit při natáčení. Určitě se tu brzy objeví odkaz na wetuův natáčecí eventík. A aby toho nebylo málo a měli jsme co dělat i do budoucna, přidávám ještě další textík. Budu rád, když se někdo opět chopí jeho zhudebnění a my pak budeme mít co točit.
  • 0

#2 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 14:54

DIAGNÓZA GEOCACHING Co se to v naší firmě děje? Ke krachu spěje? Nebo ještě naděje je? Sekretářka skvostná dáma známá kostýmkama proč z práce chodí kanálama? Doslech jsem se u oběda, jó, tam co sedám, že šéf, prej, už strom si hledá. Tak co se v naší firmě děje? 1. Časy se mění a my měníme se s nima, pozvolna vzniká nový živočišný druh. Běháme po lesích a nevadí nám zima, myslím svým unaveným splácíme tím dluh. Bez chvíle oddechu my týráme svá těla v kanálech, na skalách anebo na stromech. Tahleta zábava se všem zdá prostě skvělá, i těm, co dohánějí druhý, třetí dech. Ref.: Je to zvláštní diagnóza, kdy se vášní stává dóza. Plastová. Jenže hrozně nás to baví a nejde nám to z hlavy. Doslova. Všichni jsme tím víceméně postižený. Chlapi v plný síle, starci, děti, ženy. Bez váhání ženem se, kam šipka velí. Do strání jdem po čtyřech a dolů po _ _ _ _ _ _. 2. Všechno se mění a to jevy s sebou nese, který by sis před pár lety těžko představil. Dokonce i kluky z aITý můžeš potkat v lese, všichni mají zničehonic nachlup stejný cíl. Celá firma naše v tom už, zdá se, po krk lítá někdo jen tak při zemi a někdo dál a výš. Potkávám je porůznu, když nad obzorem svítá, každej hledá někde další důmyslnou skrýš. Ref.: Je to zvláštní diagnóza, kdy se vášní stává dóza. Plastová. Jenže hrozně nás to baví a nejde nám to z hlavy. Doslova. Všichni jsme tím víceméně postižený. Chlapi v plný síle, starci, děti, ženy. Bez váhání ženem se, kam šipka velí. Do strání jdem po čtyřech a dolů po _ _ _ _ _ _. 3. Rok se s rokem sešel, já už v tom taky jedu, nenápadně stal jsem se tak trochu závislým. Hledám kešku za keškou a přestat nedovedu, léčí se to hrozně těžko, dneska už to vím. Taky chodím do kanálů, slézám skalní stěny, dá se s tím však koneckonců celkem dobře žít. V práci už si nepřipadám, vůbec odstrčený, eventů se v zasedačce můžu účastnit.
  • 2

#3 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 14:56

Nejsem žádný megaloman, ale uměl bych si to představit nějak takhle: Rozhoupaný úvod, kdy je zpěv doprovázen pouze saxíkem či trubkou, řízné kytarové riffy pro jednotlivé sloky a refrén zpívaný smíšeným sborem. ;-))) Jsem sice tak trochu snílek, ale věřím, že zdejší geokomunita tohle všechno může dokázat. Co vy na to? :)
  • 0

#4 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 15:11

Jó tak pár kostýmků bych mohla dodat ( velikost 36 třeba světle modrý), nějak už je moc nenosím, k trekovkám se nehodí.:P PS: ale podpatky nedám, ty se k některým keším i šiknou (ale často nestačí:o)
  • 0

#5 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 22:56

Take bych se moc rad zucastnil, pokud budu mit cas. Mohla by to byt sranda 8o) Jen si nejsem jist jak, umim na fletnu samouk, piano zaklady, zpev obstojny, obcas nejaky ten herecky vykon a jsem pro kaudou srandu, obcas i hyrim napady k tomu, co me zaujme.
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#6 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 19:20

zvědavkanoční> Kostýmky s by se určitě mohly hodit, ale nevím, jak by vypadaly po natáčení v kanálech. ;-)) Nicméně, kdyby se to pak přemáchlo, možná by to šlo. ;-) Pro aktuální natáčení klipu k hotové písničce "Kdo si hraje" je ještě potřebovat nebudeme, ale jestli někdo zhudební tenhle textík k Diagnóze, počítáme s tebou. Ke kostýmku by sis mohla střihnout i nějakou tu roličku, ne? ;-) Junior> Myslím, že ve směru od Prahy na západ se nějaké scény točit budou, a budeme rádi, když se zúčastníš. ;-)
  • 0

#7 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 19:44

Kostýmek klidně půjčím, ale sama už se spíš schovám - na roličku pro mě by ona sekretářka musela být popsaná trochu jinak:D (třeba ostřejší předdůchodová baba s drdolem a okuláry - to bych dala i skoro bez maskování :D). Jinak jsem taky pro každou srandu a pokud by byl čas, ráda se na vás podívám, jak si hrajete. Výsledek zkouknu určitě. PS: Včera se mi v hlavě motal jeden dost veselý textík o GC - mám ho příště zapsat?
  • 0

#8 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 20:10

Super skvělé, díky 8o)
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#9 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2013 - 13:58

Teda Stando, ty jsi plodný textař :) Uvidíme, kdo se chopí písničky a opatří ji notičkami. Něco sice mám v záloze, ale počkáme na další nápady :)
  • 0

#10 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2013 - 14:13

Já si už zase docela dobře představuji, jak při refrénu křepčí zástupci všech věkových kategorií a profesí s lock-lock krabičkami různých velikostí.:D Udělat takový pěkný jednoduchý ale na pohled efektní line-dance ( viděla jsem ukázku klubu, kde řádí od dětí po skoro osmdesátníky - docela dobrá zábava, kdyby byl čas, přidala bych se k nim).
  • 0

#11 dygestor

dygestor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2013 - 14:52

A mohli by to nazpívat The tap tap (nic proti nim) a celkový pohled na geocachery v očích veřejnosti by byl dokonán.
  • 0

#12 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2013 - 18:01

dygestor napsal/a:
A mohli by to nazpívat The tap tap (nic proti nim) a celkový pohled na geocachery v očích veřejnosti by byl dokonán.

A zrovna o tom jsem dneska přemýšlel v autě, protože jejich autobusácká melodie je dokonalá.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#13 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2013 - 21:33

Kde to mam podepsat? Presne takhle si nejak predatavuji dobrou mwlodii a chytlavy refrem. Vzdy kdyz jedu na kole, zni mi ta melodie v hlave. Jeste neco, co bych si krome Tri kaceri jdounzazpival na kesich 8o)
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#14 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2013 - 19:47

zvědavka> Jasně, všechny nápady zapisuj. A až se z oho zrodí kompletní textík, hoď to sem a až budeme mít písniček dostatek, vydáme geokačeří cédéčko. ;-)) Mimochodem, ten tanec lidí s krabičkama v rukách je parádní nápad. Pronajmout Strahov, udělat megaevent a točit a točit. ;-)) Dělám si srandu, ale něco v tom smyslu, jak píšeš, je fakt to, co by ten refrén skvěle podbarvilo. Bojanci> Tenhle textík nosím v hlavě už od dotočné a doufám, že i z něho nakonec něco vzejde. Původně jsem myslel, že budeme točit materiál na klipy pro tohle a pro Kdo si hraje souběžně, ale asi si tohle necháme na později, abychom se měli na co těšit. Tap tap tap jsem až doteď neznal, ale youtube mě téhle neznalosti zbavil. ;-)))
  • 0

#15 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2013 - 15:20

zvedavkanocni napsal/a:
Já si už zase docela dobře představuji, jak při refrénu křepčí zástupci všech věkových kategorií a profesí s lock-lock krabičkami různých velikostí.:D Udělat takový pěkný jednoduchý ale na pohled efektní line-dance ( viděla jsem ukázku klubu, kde řádí od dětí po skoro osmdesátníky - docela dobrá zábava, kdyby byl čas, přidala bych se k nim).


Tak mě tak napadá, nechtěla bys vymyslet nějakou chytlavou choreografii pro tenhle taneček s krabkama? Myslím, že se to bude hodit, pokud tohleto někdo nakonec fakt zhudební. Do refrénu by to fakt bylo dokonalé.
  • 0

#16 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2013 - 16:03

Takže pánové: wetu - chlapi přece nestárnou a "kdo si hraje, nezlobí", být zvědavý na zvědavku je trochu riskantní - nápady mám někdy víc než crazy viz.právě nick ( větší blbost mě tehdy prostě nenapadla ) St@nda - na choreografii by asi byl šikovný jeden z instruktorů Line-dance Písek, mají své netové stránky a ten první instruktor je fakt dobrý ( na netu se dočteš víc o jeho kvalifikaci), viděla jsem ho s davem v parku, roztancoval kdekoho, bylo to na pohled pěkné, různé variace do všech stran, po diagonálách... já to pouze VIDĚLA a OCENILA, nic takového bych dohromady nedala. Ale jak se tak dívám na tvé bydliště, pro tebe by byl vhodný spíš někdo z Prahy?
  • 0

#17 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2013 - 19:45

Je pravda, že Praha je pro nás asi dostupnější, ale rádi bychom natáčeli různě po republice na zajímavých místech, což Písek splňuje beze zbytku. ;-) Nicméně naším cílem je zapojit do toho hlavně geokačery, takže by bylo fajn, kdyby se toho chopil někdo i v tomhle směru. Oslovení "mudlů" s žádostí o pomoc je možné, ale nejdřív bych rád takhle oslovil spíš nějakého pohybově nadaného geokolegu, nebo, ještě lépe geokolegyni. ;-) Stejně tak to mám i se sborem zpívajícím refrén. Je mi jasné, že to nebude ryze kačerský sbor, ale kdyby v něm byl aspoň jeden kačer, který by to dokázal zařídit, nemělo by to chybu.
  • 0

#18 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2013 - 23:46

Nevím, ale mně přijde jako super místo právě louka u rozhledny Studený vrch - můžeš tam mít i záběry ze zhora a na natáčení šplhání za šipkou tam jsou také skvělé kopečky. My se totiž díky Čitečkům vraceli přes trampskou osadu - cesta tam vedla místy, která byla až kýčovitě krásná: velké plochy kamenů porostlých mechem, břízy, jehličnany a stoupák k osadě ideální pro točení kačera funícího za šipkou.:P Na trojúhelníkové ploše u parkoviště bys mohl natočit "krabičkový refrén" - i třeba na pozadí aut s ještěrkami a se sekretářkou přezouvající se z vysokých podpatků do trekovek.:o Ale dost, mám po proběhnutí za noční keškou ( TTF ) už zase moc nápadů.:D
  • 0

#19 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2013 - 5:02

St@nda napsal/a:
Stejně tak to mám i se sborem zpívajícím refrén. Je mi jasné, že to nebude ryze kačerský sbor, ale kdyby v něm byl aspoň jeden kačer, který by to dokázal zařídit, nemělo by to chybu.

Pokud bys tam měl vícehlasy a přišel natočit k nám za chalupu, tak alt/tenor ti tam klidně zazpívám. Nejlépe ve stylu renesanční polyfonie nebo baroka :D Vím o nejméně dalších dvou kačerkách plně schopnejch vícehlasýho zpěvu (např. Olina od Hoblíků).
  • 0

#20 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2013 - 5:37

Já se taky hlásím! Umím druhý hlas nejen zazpívat, ale i vymyslet...
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama