Přejít na obsah


Fotka

PM i po vyprseni?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#21 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 20:49

marram napsal/a:
Mel jsem nastaveno automaticke prodlouzeni a dnes to probehlo, cena 30 USD, uz jsou i na uctu blokovany.

Na foru jsem si všiml, že někdo dostal při nastaveném automatickém prodloužení před jeho vypršením od GS mail, že má obnovu zrušit a zadat požadavek na PM znovu. Ptal se, jestli tím dojde i ke změně z 30 USD na 30 EUR. Odpověď na jeho otázku jsem tam nenašel. U Tebe žádný takový mail nepřišel?
Já jsem si automatiku zadal až po tom zvýšení ceny, tak nevím, jestli to zafunguje...
  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#22 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 9:30

Tak dneska mi má skončit PM tak jsem zvědav :-)
  • 0

Premium Member + Sony Ericsson ST17i Xperia Active + Garmin GLO + Locus Pro + addon geocaching

Škoda Felicia 1.3 MPi LPG / Jawa 50-23 Mustang / Simson SR 50 / Kostka HILL CROSS


#23 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 10:55

mě se to obnovuje taky automaticky a žádnej mail abych ho zrušil a znovu založil mi tedy nepřišel
  • 0

#24 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 11:02

plavcik napsal/a:

marram napsal/a:
Mel jsem nastaveno automaticke prodlouzeni a dnes to probehlo, cena 30 USD, uz jsou i na uctu blokovany.

Na foru jsem si všiml, že někdo dostal při nastaveném automatickém prodloužení před jeho vypršením od GS mail, že má obnovu zrušit a zadat požadavek na PM znovu. Ptal se, jestli tím dojde i ke změně z 30 USD na 30 EUR. Odpověď na jeho otázku jsem tam nenašel. U Tebe žádný takový mail nepřišel?
Já jsem si automatiku zadal až po tom zvýšení ceny, tak nevím, jestli to zafunguje...


Akora mi prisly maily s upozornenim, ze se blizi konec PM a ze diky memu nastaneni automaticke obnovy je mozne, ze se platba strhne az o 24 h driv. Nic vic.
  • 0

#25 tomas451

tomas451

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 18:50

marram napsal/a:

plavcik napsal/a:

marram napsal/a:
Mel jsem nastaveno automaticke prodlouzeni a dnes to probehlo, cena 30 USD, uz jsou i na uctu blokovany.

Na foru jsem si všiml, že někdo dostal při nastaveném automatickém prodloužení před jeho vypršením od GS mail, že má obnovu zrušit a zadat požadavek na PM znovu. Ptal se, jestli tím dojde i ke změně z 30 USD na 30 EUR. Odpověď na jeho otázku jsem tam nenašel. U Tebe žádný takový mail nepřišel?
Já jsem si automatiku zadal až po tom zvýšení ceny, tak nevím, jestli to zafunguje...


Akora mi prisly maily s upozornenim, ze se blizi konec PM a ze diky memu nastaneni automaticke obnovy je mozne, ze se platba strhne az o 24 h driv. Nic vic.


A kdy ti to přišlo? Ja už od 12tyho tohoto měsíce přetahuju a pořád nic. Přijde to tedy až za měsíc, jak tu někdo psal?
  • 0
Vložený obrázek

#26 premysl cz

premysl cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 19:49

Také jsem dostal měsíc navíc PM od Groundspeaku a to od 18.5. do 18.6. Byl jsem docela překvapený.
  • 0

#27 Olii05

Olii05

    Olii05

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2013 - 7:38

ahoj mam dotaz z trochu jineho pohledu. kdyz nekomu daruji premiove clenstvi na gc.com muze mi ho vratit bez jakyhokoliv omezeni jako horky brambor zpet? nebo jsou nejake podminky ci je to akce darovsni navzdy jednim smerem? dekuji za osvetu
  • 0

#28 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2013 - 12:11

Docela mě překvapilo, že by po skončení PM ještě chvíli běželo - bude mi končit 2.8., původní jsem OPRAVDU dostala jako dárek, takže automatické obnovení nastavené nemám. To jsem zvědavá, jak to bude probíhat u mě - upozornění, že si mám PM obnovit se mi objevilo už snad dva měsíce dopředu:p, ale jestli mě nechají přetahovat i v tomhle případě netuším. Stejně tak ani netuším, v jaké měně dárce platil, hm. Takže se asi podívám, jak tu někdo kdysi doporučoval netový obchod. Nastavovat automatickou platbu se mi nějak nechce - kdoví, co bude za rok.;)
  • 0

#29 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2013 - 13:02

Nám vypršelo PM 8.7., než jsem se rozkoukala, tak bylo 11.7. a PM stále běželo, ač jsem nezaplatila. Jenže jsem nechtěla čekat, jak dlouho mi ho budou "natahovat", takže jsem letos prvně platila přes GeoGadget a jsem max. spokojená, naběhlo to v průběhu jednoho dne, takovou rychlost jsem ani nečekala. Mohu vřele doporučit.;)
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#30 Alexanderovic

Alexanderovic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2013 - 10:18

Tak jsem si taky mesic zdarma pretahl, pak jsem par dnu nekesoval, ted jsem to teda zaplatil (v USD), prisel mi normalne potvrzovaci mail, na gc.com mi nahore premium naskocil, ale treba notify a pocket jeste nefunknci. Jak dlouho to ma trvat?
  • 0

#31 Alexanderovic

Alexanderovic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2013 - 14:47

ok, tak to trvalo asi 4,5hod
  • 0

#32 AdMari

AdMari

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2013 - 23:34

Vznikla mi otazka. Snad nekdo uz mel zkusenosti. :-) Kdyz se PM zaplati uz pote, co vyprsela a prepnula se na BM, co se deje se vsemi PQ, notifikacemi apod. Vraci se vse do puvodniho stavu? Nebo se museji znovu nastavovat? :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama