Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak zalogovat travel bug?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2013 - 11:20

kubakrecek kuba napsal/a:
Tohle podle mě nepatři na fórum myslím si že logovat TB by měl umět každý kačer ...

Každý ne, jen ten kdo je přenáší.
  • 0

#22 Tompr

Tompr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2013 - 14:27

kubakrecek kuba: miluju příspěvky tvého typu...tak když vše znaš a víš tak možna na forum ani nechod protože v sekci poradna se setkáš většinou s lidmi kteří potřebuji poradit a když je ti to na obtíž tak sem nechod... jinak si přečti POŘADNE můj příspěvek z 22.6.14:04 a pak něco piš... Ještě se tě zeptám kolik jsi přenesl TB že jsi tady ze všech (a to už tu někteří jsou roky) nejchytřejší.... no nic pořešil jsem to jak mi poradil dr.vota i ostatním dík, jen mě udivuje jak jsou někteří hned startéři to tu pak nemusí byt poradna a ušetříme si nervyčky :) Příště už vím kde jsem udělal chybu a TB zaloguju ok. Tím bych to ukončil.
  • 0

#23 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2013 - 15:51

shaman3 napsal/a:
Každý ne, jen ten kdo je přenáší.


Zase kecáš. :D

TB k tomu aby jsi si ho zalogoval nemusíš přenášet. Visited ti patrně vůbec nic neříká. Prostě stejný jako tvý rady ohledně mobilů.
  • 0

#24 krecek kuba

krecek kuba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2013 - 18:26

Tompr něco ti řeknu sice jsem tu jen takto krátkou dobu ale svým příspěvkem jsem chtěl říct že je to na geowiki velmi pěkně a detailně popsáno a ktomu že jsem tu chvíli tím jsem chtěl říct že i začátečník jako já to v poho zvládne. Ale nějaké zkušenosti přece jen mám sice účet od jara přesto jsem i dřív lovil s kámošema kačerama ktří lovili nekolik let. Takže nejsem pouze teoretik. +dodatek o mě vím jak často dělám chyby hraju šachy a jako jeden nejlepších své kategorie v republice dělám mraky chyb(a tam nám to vážně dost metou do ksichtu) a přiznám se že jsem se nedávno vyboural na kole... Takže si o sobě nemyslím že jsem bezchybný.:-)
  • 0

#25 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2013 - 23:38

Kubo, Ty jsi tedy "češtin" superexcelent"!:o:D:(
  • 0
1.

#26 Tompr

Tompr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2013 - 16:46

Kubo: máš kliku že máš v okolí kačery co tě zasvětili ja ne a musím vše nastudovat z netu a není nad praxi v terenu nebo přímo od zkušeného kačera....
  • 0

#27 wefsafca

wefsafca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2013 - 11:52

Prosimvas, na apce GC.com v iOS nemohu zalogovat jeden TB. (pise to: "Tve logy nyní nelze odeslat. Zkus to později.") Přitom ost. TB/GC sly v pohode umistit. Stalo se to nekomu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama