Přejít na obsah


Fotka

Lovci FTF - pípá to všem stejně?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#21 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 28 June 2013 - 15:34

kolombo napsal/a:
Stačí lovit FTF na pořádných keších a rychlost notifikace nehraje roli.

Tim myslis tepetky?
  • 0

#22 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 28 June 2013 - 19:30

shaman3 napsal/a:
No ale za ty peníze na nákup PM, co do toho lovci FTF investují, by se několik desítek bochníků chleba už koupit dalo. :D


Mám zaplacené Premium a za nějakého FTF lovce s rozhodně nepovažuju... Je nutné si uvědomit, že Premium má i jiné výhody...

Pípá to opravdu poněkud nahodile, ale nijak mě to netrápí. Když to mám kousek od HC, tak to na FTF zkusím a buď to vyjde, nebo ne.
Na nově založené keše se snažím jet co nejdříve z jiného důvodu: je relativně vysoká šance, že první týden po publikaci budou v krabičce ještě nějaké zajímavé věci na výměnu (třeba CWG). Později už tam je jen logbook a v lepším případě i tužka ;-)
  • 0

#23 emeritushk

emeritushk

    Emeritus

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 28 June 2013 - 22:13

shaman3 napsal/a:
Tak to ale nebyl jediny dotaz, navic diskuze se muze klidne i posunout, vyvijet a nastolit dalsi dotazy.

Ano, posunout tam, že FTF a BF nepatří do GC. GC je hra a ne závody ani soutěž. Ukaž mi BF a FTF v pravidlech! Myslím si, že je vymyslel blbec, kterej si potřeboval zvýšit své ego, a mnozí se toho chytli ;)
  • 0

#24 Kmoda

Kmoda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 28 June 2013 - 22:21

Jak už tu bylo psáno,záleží jak to má kdo nastavené. Třeba mě chodí notifikace na gmail a jelikož mám telefon s Androidem,klient mi pípá do 5 vteřin co přijde email na server... O keši vím ještě v té stejné minutě co přišla na svět. Pokud někdo řeší uozornění na email ještě přes operátora jako sms na telefon,nebo navíc ještě přes dalšího prostředníka kvůli úpravě informací které mají v sms přijít,pak už může klidně jít o minuty a někdy co si budem povídat i hodiny navíc :D
  • 0

#25 Kmoda

Kmoda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 28 June 2013 - 22:32

Emeritushk napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Tak to ale nebyl jediny dotaz, navic diskuze se muze klidne i posunout, vyvijet a nastolit dalsi dotazy.

Ano, posunout tam, že FTF a BF nepatří do GC. GC je hra a ne závody ani soutěž. Ukaž mi BF a FTF v pravidlech! Myslím si, že je vymyslel blbec, kterej si potřeboval zvýšit své ego, a mnozí se toho chytli ;)


FTF je známá zkratka,kterou najdeš i na GC.com v rejstříku pojmů http://www.geocachin...t/glossary.aspx
  • 0

#26 emeritushk

emeritushk

    Emeritus

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 28 June 2013 - 22:36

Kmoda napsal/a:

Emeritushk napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Tak to ale nebyl jediny dotaz, navic diskuze se muze klidne i posunout, vyvijet a nastolit dalsi dotazy.

Ano, posunout tam, že FTF a BF nepatří do GC. GC je hra a ne závody ani soutěž. Ukaž mi BF a FTF v pravidlech! Myslím si, že je vymyslel blbec, kterej si potřeboval zvýšit své ego, a mnozí se toho chytli ;)


FTF je známá zkratka,kterou najdeš i na GC.com v rejstříku pojmů http://www.geocachin...t/glossary.aspx

Rejstřík pojmů nejsou pravidla:(
  • 0

#27 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1670 příspěvků(y)

Publikováno 28 June 2013 - 22:45

jinak já osobně si notifikace v praze vypnul, zbytečnost.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#28 Kmoda

Kmoda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 28 June 2013 - 23:16

Emeritushk: nevím o co ti jde,FTF je známá věc,nevymyslel to nikdo z nás,je to pojem známí na webu GC.com,je to prostě první nález keše,jaký bys proto chtěl pravidla? Jestli tam musíš přijít první od severu nebo jihu??
  • 0

#29 Kmoda

Kmoda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 28 June 2013 - 23:17

Prostě to ke GC patří,i když tobě o to nejde...
  • 0

#30 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 29 June 2013 - 6:42

Emeritushk napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Tak to ale nebyl jediny dotaz, navic diskuze se muze klidne i posunout, vyvijet a nastolit dalsi dotazy.

Ano, posunout tam, že FTF a BF nepatří do GC. GC je hra a ne závody ani soutěž. Ukaž mi BF a FTF v pravidlech! Myslím si, že je vymyslel blbec, kterej si potřeboval zvýšit své ego, a mnozí se toho chytli ;)


Lidi si na geocachingu našli spoustu soutěží, která nejsou v pravidlech. Někdo honí FTF, jiný počet keší, jiný obtížnost, další se pídí po coinech. Někdo zase závodí, kolik travel nacestuje kilometrů, Slaneček a John Nash se předhánějí, která bude mít víc T5. Další zase, kolik bude mítna svých keších modrých mašli. A nic z toho není v pravidlech, někdo s nimi soutěží, někdo zase ne. Každý si v tom najde svoje.
  • 0

#31 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1670 příspěvků(y)

Publikováno 29 June 2013 - 6:49

Smrk napsal/a:Lidi si na geocachingu našli spoustu soutěží, která nejsou v pravidlech. Někdo honí FTF, jiný počet keší, jiný obtížnost, další se pídí po coinech. Někdo zase závodí, kolik travel nacestuje kilometrů, Slaneček a John Nash se předhánějí, která bude mít víc T5. Další zase, kolik bude mítna svých keších modrých mašli. A nic z toho není v pravidlech, někdo s nimi soutěží, někdo zase ne. Každý si v tom najde svoje.


To je fakt.B)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#32 piposek

piposek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 29 June 2013 - 7:37

No... ono hlavně... GC server si taky posílá ty "Published" notifikace, jak se mu zlíbí... někdy to pošle hned, někdy za minutu, někdy za půl dne... a když se publikuje keš 270m od HC, kde bych měl jisté FTF, tak prozměnu neposlal nic... Takže prvni by to chtělo technicky vyřešit tak, aby to odeslalo všem stejně - píšu odeslalo - doručení už záleží na každém přes co a jak to má nastavené... pak teprve má cenu obnovovat premium a pak tu teprve můžeme řešit pravidla :-)
  • 0

#33 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5543 příspěvků(y)

Publikováno 29 June 2013 - 12:02

piposek napsal/a:
No... ono hlavně... GC server si taky posílá ty "Published" notifikace, jak se mu zlíbí... někdy to pošle hned, někdy za minutu, někdy za půl dne... a když se publikuje keš 270m od HC, kde bych měl jisté FTF, tak prozměnu neposlal nic... Takže prvni by to chtělo technicky vyřešit tak, aby to odeslalo všem stejně - píšu odeslalo - doručení už záleží na každém přes co a jak to má nastavené... pak teprve má cenu obnovovat premium a pak tu teprve můžeme řešit pravidla :-)


Z principu nejde odeslat notifikace všem naráz, ty servery to vždy řadí do nějaké fronty k odeslání. A tam se to odesílá postupně a záleží na spoustě dalších věcí, jak dlouho to bude trvat.

A PM účet přece nejsou jen notifikace, ale i PQ, bookmarky, FP a spousta dalších věcí.

Jestli nestiháte FTF, tak začněte lovit FTFN, tam taková konkurence nebude :-D
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#34 Kavini

Kavini

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2013 - 1:00

Kmoda napsal/a:
Jak už tu bylo psáno,záleží jak to má kdo nastavené. Třeba mě chodí notifikace na gmail a jelikož mám telefon s Androidem,klient mi pípá do 5 vteřin co přijde email na server... O keši vím ještě v té stejné minutě co přišla na svět. Pokud někdo řeší uozornění na email ještě přes operátora jako sms na telefon,nebo navíc ještě přes dalšího prostředníka kvůli úpravě informací které mají v sms přijít,pak už může klidně jít o minuty a někdy co si budem povídat i hodiny navíc :D

Mohl bys mi prosím prozradit jak na to? Též mám mobil s Androidem a notifikace mi chodí ma Gmail. Jediná možnost, co jsem našla, je nastavit v telefonu, aby stahoval každých 5 minut poštu z Gmailu. Je to to, o čem píšeš?
Díky
  • 0

#35 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2079 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2013 - 5:34

https://play.google....ogle.android.gm
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#36 Kavini

Kavini

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2013 - 12:38

honny napsal/a:
https://play.google....ogle.android.gm


Už to jede :D
Díky.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama