Přejít na obsah


Fotka

Jubilejní keš


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#21 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 9:55

Naprostý OT: Martin Racek, Rakovník, věk 26? Před 25-30 lety jsem jezdil na Javornici a okolo s nějakým Ráčkem, myslim že to byl v civilu taky MR, z rakovnický osady RAK. Není to táta?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#22 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 9:59

Citecka napsal/a:
Naprostý OT: Martin Racek, Rakovník, věk 26? Před 25-30 lety jsem jezdil na Javornici a okolo s nějakým Ráčkem, myslim že to byl v civilu taky MR, z rakovnický osady RAK. Není to táta?


No tak Martin to sedí Racek jako Ráček protože jsem z Rakovníka ale s příjmením to nemá nic společného a 26 už mi taky dávno není :)
  • 0

#23 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 10:00

Škoda... to by byla moc velká náhoda, co? :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#24 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 10:02

Jo tak to každopádně, i když jsem už taky podobnou náhodu zažil :)
  • 0

#25 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 10:06

Kdybych já si to všechno pamatoval... jezdil s nima ještě nějakej Hlavoun, zvanej kdovíproč Lahvoun, další kluky už si nepamatuju. Osadu měli někde na kraji lesa nad Rakovníkem a naposled jsem je viděl ten víkend, co byla "revoluce", páč to měli na osadě potlach a nepřijel tam nikdo než já, kterej musel vyrazit z práce už po poledni, abych se tam dostal... Měli z toho trauma, že je nemá nikdo rád, a já zjistil proč až z rádia, co si v neděli ve vlaku pouštěly nějaký rozsochatý učenky cestou do Písku B)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#26 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 10:14

Tak v tý době jsem byl ještě na základce :D
  • 0

#27 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 10:18

Tou dobou už jsem čekal druhý dítě a byl třetí rok uklizenej komunistama do lůna dělnický třídy... nic moc baba to nebyla, ta dělnická třída, natož to její lůno. No nic, kamaráda bejvalýho sem nenašel, konec OT, užij si tu jubilejní krabici :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#28 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 10:22

Jacka_dominikanka napsal/a:
Mně se třeba hodně líbila T5 cyklistická multina GCKJRA. Start a cíl v Kralupech nad Vltavou, trasa asi 70 nebo 80 km, trochu přenášení kola např. po schodech na lávku přes Labe, ale jinak záležitost, kterou může v rámci celodenního výletu zvládnout de facto každej. T5 to má jen kvůli délce trasy. Myslím, že to bylo dokonce i celý po silnici, ty polní cesty a jízda terénem byly jen zajížďky na další keše. Pěkná krajina, kolem cesty dostatek dalších příjemných keší. Taky jsem si ji dala jako milník, tušim 700 nebo 800. Ale samozřejmě nevím, jak to tam vypadá teď po povodni.


OT: trochu divné, kvůli 70-ti km na kole T5, přitom je to jen po rovině a po silnicích či polních cestách... Co teprve takové kešky jako: GC1XCCZ či: GC1XED1nebo GC1XEC2.
Všechny tři jsou takové, že jsou z kopce do kopce a ještě k tomu já osobně často tlačím nejen do kopce, ale i z kopce, protože se jet po tom terénu bojím ;-)
A to Rallye Sudety má 120 km :-)
  • 0

#29 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 10:39

Roman_Jaromer napsal/a:
OT: trochu divné, kvůli 70-ti km na kole T5, přitom je to jen po rovině a po silnicích či polních cestách...

To jsem komentovala před chvílí taky, asi sis nevšiml mezi ostatníma příspěvkama. Asi to bral owner tak, že potřebuješ kolo jako specielní vybavení.
  • 0

#30 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 632 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 13:08

Záleží co máš rád, k čemu tam u Vás máš vztah.

Pokud chceš něco trochu sportovnějšího GC12F8K, měla by to být i rozumná procházka.
Pak bych koukal, co nemáš odloveno a k čemu máš vztah, já bych šel pro keš na Podhůrku u Nového Strašecí, na haldu ČLUZ, Lánskou koněspřežku, keš uprostřed křivoklátských lesů, keš u Kounických řad, Krakovec, letterbox u Řevničova, železniční muzeum v Lužné, ...
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#31 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 17:50

martinracek26 napsal/a:
Blíží se mi kulaté číslo nálezu a rád bych si odlovil něco hodně povedeného a zajímavého. Máte někdo nějaký tip? Nejlépe STČ na západ od Prahy popřípadě Praha. Předem upozorňuji že kanálovky mě nelákají a s výškami a stromy si moc netikám a ani nemám potřebnou výbavu. Díky za nápady.

A což takhle si dát k jubileu nějakou archiválii? GC1B7Y4
Tedy jestli už jsi ji v minulosti nenalezl, máš ji kousek od Rakovníka. :)
  • 0

#32 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 18:56

Vzhledem k tomu v jakém tahle keš je stavu tak tu asi ne. A upřímně archiválie mě moc nelákají.
  • 0

#33 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 19:01

Me jo, je to prece jen neco trochu vyjimecneho a nevsedniho. Tim nemyslim materialisticke hledisko. Jinak krabice jako krabice. Take me ceka jubilejni 500 kes.
  • 0

#34 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 19:07

Já raději nějaký povedený kousek ať už svým provedením nebo umístěním. Krkonoše Crossing by se mi moc zamlouvala ale to časově asi nezvládnu
  • 0

#35 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 20:31

Na 2000 plánuju GC31FWD - hezký cyklo-výlet na víkend.
  • 0

#36 Arandur9424

Arandur9424

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 20:31

Já měl opravdu cíleně jedinou jubilejní keš - Eden cache GCZ2DP - ale v zimě má větší kouzlo ;)
  • 0
Pokud Vás mé mysterky obtěžují, tak je prosím neluštěte...




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama