Přejít na obsah


Fotka

Picodas - cenová politika


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2006 - 19:02

Možná na to Pikodas jednou taky přijde, že když se sníží cena, tak se zvýší prodej a následně dost často i zisky. Ale o tom už bylo napsáno ekonomických knih... a možná že právě tam je zaměřená cenová politika v USA.

Doporucuju ti se nekdy podivat, kolik stoji pristroje v GB, DE a pak tady teprv neco vykladej o Picodas vs. USA ... tezko bude Picodas prodavat pod nakupni cenou, ze ... to by se mu ty zisky zvysily asi dost tezko ... (tady by normalne byl smajlik "oci v sloup")
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2006 - 21:47

Nemam rad flamewar, ale nekdy hold se neudrzim a musim prispet....Podle meho nazoru jsou ceny Picodasu vysroubovane, ale tady clovek plati za nadstandardni servis. Kdyz jsem tam v cervnu prisel s odlepenou gumou u Visty tak jsem behem chvile odesel s nejen s opravenou GPS, ale i s upgrade topomapy. Nebylo potreba zarucniho listu, papiru. Podle databaze jsem byl jejich klientem, to bylo to hlavni. A podle mne to za to stalo.Stejne jako pred asi 7 lety jsem se rozhodl si poridit e-banking, tenkrat ho nabizela pouze expandia banka, tak jsem tenkrat za nekrestanske penize ziskal ucet a kryptovaci klic, pouzivam ho dodnes, e-bankong nabizi ted kdejaka banka a soude podle novinovych zprav ne tak bezpecne, jak nyni e-banka za ted jiz pakatel stale nebizi...nejak se rozepisuju, ale nelibi se mi poznamka typu kdyz se ti to nelibi, kup jinde. Zvlast, kdyz v tomto kontextu to podle mne nebyl prizpevek do diskuze, ale vyjadreni arogance, ze JA na to proste mam, toto neresim a tvoje problemy bych nekdy chtel mit, me to nehrozi.....Pokud se pletu, omlouvam se...preji vsem pekny vecer

Doporucuju ti se nekdy podivat, kolik stoji pristroje v GB, DE a pak tady teprv neco vykladej o Picodas vs. USA ... tezko bude Picodas prodavat pod nakupni cenou, ze ... to by se mu ty zisky zvysily asi dost tezko ... (tady by normalne byl smajlik "oci v sloup")


  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2006 - 22:32

Nemam rad flamewar, ale nekdy hold se neudrzim a musim prispet....Podle meho nazoru jsou ceny Picodasu vysroubovane, ale tady clovek plati za nadstandardni servis. Kdyz jsem tam v cervnu prisel s odlepenou gumou u Visty tak jsem behem chvile odesel s nejen s opravenou GPS, ale i s upgrade topomapy. Nebylo potreba zarucniho listu, papiru. Podle databaze jsem byl jejich klientem, to bylo to hlavni. A podle mne to za to stalo.

S tim že Picoddas poskytuje nadstandartní služby s tím naprosto souhlasím! Mě by bohatě stačilo, kdyby mi někdo poskytl standartní služby za nějakej přijatelnej peníz. Protože co jsem zjištoval, tak můžu mít buďto nadstandartní služby za 18,5k nebo služby značně pochybné za 15,5k.
No určitě by trhu s GPS navigací neuškodilo nějaké to zlevnění, jako nedávné zlevnění TomTom navigace...

  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2006 - 23:02

Plně souhlasím se všemi výroky, že GPS je celkem předražená záležitost. Ale musím se přidat s chválou na Picodas. Vždy byli velmi ochotní a nestalo se, že by mne někdy odbyli. Ať šlo o nové CD s mapami za poškozené CD, přeregistrování map, testování GPSky a porovnávání modelů při problémech s hlasitostí zvuku, zkoušení ruzných držáků na moto, nebo dodání jedné součástky z držáku za stovku, abych nemusel kupovat celý nový držák za tisícovku. Na základě těchto a dalších zkušeností jsem si k nim na jaře bez váhání šel upgradovat GPSku a rozhodně toho nelituji.
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2006 - 9:20

S tim že Picoddas poskytuje nadstandartní služby s tím naprosto souhlasím! Mě by bohatě stačilo, kdyby mi někdo poskytl standartní služby za nějakej přijatelnej peníz. Protože co jsem zjištoval, tak můžu mít buďto nadstandartní služby za 18,5k nebo služby značně pochybné za 15,5k. No určitě by trhu s GPS navigací neuškodilo nějaké to zlevnění, jako nedávné zlevnění TomTom navigace...

No, nevim, posílal jsem tam dotaz mailem a nikdo se mi neozval :-(
Jak je to s jejich schopností komunikovat jinak, než po telefonu?

  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2006 - 9:55

No, nevim, posílal jsem tam dotaz mailem a nikdo se mi neozval :-(
Jak je to s jejich schopností komunikovat jinak, než po telefonu?

Já mám přesně opačnou zkušenost - když byly zmatky kolem upgradu Czech TOPO... Nějak polooficiálně jsem se dočetl v nabídce někoho úplně jiného, že u něj po 1.5.2006 registrované mapy upgraduje zdarma. Nikde z netu jsem nevyčetl jak to je - a tak jsem napsal do Picodasu a do hodiny jsem měl odpověď, že si můžu k nim přijít vyměnit CD. Tu starou mapu mi stejně nakonec nechali, že jim (a mně také) bude k ničemu. Rychlé jednání, mail... třakhle to má být. Nepsal jsi jim v pátek/o víkendu?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama