Přejít na obsah


Fotka

CZECHOSLOVAK EVENT TOUR 2013


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#21 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2013 - 9:47

Za všechny disable a archivace můžou prozatím jen RW, kteří ty eventy postupně odstraňují, fakt nechápu, proč si nemůžou na 5 min sednout a všechno to kompletně zrušit... Ale však ono se jim to příště vrátí, až zase budou něco chtít. :@
  • 0

#22 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 7:01

Tak prý mu to chudákovi trvalo PŮL hodiny, než zaarchivoval všechny eventy a sebralo mu to jeho nedostatkový volný mladistvý čas. :( Ale na to, aby poslal X mailů, ve kterých se vymlouval na naprostou zaneprázdněnost a to, že se to takhle obvykle dělá i jinde a kdesi cosi, na to měl času habaděj. :D Aspoň už je to konečně pryč z mapy.

Hlavně ještě provokativně nejdřív disable a ihned poté archive. :D:D:D
  • 0

#23 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 7:12

Opravdu nemám na práci jen geocaching. Den po eventech jsem neměl čas, tak jsem se rozhodl to nechat až na archive cca. měsíc po konání, což bylo splněno. Nechápu, co někteří kačeři vidí na disable, ale budiž, na asi 4 žádosti jsem vše disabloval. Archivace proběhla dle pravidel, kterými se Novom neustále ohání. Mohu vás ubezpečit, že se stále sem tam loguje. Jak má pak chudák kačer najít archivovaný event? Z vlastní zkušeností se to hledá blbě.
  • 0

#24 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 7:17

Jo, já se jima oháním, teď jsi mě pobavil. :D Jen takové malé připomenutí ze zdejšího eventu, kde se o to musel postarat, když na to owner dlabe:

Tobias Reviewer/a:
Temporarily Disable Listing
11/Sep/2013
Disablování listingu eventu. Archivace by měla proběhnout do 30 dnů od konání.
Děkuji
Tobias Reviewer, Reviewer pro ČR - především kraje Moravskoslezský a Olomoucký


A odkaz na wiki, kde se o eventech píše, a který stále ignoruješ: http://wiki.geocachi...iki/Event_cache.
  • 0

#25 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 8:51

Sním či bdím?:o V dohledání archivovaného eventu nevidím problém - jde to přece hned několika způsoby. 1.když se na event hlásím, mám u svého účtu WA log -přes něj se dá dohledat dost lehce 2.podstatná část kačerstva si event, na který se přihlásili a kterého se zúčastnili, dává do watch listu, aby jim neutekla různá "hlášení" a třeba odkaz na fotky od někoho ze slušně fotících A jestli je "chudák kačer" neschopný zalogovat event, tak si ho prostě jen užije a bodík nenaskočí - ostatně známe z okolí skoro každý někoho, kdo moc neloguje, jen se baví a body neřeší.:D
  • 0

#26 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 9:22

zvedavkanocni napsal/a:

2.podstatná část kačerstva si event, na který se přihlásili a kterého se zúčastnili, dává do watch listu, aby jim neutekla různá "hlášení"


Chtěl bych upozornit, že tohle již několik let neplatí. Když byl zaveden typ logu "annoucement", tak watchlist na eventu ztratil smysl. Tímto logem může owner poslat zprávu všem, kteří jsou zalogováni "will attend".
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#27 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 20:45

Mluvím z vlastí zkušenosti. Stále jsem nezalogoval Mega, protože řeším jednu earthku - splnění úkolu. Will attend jsem tam nedával, protože jsem ještě 2 dny předem nevěděl, zda ano či ne. Myslím, že to jen tak dologovat nestihnu a všechny srazy v Praze archivujou. A já jen kvůli jednomu ownerovi, který má složitější otázky :) budu hledat v logách jiných odkaz...
  • 0

#28 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 21:14

Můžu se zeptat, co je to za earthku, že má složitější úkoly?:o Docela bych si ráda přečetla její listing, když venku skoro pořád leje a nikam nejdu. I když e.mám odlovených jen pár, na další jsem si dělala přípravu ( někam jsem jela a nevěděla jsem na co bude čas - proto jsem si přečetla listingy a vytiskla otázky na dopsání odpovědí ) a složité se mi nezdají. Ve Stromovce byly dvě, přečetla jsem si obě, ale odlovila jen jednu. Werimu díky za info - tohle jsem nevěděla. Osobně si dávám watch list i z dalších důvodů - viz.zmínka o fotkách.;)
  • 0

#29 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 22:10

R 206 napsal/a:
Mluvím z vlastí zkušenosti. Stále jsem nezalogoval Mega, protože řeším jednu earthku - splnění úkolu. Will attend jsem tam nedával, protože jsem ještě 2 dny předem nevěděl, zda ano či ne. Myslím, že to jen tak dologovat nestihnu a všechny srazy v Praze archivujou. A já jen kvůli jednomu ownerovi, který má složitější otázky :) budu hledat v logách jiných odkaz...

to je jistě nepřekonatelně obtížné, někam si poznamenat těch pět gc-kódů eventů...třeba na žlutý papírek...
  • 0

#30 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 22:23

....popřípadě se podívat na profil někoho, koho jsem na akci potkal;)
  • 0

#31 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 22:50

to sou problémy s pár eventy, vím o jednom kterému chybí dologovat pár tisíc kešek a vy tu řešíte jeden megáč .. a ještě děláte jako by bylo na každém rohu 50 megáčů a byl problém si vybrat :D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#32 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 22:57

Naopak, nám se to jako problém právě taky moc nejeví.;):)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama