Přejít na obsah


Fotka

31 suvenýrů - VYHRAJTE GEOCOIN jako bonus


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
86 odpovědí na toto téma

#1 geocacher.cz

geocacher.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 13:51

Na našem serveru geocacher.cz jsme pro vás přichystali první soutěž o pěkné ceny. Podrobnosti se dozvíte v příspěvku http://www.geocacher...ennim-kesovani/
Všem přejeme úspěšný lov a tu pravou múzu při psaní příspěvku. :)
  • 0
www.geocacher.cz - internetový magazín
GEOCACHER.cz - magazín psaný lovci pokladů

#2 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 14:02

Skoro začínám litovat, že jsem u keše GC28N56 byla už v červenci, mohli jste se pobavit.:P Suvenýry jsem dnes ráno prohlédla a trochu mi vrtá hlavou mezinárodní den GC - loni jsem dostala suvenýr za log z 18.8. a letos je daný k 17.8.:o Můžete mi to někdo vysvětlit?
  • 0

#3 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 14:09

zvedavkanocni napsal/a:
Suvenýry jsem dnes ráno prohlédla a trochu mi vrtá hlavou mezinárodní den GC - loni jsem dostala suvenýr za log z 18.8. a letos je daný k 17.8.:o Můžete mi to někdo vysvětlit?


Hádám že to dávají na třetí sobotu v srpnu, to by sedělo...
  • 0

#4 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 14:13

Raraku napsal/a:

Hádám že to dávají na třetí sobotu v srpnu, to by sedělo...


jen potvrzuji domněnku:-)
viz citace u loňského suvenýru:
"This souvenir commemorates the Second Annual International Geocaching Day. International Geocaching Day is celebrated on the third Saturday of August each year.."
  • 0

#5 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 14:54

Suvenýry jsou tady:
https://www.facebook...9&type=1

nebo tady
http://blog.geocachi...table-calendar/
  • 0

#6 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 18:48

Aha, takže datumově "pohyblivý svátek", díky za vysvětlení.
  • 0

#7 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 20:12

evidlo napsal/a:
Suvenýry jsou tady:
https://www.facebook...9&type=1

nebo tady
http://blog.geocachi...table-calendar/


To jsou pěkně odfláknutý suvenýry. Nejraději bych neměl žádný, ale to je pak škoda dovolené.
  • 0

#8 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 20:47

a jste si jistý že jsou to ony suvenýry? To se mi nezdá, všude to prezentujou jako kalendář.... (ale nečetl jsem celou diskuzi)
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#9 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 21:17

Jen mala poznamka k clanku... trochu urazejici zda se - za nas treba musime rict ze suvenyry takhle za nic nam nic nerikaji, ale to ze nehrajeme o to mit ci nemit 31 suvenyru neznamena ze se prestanem venovat nasi zabave... takze bojkot suvenyru nemusi nutne znamenat silacke reci nebo nelovit... a nevim jak Vy, ale lednici, zachod atd mame normalni, zadne geo - tohle doplnovani geo do vseho nam prijde ujety
  • 0

brundi
 


#10 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 21:45

brundi napsal/a:
Jen mala poznamka k clanku... trochu urazejici zda se - za nas treba musime rict ze suvenyry takhle za nic nam nic nerikaji, ale to ze nehrajeme o to mit ci nemit 31 suvenyru neznamena ze se prestanem venovat nasi zabave... takze bojkot suvenyru nemusi nutne znamenat silacke reci nebo nelovit... a nevim jak Vy, ale lednici, zachod atd mame normalni, zadne geo - tohle doplnovani geo do vseho nam prijde ujety


Protože se v téhle hře nedá zvítězit, tak si každý našel nějakou hru, kterou hraje sám se sebou. Mě baví sbírat puzzle, medaile a právě suvenýry za jednotlivé země a významné dny. Podaří se mi získat tak dva suvenýry za rok a jsou pro mě vzácné. A teď mi docela vadí, že přijde taková degradace suvenýrů, protože tím ničí mou vlastní hru. Budu si v tom muset najít nějakou jinou. Třeba vysbírávat keše z něčího bookmarku, to by mohlo být zajímavé. Nebo se soustředit na challenge keše?
  • 0

#11 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 22:09

Smrk napsal/a:

brundi napsal/a:
Jen mala poznamka k clanku... trochu urazejici zda se - za nas treba musime rict ze suvenyry takhle za nic nam nic nerikaji, ale to ze nehrajeme o to mit ci nemit 31 suvenyru neznamena ze se prestanem venovat nasi zabave... takze bojkot suvenyru nemusi nutne znamenat silacke reci nebo nelovit... a nevim jak Vy, ale lednici, zachod atd mame normalni, zadne geo - tohle doplnovani geo do vseho nam prijde ujety


Protože se v téhle hře nedá zvítězit, tak si každý našel nějakou hru, kterou hraje sám se sebou. Mě baví sbírat puzzle, medaile a právě suvenýry za jednotlivé země a významné dny. Podaří se mi získat tak dva suvenýry za rok a jsou pro mě vzácné. A teď mi docela vadí, že přijde taková degradace suvenýrů, protože tím ničí mou vlastní hru. Budu si v tom muset najít nějakou jinou. Třeba vysbírávat keše z něčího bookmarku, to by mohlo být zajímavé. Nebo se soustředit na challenge keše?

Ale to není tvá vlastní hra. Pravidla ti určuje někdo jiný, tak se jimi řiď nebo to nech být.
  • 0

#12 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 6:16

Jen se zeptám... kde můžu zjistit Významné dny, za které je suvenýr ?????
  • 0

#13 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 6:18

Hamaci napsal/a:
...
Ale to není tvá vlastní hra. Pravidla ti určuje někdo jiný, tak se jimi řiď nebo to nech být.


No já vím, ale když já si nemám komu jinému postěžovat :-)
  • 0

#14 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 6:21

Smrk napsal/a:

Hamaci napsal/a:
...
Ale to není tvá vlastní hra. Pravidla ti určuje někdo jiný, tak se jimi řiď nebo to nech být.


No já vím, ale když já si nemám komu jinému postěžovat :-)

Máš svou asociaci, tak to žeň přes ní, ne? :D
  • 0

#15 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 6:24

Re0 napsal/a:
Jen se zeptám... kde můžu zjistit Významné dny, za které je suvenýr ?????


Většinou je to napsáno tady:
http://www.geocachin...158#post_428158

Je to třetí sobota v srpnu- jako den geocachingu.
Pak zajímavé datumobé dny, např.: 12. 12. 12
a pak Megaeventy apod.
  • 0

#16 geocacher.cz

geocacher.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 8:16

brundi napsal/a:
Jen mala poznamka k clanku... trochu urazejici zda se - za nas treba musime rict ze suvenyry takhle za nic nam nic nerikaji, ale to ze nehrajeme o to mit ci nemit 31 suvenyru neznamena ze se prestanem venovat nasi zabave... takze bojkot suvenyru nemusi nutne znamenat silacke reci nebo nelovit... a nevim jak Vy, ale lednici, zachod atd mame normalni, zadne geo - tohle doplnovani geo do vseho nam prijde ujety


Díky za reakci. Mně ty geopředpony taky přijdou ujetý a právě proto jsou tam jako fór. Je třeba věci nebrat tak vážně, je to jenom hra ;)
To se týká i předchozí poznámky, v textu není nic urážejícího a logicky to není náš cíl. Šlo jen o výzvu pro všechny, tedy i pro ty negativně naladěné.
  • 0
www.geocacher.cz - internetový magazín
GEOCACHER.cz - magazín psaný lovci pokladů

#17 S.Hyena

S.Hyena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 9:41

Ja jsem dalsi ktery to bude bojkotovat, bohuzel nekolik z tech narychlo udelanych a odflaknutych suvenyru budu mit, uz jsem domluveny s bratranci na jesterku :( :(
  • 0

#18 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 10:08

Taky mi přijde vcelku nesmyslné, pobíhat někde denně a sbírat, jen abych měl 31 suvenýrů. Většina normálních lidí prostě bude chodit na kešky tak, jak chodili doposud. Sice se jim za to objeví nějaké suvenýry, ale nic neříkajcí a dost ošklivé. Já rozhodně nic bojkotovat nehodlám, mám v plánu pár eventů a několik keší, na které se chci rozhodně podívat, rozhodně mě ale nebude zajímat, jestli to bude 10. nebo 25. srpna. Stejně tak ty rady na webu, jak získat všech 31... Každý snad loví sám podle svého, tak jaképak nechoďte na FTF, neopovrhujte snadnými kešemi, mi přijdou dost ujeté.:|
  • 0

#19 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 10:23

Já jsem dnes začal. A rozhodně je sbírat budu, teším se na to, láká mě to a mám z toho radost B) Děcka je to fakt jen hra
  • 0

*


#20 olaf3788

olaf3788

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 10:48

Napřed jsem to zavrhul, ale dneska mě to nějak láka se pokusit nasbírat všech 31 suvenýrů. Tak snad to vyjde :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama