Cyklomapa
#1
Publikováno 12 červenec 2013 - 14:10
#2
Publikováno 12 červenec 2013 - 14:21
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus
#3
Publikováno 12 červenec 2013 - 14:27
#4
Publikováno 12 červenec 2013 - 14:37
dead body napsal/a:
A z toho cykloserveru ta trasa půjde přímo převést do GPS?
Ano, mas tam export trasy (ve svych vyletech).
Zítra je taky den!!!
Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon
#5
Publikováno 12 červenec 2013 - 14:37
#6
Publikováno 12 červenec 2013 - 15:01
#7
Publikováno 12 červenec 2013 - 15:08
#8
Publikováno 12 červenec 2013 - 15:11
skurakai napsal/a:
Na Cykloserveru bych si naklikal trasu, v GeoGetu pak ve vzdálenosti1km od tracku postahoval kešky :-)
To asi nejde zadat start a cíl, a že by mi to našlo přímo trasu po cestách co? Budu muset každou změnu v cestě naklikat zvlášť?
#9
Publikováno 12 červenec 2013 - 15:13
#10
Publikováno 12 červenec 2013 - 15:39
Takhle by to fungovalo pouze v případě, že bys jel stále po silnici. My, kteří se snažíme jezdit nejvíc mimo silnice si to musíme odklikat. A děláme to rádi.To asi nejde zadat start a cíl, a že by mi to našlo přímo trasu po cestách co? Budu muset každou změnu v cestě naklikat zvlášť?
Pokud máš Cyklo Topo Czech, tam by mělo jít routování po cyklo stezkách tak, že cíl zadáš přímo v navigaci a ono tě to nasměruje na cyklo cesty.
#11
Publikováno 12 červenec 2013 - 18:04
#12
Publikováno 13 červenec 2013 - 10:31
dead body napsal/a:
Tak už jsem si převedl trasu do MapSource a uložilo se mi to tam jako stopa, teď když to chci přenést do GPS, tak se mi to nepřevede mezi trasy, ale mezi prošlé trasy. Navíc jen hodně zkrácená část trasy. Co teď s tím?
Postupovala jsem stejně a dopadla stejně.
Taky mám v Garminu jen zkrácenou stopu a nevím jak dál. Jsem zvědavá, jestli někdo poradí.
#13
Publikováno 13 červenec 2013 - 12:11
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.
#14
Publikováno 13 červenec 2013 - 13:30
ssva napsal/a:
Podívej se do GPSky kolik ti ta stopa zabírá v HCx místa a jestli je tam vůbec ještě nějaké místo volné, je to na stopu hoodně dlouhá štreka.
Osobně bych si spíš zadal v MapSource na klíčových místěch plánované trasy Waypointy a vygeneroval to jako trasu ne stopu, zabere to v paměti míň místa. Jen na úsecích které nejsou routovatelné bych si udělal stopy.
Díky.
Moje trasa má cca 26 km. V paměti HCx je jen ta stopa. Ostatní jsem smazala.
Dostala jsem info, že začátek a konec by neměl být na jednom místě a nesmí se trasa křížit.
Tak uvidím.
#15
Publikováno 14 červenec 2013 - 10:39
ssva napsal/a:
Podívej se do GPSky kolik ti ta stopa zabírá v HCx místa a jestli je tam vůbec ještě nějaké místo volné, je to na stopu hoodně dlouhá štreka.
Osobně bych si spíš zadal v MapSource na klíčových místěch plánované trasy Waypointy a vygeneroval to jako trasu ne stopu, zabere to v paměti míň místa. Jen na úsecích které nejsou routovatelné bych si udělal stopy.
Tak všechny prošlé trasy jsem vymazal, ale nic to nevyřešilo, pořád tam mám jen zkrácenou trasu. Takže žádný posun :/
#16
Publikováno 14 červenec 2013 - 17:45
brazajar napsal/a:
Ano, mas tam export trasy (ve svych vyletech).
Tak už jsem udělal další pokrok, že jsem z toho cykloserveru přes mapsource (jako trasu) to převedl do GPS, ale opět mi to napsalo "trasa byla zkrácena" (nebo něco v tom smyslu). Ale to by nebyl až takový problém, udělal bych si těch tras víc. Ale víc mě štve, že ta trasa neprojíždí přesně po cestě, ale jen po bodech po ní vzdálených od sebe 200-600m. Tak to bývá vždycky? Nemůže pak po cestě nastat problém?
#17
Publikováno 15 červenec 2013 - 7:30
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů