Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

mam to dobre?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 20:00

No, lepší je do listingu napsat, že závorky se nemají násobit. A když mají, tak tam to x nebo * napsat. Ale když to člověk čte, někdy neví, co autor myslel. A ještě k matematickým pravidlům - kalkulačka v Oregonu používá evidentně nějaká jiná pravidla. Po první zkoušce v terénu počítám radši na mobilu.
  • 0

#22 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 20:24

Arne1 napsal/a:
shaman3: mohlo, ale pak by E mělo vyjít 30.020 a už jsem se setkal s případy kdy to autor považoval za 30.20

Jo takhle. :o Tak to jsou možná ty dva způsoby výpočtu, na které tam upozorňují zalogovaní kačeři. GC1WKTM
  • 0

#23 Tompr

Tompr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 20:39

No koukam že jste se rozepsali :) ja se radeji ujistil než vypustím keš do světa, myslel jsem si to ale pro jistotu jsem se zeptal,když vidím někdy ty vzorce na počítaní FN tak je mi zle :) ze složitosti
  • 0

#24 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 20:54

Bohužel ti owneři tam pak většinou nemají ani žádné ověřovadlo souřadnic. Ještě že existují ty finálkové servery.
  • 0

#25 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2013 - 12:26

Tompr napsal/a:
No koukam že jste se rozepsali :) ja se radeji ujistil než vypustím keš do světa, myslel jsem si to ale pro jistotu jsem se zeptal,když vidím někdy ty vzorce na počítaní FN tak je mi zle :) ze složitosti


Takové vzorce pak nechávám počítat excel. Jenže owneři občas nezvládají základy matematiky ze čtvrté třídy a vychází mi to jinak :-)
  • 0

#26 neelie_cz

neelie_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2013 - 13:56

quote] Jenže owneři občas nezvládají základy matematiky ze čtvrté třídy a vychází mi to jinak :-)[/quote] souhlas ... narazila jsem na keš s nejasným vzorcem ... matematicky to bylo vypočítaný správně (i to, co se dosazuje do vzorce jsem několikrát kontrolovala), ale i při dalších možných kombinacích (změna znamínek ve vzorci) to ne a ne vyjít :(
  • 0
dříve nick "eileen" - přejmenován kvůli sjednocení nicků na gc.cz a gc.com
neschovávejte mi pořád ty žaludy do různých kešek (už z toho šílím ...)

#27 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 7:55

Na takové nelogické vzorce a šifry já narážím stále. Naštěstí jsou tu ty finálkové servery. :P
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama