Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Čeština na GC.COM


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
36 odpovědí na toto téma

#1 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 333 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2013 - 23:11

Pokaždé když jdu na geocaching.com, je tam nastavena angličtina, a to bez ohledu na to jsem li přihlášem, nebo ne. Nastavím tedy češtinu a např. loguju. Když se na stránky po např dvou hodinách (nebo až druhý den) vrátím, zjistím že jsem stále přihlášen (to je O.K. protože jsem se neodhlašoval) ale je tam opět angličtina. Zkusil jsem se podívat do nastavení. V nastavení jsem měl nastavenou EN, přestože vím na 100% že jsem nastavoval CZ. Opravil jsem na CZ a uložil změnu. Druhý den jsem zapnul PC, šel na GC, a co vidím opět EN. Otevřu nastavení, a v nastavení účtu nastaveno opět EN. Prostě ať dělám co dělám vždy se mi to přenastaví na EN. Už mě to fakt štve. Sakra když si to dokáže pamatovat mé přihlášení, proč si to nepamatuje nastavení jazyka? Už z toho mám fakt depku. Věděl by někdo co s tím? Kde je chyba? Nebo dělám něco blbě já? Snad jsem problém popsal srozumitelně.
  • 0
Mám všech pět P: Pupek, platfus, plotýnky, protézu, a pravidelnou plynatost.

#2 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2013 - 23:44

To je přesně to, co už mě štve asi třetí den - dokonce jsem sprdla rodinku, kdo zase co přenastavoval:D. A jak to tak čtu, tak v části problému jsou nevinně - ono totiž jeden z nich změnil datum a nevrátil ho zpátky, čímž nadělal menší ...zejména v mailech. To jsem zjistila a vynadala jsem jim i za angličtinu v GC.com:p - jak tě tak čtu, tak tohle asi na svědomí nemají a zítra se jim budu muset omluvit. Že by opět nějaké vylepšení? Měla jsem to stejně jako ty, celou dobu čeština, pak angličtina a i když jsem ji znovu změnila v nastavení, tak se mi objeví po každém přihlášení....Myslela jsem si původně, že ještě nemáme vše po výměně disku v pořádku, ale AJ se objevuje asi jen tři dny a počítač je zpátky pátý den. Dva dny bylo vše OK, to vím zcela jistě. Taky by mě zajímalo, co s tím - přenastavení nepomohlo stejně jako u tebe. Nechápu, proč se to samo stále vrací na Aj - že by snaha vylepšit nám slovní zásobu?
  • 0

#3 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2013 - 0:42

zvedavkanocni napsal/a:
... dokonce jsem sprdla rodinku, kdo zase co přenastavoval:D. A jak to tak čtu, tak v části problému jsou nevinně - ono totiž jeden z nich změnil datum a nevrátil ho zpátky, čímž nadělal menší ...zejména v mailech. To jsem zjistila a vynadala jsem jim i za angličtinu v GC.com....Myslela jsem si původně, že ještě nemáme vše po výměně disku v pořádku, ...

Stejný problém, a dokonce i s tou výměnou disku. Zkusím Tvůj postup, jdu jim vynadat. :D:D:D
  • 0

#4 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2013 - 9:39

Mám tento problém také, a to již dlouhodobě. V různých prohlížečích, u různých počítačů, stále si GC.com tvrdošíjně trvá na tom, že se mnou chce i přes moje nastavení češtiny dříve či později (většinou však dříve) komunikovat anglicky. No, už jsem na řešení rezignoval a mám stránky trvale v angličtině.
  • 0

#5 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2013 - 9:41

Také jsem si toho dnes všiml...dříve to nedělalo :|
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#6 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2013 - 9:42

Asi soudruzi z NDR nekde udelali chybu... Taky mi to dela. Mozna, ze si casem zase zvyknu na tu anglictinu :D
  • 0

#7 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2013 - 9:43

Mám to taky tak... cca tři, nebo čtyři dny...
  • 0

#8 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2013 - 10:29

Možná to je rukama, protože já to mám OK. ;)
  • 0

#9 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2013 - 10:38

Taky už to tři dny přehazuju ručně co deset minut. "Asi to bude v celym baráku"
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#10 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 333 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2013 - 10:59

Díky za reakce, už jsem se lekl že jsem v tom sám. Někteří píší cosi o posledních pár dnech. Mě to tedy takto "blbne" již více jak půl roku, spíše déle. Na druhou stranu ja koukám asi řešení neexistuje, stejně jako u plastových lžiček z NDR. Možná jsem to měl napsat spíše do oddělení geodeprese. :(
  • 0
Mám všech pět P: Pupek, platfus, plotýnky, protézu, a pravidelnou plynatost.

#11 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2013 - 11:01

Mě to nedělá, ale to bude tím, že to mám furt jen anglicky ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#12 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2013 - 11:12

mně to dělá, ale většinou si toho všimnu, když si uvědomím, že to je anglicky. Těch pár slovíček mám už vyraženejch v paměti - teda jejich význam a funkci, ne překlad.
  • 0

#13 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2013 - 11:52

Všiml jsem si toho v pátek, takže se připojuji k těm co jim to začalo haprovat v posledních několika dnech;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#14 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2013 - 12:11

Ale třeba je to jen dočasné - následek snahy programátorů Groundspeaku znovu zprovoznit GC.com pro uživatele Opery mini ;-) :-D
  • 0

#15 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 30 červen 2013 - 12:42

Ano je to pravda, ale...kdybych si to tu nepřečetl, ani bych na to nepřišel :) Už to dělám tak automaticky a s angličtinou nemám problém, že jsem si ani nevšiml.
  • 0

#16 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2013 - 15:54

sambar439 napsal/a:
Ale třeba je to jen dočasné - následek snahy programátorů Groundspeaku znovu zprovoznit GC.com pro uživatele Opery mini ;-) :-D

Nebo je to snaha programátorů, aby bylo čechům úpčtováno PM zase v USD a ne v €. :D
  • 0

#17 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2013 - 17:13

Tak jsem už nevydržela a že se tady zeptám, zkouším nejdřív vyhledat ... a ono už tu téma je ;) Mně se vždycky přepínala čeština na angličtinu při připojení přes mobil - c:geo - když jsem si v mobilu zapnula c:geo, tak se mi pak v PC automaticky přepla čeština i v nastavení (to jsem si vygůglila, že to c:geo dělá) ... a teď mi cca přes týden skáče angličtina pořád - je to k vzteku, i když mi to zásadní problém nedělá, ale je pro mně příjemnější mít stránky v rodném jazyce. Takže sice mi těší, že ten problém není jen u mně ... ale náhodou nezjistil někdo co to teda je? A dělá to jen BM nebo i PM?
  • 0

Garmin Dakota 10
Samsung S7710 Galaxy Xcover 2


#18 Kas.

Kas.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2013 - 20:41

Mukina: Nezjistil, to by někdo musel nahlásit :-). A dělá to i PM.
  • 0

#19 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2013 - 22:10

Zjistil a hlásil wefsafca, viz vlákno "nefunkční gc.com", tam se motaly dva problémy. Nikdy jsem Amíkům nepsala, asi bych je svou prehistorickou Aj i vyděsila - ale určitě by bylo dobré wefsafca podpořit, když sem někdo hodíte, kam a co napsat, klidně pošlu taky, ať zase vrátí původní stav, kdy se vybraný jazyk ULOŽIL a už neměnil při každém přhlášení.
  • 0

#20 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2013 - 7:42

Mě už to dělá více jak měsíc. :/
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama