Přejít na obsah


Fotka

Trolling na fóru


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
64 odpovědí na toto téma

#1 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 9:19

Nevím, co přesně tím board sleduje, ale v součinnosti provařený troll-splašený moderátor mu to určitě vychází.

[sarkasmus]Kdybyste si tu, pepo a ajfo, vymysleli fíčuru, že se automaticky zamkne každé téma, kde se podruhé na jedné stránce objeví příspěvek od šamana3, ušetřili byste si spoustu práce a výsledek by byl zhruba stejný.[/sarkasmus]

Jen si nejsem jist, že je to dobrý i pro fórum.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#2 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 9:33

Citecka napsal/a:
Nevím, co přesně tím board sleduje, ale v součinnosti provařený troll-splašený moderátor mu to určitě vychází.

Kdybyste si tu, pepo a ajfo, vymysleli fíčuru, že se automaticky zamkne každé téma, kde se podruhé na jedné stránce objeví příspěvek od šamana3, ušetřili byste si spoustu práce a výsledek by byl zhruba stejný.

Jen si nejsem jist, že je to dobrý i pro fórum.


Obrana shamana3 bude snadnější, než si umíš představit.. Nas.án vleze do každého vlákna a 2x pod sebe vloží příspěvek "zamykám".
Nevymejšlej kraviny a běž lovit kešky. Trollové a trotlové jsou na světě na každém rohu, nauč se na něj nereagovat, přehlížet a to je jediná možná obrana. Nebude-li mět člověka, co se s ním bude hádat, časem ho to přestane bavit.
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#3 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 9:44

Jinak, hauskoo: troll vyhraje, když rozbije diskuzi. Těší ho, když se lidi hádaj, cejtí, že s nima manipuluje. A když je téma zničeno, zamčeno, je jeho spokojenost jedno velké blaho - vyhrál. Opravím tagama první příspěvek, aby to bylo zřejmější ;) A co nechápu, proč mu v tom AJFA vyhovuje :( Argument, že si za to můžou diskutující sami, když reagují, je lichý, protože lidí je moc a témat, jak se trefit někomu do slabin, ještě víc.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#4 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 9:56

Nešla by nastavit funkce například ignorovat uživatele ? Že by si člověk nastavil nezobrazování příspěvků určitých členů. Savonarola taky pořád šířil bludy....a než ho stihli upálit, rozštval celou Florencii.
  • 0

*


#5 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 10:03

Tak na něj nereagujte a bude. Já se naopak na příspěvky shamana3 docela těším. Vždycky vytáhne něco kontroverzního a já pak s pobavením čtu rozhořčené reakce přisvěvatelů, kteří se pak začnou dohadovat mezi sebou, jestli tím A někdo další myslel A nebo B. :-) Tak mi tu zábavu, prosím, neberte.
  • 0

#6 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 10:05

Citecka: Víš co? Už jsem měl rozepsaný příspěvek, ale zase jsem ho smazal. Už nyní lituju, že jsem vůbec reagoval. Nemám potřebu se s tebou hádat, protože tvoje téma je úplně stejný trolling jako shaman3. Podejte si ruce, pánové.
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#7 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 17 červen 2013 - 10:15

naprostej souhlas s hauskaa. Kromě toho v ostatních vláknech jsou tvoje reakce na něj úplně normální off-topic, kromě toho taky často backseatmodding. Jediný co děláš je, že neustále upozorňuješ, jakej je to troll a nabádáš ostatní, jak na něj maj nebo nemaj reagovat. Přitom první, kdo by na něj měl přestat reagovat seš ty sám... Tohle vlákno je už jenom vrchol trapnosti (nebo blbej vtip)
  • 0

#8 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 10:35

Paradox roku, forum zaměřené pro lidi co tráví většinu času v terénu, je nejživějším forem na internetu:D jinak za mě to samé jako ostatní, shaman3 mě nechává naprosto klidným
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#9 AJFA

AJFA

    Advanced Member

  • Moderators
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 10:52

Citecka: v současné době s tím nelze bohužel nic moc jiného dělat, než ta vlákna zamykat. Osobně mi to přijde také jako ne úplně nejlepší řešení, ale bohužel musím napsat to, co jsi mi již podsunul, a co je sice hodně zjednodušující, ale částečně to pravda je: "Můžete si za to chlapci bez rozdílu sami."
Jedna skupina tu totiž záměrně provokuje, navíc to dělá v souladu s pravidly fóra, aby nebyla napadnutelná, a ta druhá na tyhle nesmyslné provokace, o kterých navíc ví, že to provokace jsou, reaguje. A reaguje bohužel v rozporu s pravidly fóra (zejména vulgárně).
Je pak těžké určit, co je horší, proto zamknutí vlákna se jeví jako bohužel to nejspravedlivější řešení. Protože paradoxně bych musel potrestat ty, kteří se uchýlí k nadávkám, přestože původní viník je zcela jiný. ;)
Nicméně tato situace se již snad brzy změní. Pak sice budete nadávat na něco jiného, nicméně alespoň ten zde probíraný trolling by se měl o něco omezit.

AJFA

  • 0

#10 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 11:32

OK, ten BSM beru. Moderoval jsem léta několikařádově větší fórum a chyt sem učitelskej komplex. Nechám toho.

AJFO, dík za odpověď. Snad tě nenaseru, když (už naposled) zacituju:

Je pak těžké určit, co je horší, proto zamknutí vlákna se jeví jako bohužel to nejspravedlivější řešení. Protože paradoxně bych musel potrestat ty, kteří se uchýlí k nadávkám, přestože původní viník je zcela jiný.

- to prostě není pravda.

Držim vám palce, ať se to zlepší.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#11 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 11:33

A nebylo by lepsi nastavit, aby se prispevky uzivatle samana3 zobrazovali pouze jemu samotnemu? Vypadalo by to, ze ho vsichni ignoruji a nez by to zjistil, tak by byl krasny klid nebo by ho to mozna prestalo driv bavit. :D
  • 0

#12 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 11:40

Blexa napsal/a:
A nebylo by lepsi nastavit, aby se prispevky uzivatle samana3 zobrazovali pouze jemu samotnemu? Vypadalo by to, ze ho vsichni ignoruji a nez by to zjistil, tak by byl krasny klid nebo by ho to mozna prestalo driv bavit. :D


Geniální :D:D:D
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#13 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 12:15

Smrk napsal/a:
Tak na něj nereagujte a bude. Já se naopak na příspěvky shamana3 docela těším. Vždycky vytáhne něco kontroverzního a já pak s pobavením čtu rozhořčené reakce přisvěvatelů, kteří se pak začnou dohadovat mezi sebou, jestli tím A někdo další myslel A nebo B. :-) Tak mi tu zábavu, prosím, neberte.

Přiznam bez mučení, že i mě to docela baví sledovat :D! On totiž Šamánek sice provokuje, přehání, hrotí... ale občas má v jádru věci aspoň částečně pravdu, když se člověk oprostí od formy :D.
  • 0

#14 MV

MV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 19:00

OMG. To je takový problém zabanovat jednoho, slovy jednoho kikota?
  • 0
M.V.

#15 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 19:06

Jacka_dominikanka napsal/a:
Přiznam bez mučení, že i mě to docela baví sledovat :D! On totiž Šamánek sice provokuje, přehání, hrotí... ale občas má v jádru věci aspoň částečně pravdu, když se člověk oprostí od formy :D.

Souhlasím s Jackou. Posílám návrh na pěkný dárek k 1600. příspěvku - vhodné předání při nějakém cykloeventu. Ta dáma ho jistě zabaví a aspoň na chvíli ho odvede od počítače (pokud ovšem nebude pršet, to její kolo nemá blatníky... :D )
http://cr.ic.cz/inde...=para&menu=para
  • 0

#16 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 19:31

Che che, díky všem za podporu. :P
  • 0

#17 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 19:57

shaman3 napsal/a:
Che che, díky všem za podporu. :P


No to čumím sportovče. Co se děje, ty jsi poděkoval. :D
  • 0

#18 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 20:02

Blexa napsal/a:
A nebylo by lepsi nastavit, aby se prispevky uzivatle samana3 zobrazovali pouze jemu samotnemu? Vypadalo by to, ze ho vsichni ignoruji a nez by to zjistil, tak by byl krasny klid nebo by ho to mozna prestalo driv bavit. :D


Nejsi první koho to napadlo: http://www.misantrop...el-reci-vol-ii/
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#19 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 5:55

Btw, narazila jsem na vhodný ilustrační obrázek k tématu diskuse :D!
  • 0

#20 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 6:00

Všichni jsme tu retardovaní Groundspeakem. ;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama