Přejít na obsah


Fotka

31 suvenýrů - VYHRAJTE GEOCOIN jako bonus


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
86 odpovědí na toto téma

#21 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 11:25

Mě to zaujalo, rozhodně je to pro mě zajímavá challenge. A fakt je, že dneska bych se jinak na to kolo nedokopala, v docházkové vzdálenosti už mám vyloveno, tak to snad i splní účel B)
  • 0

#22 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 11:37

tak a uz tam je... a marna slava,v porovnani s ostatnimi je to hodne oskliva chuda sestra, jak kdosi psal na gc.com foru - product of kindergarten
  • 0

brundi
 


#23 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 12:59

brundi napsal/a:
tak a uz tam je... a marna slava,v porovnani s ostatnimi je to hodne oskliva chuda sestra, jak kdosi psal na gc.com foru - product of kindergarten


ale přeci o to nejde ne ?? jde o výzvu jde o to se překonat a ujet těch třeba 20km na kole denně a mít krabku... taky mám kolem sebe uklizeno ale přesto to zkusím je to hra a ty obrázky no jsou takový letně rozmarné... nedají se srovnávat s obrázky států a jiných ale kde je napsáno, že to musí být super výtvarné dílo... suvenýr je odměna za něco... třeba za chalenge nebo za snahu nebo i za to, že to někdo očůrá :D (i takoví se najdou a patří to k téhle zábavě)...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#24 geocacher.cz

geocacher.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 14:17

Dnešní den jsme odlovili už dopoledne. Právě jsem se zalogoval a musím říct, že jsem trochu zklamaný. Tak trochu jsem doufal, že suvenýr bude vypadat jinak, než ten obrázek, co je v kalendáři. Jako obrázek do kalendáře je to dobrý, ale suvenýr jsem čekal na trochu jiné úrovni :( Na našem webu najdete pro útěchu kalendář předělaný do české verze. Stačí jen zadat za lomítko kalendar.
  • 0
www.geocacher.cz - internetový magazín
GEOCACHER.cz - magazín psaný lovci pokladů

#25 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 01 srpen 2013 - 15:18

Těšil jsem se jako blecha, že budu mít svůj Souvenír z Chrovatska aa...aa..ono nic. Taková hezká země a nemá, asi soudruzi zapomněli namalovat. No hlavně že třeba Německo má pro každou ze svých Bundesrepublikdeutschland svůj krásný suvenýr. A USA taky! Ale Chorvatsko nemá. já vím, je to daleko a jestli vůbec existuje, taková malá zemička kdesi v Middleofthenowhere. :D
  • 0

#26 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 16:52

homole napsal/a:
Těšil jsem se jako blecha, že budu mít svůj Souvenír z Chrovatska aa...aa..ono nic. Taková hezká země a nemá, asi soudruzi zapomněli namalovat. No hlavně že třeba Německo má pro každou ze svých Bundesrepublikdeutschland svůj krásný suvenýr. A USA taky! Ale Chorvatsko nemá. já vím, je to daleko a jestli vůbec existuje, taková malá zemička kdesi v Middleofthenowhere. :D


O mnoho důležitější Bulharsko má ;-) Stačí jen plánovat cesty podle nich :D
  • 0
Užívej života...

#27 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 17:10

Tak já článek raději psát nebudu. Tahle suvenýrova akce ve mně vyvolává akorát geodepresi. Kolega potřebuje vyměnit logbook na jedné své keši, kterou ještě nemám nalezenou. Vezmu tedy logbook, zapíšu se a jdu na místo. Kousek od keše samozřejmě sedí tři mudlové. Stavím se za kámošem, jdu zpátky... jsou tam furt. Co teď? No ten suvenýr potřebuju, že. Cestou domů mám ještě jednu keš, sice je to bonusovka série kterou jsem ještě neulovil, no ale co pro suvenýr neudělat, že. Najdu, vytáhnu, zaloguju... příjdou dva cikáni a sednou si přímo k místu, kde byla keš uložená. Čuměj na mě a k odchodu se nemají. Takže výsledek? Jsem zalogován ve dvou keších, jednu jsem nenašel, a druhou mám doma na stole... No, hlavně že mám suvenýr...
  • 0

#28 VojtaBeton

VojtaBeton

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 20:52

O těchto suvenýrech jsem se dozvěděl až dnes při procházení fóra. A přišel jsem k závěru, že celý kalendářní měsíc mít v suvenýrech nepotřebuji. Lovit půjdu až bude čas a nálada, takže jestli z těchto suvenýrů ulovím 1,2,10... Je mi jedno. Ale international geocaching day bych chtěl v suvenýrech mít.
  • 0
iPhone 4 + Geocaching App

#29 Norbert_G

Norbert_G

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 430 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 22:51

Měl bych dotaz. Musí se to zalogovat ten den nebo stačí až někdy později? V srpnu budu dost vytížený, tak by se mi hodilo to logovat až někdy pozdějc. Díky.
  • 0

#30 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 23:12

Nález z 13.7. jsem logoval až 29. a suvenýr jsem dostal.
  • 0

#31 Norbert_G

Norbert_G

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 430 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 23:15

Díky. ;)
  • 0

#32 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 23:37

homole napsal/a:
Těšil jsem se jako blecha, že budu mít svůj Souvenír z Chrovatska aa...aa..ono nic. Taková hezká země a nemá, asi soudruzi zapomněli namalovat. No hlavně že třeba Německo má pro každou ze svých Bundesrepublikdeutschland svůj krásný suvenýr. A USA taky! Ale Chorvatsko nemá. já vím, je to daleko a jestli vůbec existuje, taková malá zemička kdesi v Middleofthenowhere. :D


neboj, oni by ho stejně zprznili. koukni na madarskej.
  • 0

#33 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2013 - 9:13

Dobrovolně se přiznávám, že mě ty suvenýry tak zvedly ze židle, že jsem se rozhodl, že je nebudu ignorovat, naopak zvednu Groundspeakem hozenou rukavici a ten jejich podělaný kalendář zvládnu!!! K tomu mi dopomáhej svatý Kačer.
  • 0

#34 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2013 - 9:19

Smrku tak to jsme na tom podobně já měl v plánu taky to neřešit ale nakonec jsem se rozhodl opačně :)
  • 0

#35 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2013 - 9:22

martinracek26 napsal/a:
Smrku tak to jsme na tom podobně já měl v plánu taky to neřešit ale nakonec jsem se rozhodl opačně :)


To jsem rád, že v tom nejsem sám. :-) Nejdřív jsem si říkal, že celý srpen neulovím jedinou keš. Jenže to bych měl zkaženou dovolenou, navíc bych nemohl logovat event s vysokou obtížností. A pak by mi časem určitě vadilo, kdyby mi tam strašilo těch suvenýrů jen pár.
  • 0

#36 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2013 - 9:43

martinracek26 napsal/a:
Smrku tak to jsme na tom podobně já měl v plánu taky to neřešit ale nakonec jsem se rozhodl opačně :)


Rozhodně v tom nejste sami, někteří se dokonce rozhodli, že budou tu Libereckou sérii lovit podle datumů :-) Já tedy ne, dost práce s tím lovit každý den.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#37 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2013 - 9:52

kolombo napsal/a:

Já tedy ne, dost práce s tím lovit každý den.


konecne se zuroci, ze za posledni tri roky v praze nechavam skoro vsechno byt a muzu si tudiz ted vybirat podle lenosti :D.
  • 0

#38 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2013 - 9:55

Smrk napsal/a:

martinracek26 napsal/a:
Smrku tak to jsme na tom podobně já měl v plánu taky to neřešit ale nakonec jsem se rozhodl opačně :)


To jsem rád, že v tom nejsem sám. :-) Nejdřív jsem si říkal, že celý srpen neulovím jedinou keš. Jenže to bych měl zkaženou dovolenou, navíc bych nemohl logovat event s vysokou obtížností. A pak by mi časem určitě vadilo, kdyby mi tam strašilo těch suvenýrů jen pár.

Já navíc jedu teď 16-18 na Crossing a to by mě mrzelo nakonec nejet :)
  • 0

#39 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2013 - 9:56

kolombo napsal/a:

martinracek26 napsal/a:
Smrku tak to jsme na tom podobně já měl v plánu taky to neřešit ale nakonec jsem se rozhodl opačně :)


Rozhodně v tom nejste sami, někteří se dokonce rozhodli, že budou tu Libereckou sérii lovit podle datumů :-) Já tedy ne, dost práce s tím lovit každý den.

O jakou Libereckou serii jde?
  • 0

#40 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2013 - 10:11

martinracek26 napsal/a:
O jakou Libereckou serii jde?


Tady je začátek:
http://coord.info/GC4G96V

A udělal jsem společný bookmark na obě srpnové serie, tak si to tam snadno dohledáš dál.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama