Přejít na obsah


Fotka

Kačer Gonky12


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 20:24

Ahoj, chtěl bych se zeptat zdali znáte někdo kačera Gonky12? Jeho lovení/logování se mi nezdá přišla mi notifikace na email že loguje mojí kešku která je disable po chvilce sledování vidím jak loguje poměrně dost kešek se stejným logem "KRÁSNÁ KEŠ" Víte někdo o koho jde?
  • 0

#2 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 20:26

Ještě odkaz na profil: http://www.geocachin...be-50813de3a9a4
  • 0

#3 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 20:40

Neznám, ale je zvláštní, že loguje první kešku s datem 5.3. a profil je založený až 5.4. A nemůže logovat "zpětně", tzn. že by jí našel ještě než byla disablovaná? Ale pak nevím, kde by se dostal k souřadnicním, leda ještě pod jiným profilem... to už je teorie dost přitažená za vlasy :-) To by musel někdo z ownerů zkontrolovat jestli se zapsal do logbooku...
  • 0

#4 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 20:41

St&nda napsal/a:
Neznám, ale je zvláštní, že loguje první kešku s datem 5.3. a profil je založený až 5.4.

Kromě Webky co je na Kladně všechno asi loguje KRÁSNÁ KEŠ na tom kladně má jiný log.
  • 0

#5 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 20:51

Loguje ale různý datumy, proti profilu "mszm" kterýmu se údajně zbláznil kdysi gsak nebo co a zalogoval "omylem" 6500 keší v jeden den je to v pohodě :-) Jinak jsem koukal, že toho "mszm" už asi GS smazal (asi v rámci čištění databáze:-) nebo něčí žádost
  • 0

#6 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 20:57

St&nda napsal/a:
Loguje ale různý datumy, proti profilu "mszm" kterýmu se údajně zbláznil kdysi gsak nebo co a zalogoval "omylem" 6500 keší v jeden den je to v pohodě :-) Jinak jsem koukal, že toho "mszm" už asi GS smazal (asi v rámci čištění databáze:-) nebo něčí žádost

Každopádně je to zvláštní případ...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama