Přejít na obsah


Fotka

CWG katalog


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 carodejka_s.r.o.

carodejka_s.r.o.

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 29 June 2013 - 19:16

Ahoj, nechala jsem si udělat osobní CWG. V nabídce u objednávky sice byla možnost, jestli je chci za 20 Kč zařadit do katalogu, ale jelikož jsem začínající a nekušený kačer, tak jsem vůbec netušila, o co jde, a dala, že ne. Teď jsem zjistila, co je to ten katalog a samozřejmě bych do něj ráda své CWG zařadila (všechny parametry jsou splněny). Jde to nějak nebo musím počkat, až zase budu objednávat další "kolečka"? Předem moc díky za odpověď.
  • 0

#2 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1519 příspěvků(y)

Publikováno 29 June 2013 - 19:22

Pokud po tobě nějaký palič chtěl 20 korun za zařazení do katalogu, tak to byl vydřiduch, protože drtivá většina paličů má zařazení v ceně a tohle tedy nemusíš řešit. Doporučil bych tedy další CWG nechat udělat o někoho jiného a ten pošle tvoje CWG do katalogu.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#3 GeoKralicci

GeoKralicci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 29 June 2013 - 19:28

On to urcite vydriduch nebyl, jen se vyrobci snazi ceny udrzet co nejniz. Ma to tak napriklad co si pamatuju Raj cwg (cena 5kc za kus a mene). Co se tyce zarazeni, tak s tim spechat nemusis, pokud planujes CWG dodelavat, tak se zaradi priste (pokud teda nebudes chtit jinou verzi). Pokud bys je chtela mit co nejdriv v katalogu, pak bys je musela poslat spravci oficialniho katalogu, kterym je nyni Geogadget.
  • 0

#4 carodejka_s.r.o.

carodejka_s.r.o.

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 29 June 2013 - 19:42

Díky za odpovědi. Zkusím to nějak vymyslet. Nechala jsem si jich udělat 250 kusů, takže asi chvíli potrvá, než je vyčerpám.
  • 0

#5 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 29 June 2013 - 20:39

Taky se mi stalo, že jsem si nechal vyrobit padesát speciálních CWG, která výrobce neposlal do katalogu. Tak jsem dal jedno do obálky, poslal do GeoGadgetu a za pár dnů tam bylo.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama