Přejít na obsah


Fotka

Trolling na fóru


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
64 odpovědí na toto téma

#41 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 20 červen 2013 - 6:38

Sakra! Tak tohle bylo slabý. Sem se těšil, co zajímavého si přečtu ve vláknu "Trolling na fóru" a s tvojím posledním příspěvkem. A vono skoro nic. Styď se! Takovjema příspěvkama si akorát kazíš reputaci... ;)
  • 0

#42 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 13:58

Už to není, co to bývalo. To bych musel veřejně požádat o PQ GPX všech PMO keší v ČR, aby se tu něco pořádného strhlo. :D
  • 0

#43 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 15:32

kazdy trol jednou vymekne a zmizi zase jinam. ty taky.
  • 0

#44 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 16:37

Jo, zatim jsem jen vymeknul.
  • 0

#45 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 0:35

Asi nebyla Shamanem pochopena ma otazka. Ctu toto forum uz nejaky ten mesic a tvoje prispevky jsou vsude, ale nic o tobe nevim.
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#46 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 2:04

To už tak bývá, internetové fórum je anonymní. ;)
  • 0

#47 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 7:38

Hm...aha...tak proč polovinu lidí z fora znám z vidění z eventů? A půlku půlky dalších lidí si dokážu dohledat přes propojení účtů? ale o tobě je slyšet jen tady.

A ještě trollí píseň -
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#48 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 8:10

Ja si taky dlouho myslel ze saman je nejakej naprogramovanej robot, nebo co. A ze neni mozny aby fyzicky existoval. Az jsem tuhle v Nymburce otevrel logbook od kese a on tam byl prede mnou zalogovanej. To jsem docela cumel :o
  • 0

#49 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 8:20

Modrak napsal/a:
Ja si taky dlouho myslel ze saman je nejakej naprogramovanej robot, nebo co. A ze neni mozny aby fyzicky existoval. Az jsem tuhle v Nymburce otevrel logbook od kese a on tam byl prede mnou zalogovanej. To jsem docela cumel :o


Robot, co chodi na cache, hmmm... A co má pořád s tím GPXkem PM keší? Tak si ho někde sežeň, ne? Zedy pokud je nechceš krást...
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#50 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 21 červen 2013 - 8:21

Junior86 napsal/a:
Hm...aha...tak proč polovinu lidí z fora znám z vidění z eventů? A půlku půlky dalších lidí si dokážu dohledat přes propojení účtů? ale o tobě je slyšet jen tady.

A ještě trollí píseň -

Jo dobrej song. Tady je o něco delší verze...

Ale bohužel bez titulků... ;)
  • 0

#51 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 8:42

Modrak napsal/a:
Ja si taky dlouho myslel ze saman je nejakej naprogramovanej robot, nebo co. A ze neni mozny aby fyzicky existoval. Az jsem tuhle v Nymburce otevrel logbook od kese a on tam byl prede mnou zalogovanej. To jsem docela cumel :o

:) O kolik minut jsme se minuli?
  • 0

#52 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 8:56

Copak Šaman, ale jmelí... ...všimli jste si, kolik se letos urodilo jmelí?
  • 0

#53 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 9:05

Junior86 napsal/a:

Modrak napsal/a:
Ja si taky dlouho myslel ze saman je nejakej naprogramovanej robot, nebo co. A ze neni mozny aby fyzicky existoval. Az jsem tuhle v Nymburce otevrel logbook od kese a on tam byl prede mnou zalogovanej. To jsem docela cumel :o


Robot, co chodi na cache, hmmm... A co má pořád s tím GPXkem PM keší? Tak si ho někde sežeň, ne? Zedy pokud je nechceš krást...


Ale, hrál si tu ještě na většího chudinku, tak mu to PQ nějaký dobrák poslal a on si s tím hned otevřel obchod. Takže mu ten hnusný komerční Groundspeak dal BAN :-D
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#54 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 9:09

Junior86 napsal/a:
Asi nebyla Shamanem pochopena ma otazka. Ctu toto forum uz nejaky ten mesic a tvoje prispevky jsou vsude, ale nic o tobe nevim.


Já bych řekl, že se za sebe buď stydí, nebo že se bojí. Vždyť eventy nenavštěvuje, na fotku dá maximálně svůj stín, osobně se s žádným jiným kačerem taky nezná... A pak mě napadá ještě třetí možnost. Že neexistuje. Tedy že to je někdo, jako Karlov.
  • 0

#55 mirdis1

mirdis1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 9:10

Jacka_dominikanka napsal/a:
Copak Šaman, ale jmelí... ...všimli jste si, kolik se letos urodilo jmelí?

Budiž velkému náčelníkovi Líné Hubě země lehká
  • 0
Jdu na sever.... a už jdu na jih

#56 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 9:21

Jacka_dominikanka napsal/a:
Copak Šaman, ale jmelí... ...všimli jste si, kolik se letos urodilo jmelí?

A těch klíííšťat ... :@
  • 0

#57 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 9:31

Nepsal tu nedávno někdo, že Š3 potkal u nějaké série? Škoda, že nechodí ne eventy. mohlo by být veselo.:D Ne že by jinak byla nuda, ale jednou bych ho opravdu ráda viděla a popovídala s ním naživo - jinak už je skoro jako paní Colombová.;)
  • 0

#58 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 9:34

Jako správný kačer se nenechám u odlovu keše jen tak přichytit žádným mudlou a ani jiným kačerem, neboť nemůžu vědět, že to není mudla. Kdybyste se chovali také tak, tak by nebylo tolik vymudlených keší. ;)
  • 0

#59 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 10:04

shaman3 napsal/a:

Modrak napsal/a:
Ja si taky dlouho myslel ze saman je nejakej naprogramovanej robot, nebo co. A ze neni mozny aby fyzicky existoval. Az jsem tuhle v Nymburce otevrel logbook od kese a on tam byl prede mnou zalogovanej. To jsem docela cumel :o

:) O kolik minut jsme se minuli?


GC1WHAV - o pouhy 2 dny, 22 hodin a 10 minut. To jsi na me mohl pockat ;)
  • 0

#60 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 10:05

shaman3 napsal/a:
Jako správný kačer se nenechám u odlovu keše jen tak přichytit žádným mudlou a ani jiným kačerem, neboť nemůžu vědět, že to není mudla. Kdybyste se chovali také tak, tak by nebylo tolik vymudlených keší. ;)


Já jsem nenápadný, jako jehla v kupce sena.

kolombo napsal/a:

Junior86 napsal/a:

Modrak napsal/a:
Ja si taky dlouho myslel ze saman je nejakej naprogramovanej robot, nebo co. A ze neni mozny aby fyzicky existoval. Az jsem tuhle v Nymburce otevrel logbook od kese a on tam byl prede mnou zalogovanej. To jsem docela cumel :o


Robot, co chodi na cache, hmmm... A co má pořád s tím GPXkem PM keší? Tak si ho někde sežeň, ne? Zedy pokud je nechceš krást...


Ale, hrál si tu ještě na většího chudinku, tak mu to PQ nějaký dobrák poslal a on si s tím hned otevřel obchod. Takže mu ten hnusný komerční Groundspeak dal BAN :-D


Aha, tak takhle, někdo dal ruku a on utrhl celou ruku, pěkné věci se tu dozvídám...

Tiskar94 napsal/a:

Junior86 napsal/a:
Asi nebyla Shamanem pochopena ma otazka. Ctu toto forum uz nejaky ten mesic a tvoje prispevky jsou vsude, ale nic o tobe nevim.


Já bych řekl, že se za sebe buď stydí, nebo že se bojí. Vždyť eventy nenavštěvuje, na fotku dá maximálně svůj stín, osobně se s žádným jiným kačerem taky nezná... A pak mě napadá ještě třetí možnost. Že neexistuje. Tedy že to je někdo, jako Karlov.


Toho jsem si právě taky všiml, rozklikl jsem si profil a nic. Asi to bude nějaký doubl, který se baví jen tím, že troluje, že? Něco jako Kytara7?

shaman3 napsal/a:

Jacka_dominikanka napsal/a:
Copak Šaman, ale jmelí... ...všimli jste si, kolik se letos urodilo jmelí?

A těch klíííšťat ... :@


A ostružiní, kopřiv, prostě peklo.
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama