Přejít na obsah


Fotka

NOVÝ DESIGN GEOCACHING.COM - jak se Vám líbí?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
71 odpovědí na toto téma

#41 re_mi team

re_mi team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2013 - 19:51

No, jo tak jsem místo veverka napsala veverky :D.... Ale ti bizoni, nebo ty ovce, nebo co to tam je, jsou celkem pěkný :D... ( jasně, a teďka se budeme přít o to, jestli to jsou ovce, nebo bizoni ) :)
  • 0
Používané geopřístroje: Garmin Dakota 10

#42 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 16:37

Pro mne je nový vzhled GC.com velkým zklamáním. Minulá grafika se mi moc líbila a těžko si budu zvykat. Ono by to nebylo tak zlé nebýt té šílené zelené barvy a bílého loga. Logo bych taky ještě dal, ale ten zelený pruh je opravdu nepovedený. Najednou se mi nelíbí ani moje vlastní listingy a celkově mi z toho je smutno. Edit: překlep
  • 0

#43 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 17:02

re_mi napsal/a:
No, jo tak jsem místo veverka napsala veverky :D.... Ale ti bizoni, nebo ty ovce, nebo co to tam je, jsou celkem pěkný :D...
( jasně, a teďka se budeme přít o to, jestli to jsou ovce, nebo bizoni ) :)

To jsou úplně jasní bizoni, to je bez debat. Nahoře se rozhlíží samec a pod ním se pase samice. Veverky jsem si ani nevšiml, neb jsem doposud nikdy nedoskroloval na konec stránky. No jsem rád, že tam nikde neleze ta hnusná ještěrka, takže jsem spokojen. B)

Pozn.: Ti co mají označeni svá geovozidla ještěrkou, budou muset ještěrku strhnout a nalepit bílé bizony, jinak už nebudou IN. :D
  • 0

#44 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 17:06

shaman3 napsal/a:
To jsou úplně jasní bizoni, to je bez debat. Nahoře se rozhlíží samec a pod ním se pase samice. Veverky jsem si ani nevšiml, neb jsem doposud nikdy nedoskroloval na konec stránky. No jsem rád, že tam nikde neleze ta hnusná ještěrka, takže jsem spokojen. B)

Pozn.: Ti co mají označeni svá geovozidla ještěrkou, budou muset ještěrku strhnout a nalepit bílé bizony, jinak už nebudou IN. :D


IN bude, až tě někdo strhne z kola. :D:D:D Teda pokud nebude pršet, protože to ty na kole nejezdíš, aby ti nezmoklo.
  • 0

#45 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 17:09

Tak to snad každý rozumný člověk za deště na kole nevyjíždí. ;)
  • 0

#46 INVENTURA TEAM CZ

INVENTURA TEAM CZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 17:58

Zvěřince jsem si všimnul hned. Ale furt jsem přemejšlel nad tou zelenou barvou v záhlaví ... No a až teď jsem si všimnul toho, že je to mapa;) Když se na to člověk pořádně zadívá, tak přez celej ten zelenej pruh jsou viděl světle bílý čáry --> vrstevnice.
  • 0

#47 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 302 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 18:36

INVENTURA TEAM CZ napsal/a:
Zvěřince jsem si všimnul hned. Ale furt jsem přemejšlel nad tou zelenou barvou v záhlaví ... No a až teď jsem si všimnul toho, že je to mapa;) Když se na to člověk pořádně zadívá, tak přez celej ten zelenej pruh jsou viděl světle bílý čáry --> vrstevnice.

No to my všichni vidíme. Ale protože je to je fakt blbě vidět, tak si myslím, že se jim to graficky nepovedlo. Protože i ten, kdo aspoň trošku někdy dělal grafiku ví, že světlá grafika/font na tmavém pozadí je dost ošemetná a musí se pohrát s tloušťkou linky aby to vyšlo tak akorát. Podle mě to tady nevyšlo. B) Taky to bude dost ošemetné na rozlišení monitoru.
Ještě bych uvítala změnu úvodní fotky. Snad jich mají na skladě víc a nebudeme do další úpravy koukat stále na tu samou. ;)
  • 0

#48 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 18:41

INVENTURA TEAM CZ napsal/a:
Zvěřince jsem si všimnul hned. Ale furt jsem přemejšlel nad tou zelenou barvou v záhlaví ... No a až teď jsem si všimnul toho, že je to mapa;) Když se na to člověk pořádně zadívá, tak přez celej ten zelenej pruh jsou viděl světle bílý čáry --> vrstevnice.

Kdepa, žádná mapa, to je otisk levého palce Jeremyho!
  • 0

#49 INVENTURA TEAM CZ

INVENTURA TEAM CZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 18:47

Bubo_CZ: Třeba to neviděj všichni, zatím se tady všichni zmiňovali o zelený barvě. O bílejch čárách alá vrstevnice tu nenapsal nikdo. (Touto odpovědí nechci vyvolat nějakou hádku). Schválně napište, kdo si těch bílejch čar všimnul... Co se týká fotky, nemáš špatnej nápad, třeba se bude měnit podle ročního období (v zimě hory a zvěř pod sněhem) :)
  • 0

#50 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 19:00

re_mi napsal/a:
... Mě se nový vzhled vcelku líbí... Ty veverky jsou krááásnýý :D
Ale nejhorší na tom je zvykání si :|.

Jasně, veverku chválím! :)
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#51 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 20:27

INVENTURA TEAM CZ napsal:
...
Schválně napište, kdo si těch bílejch čar všimnul...
...

Já si jich všimnul, ale až dnes. Ale nepřijde mi, že by to nějak zvlášť zachraňovaly...
  • 0

#52 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 8:35

INVENTURA TEAM CZ napsal:
...
Schválně napište, kdo si těch bílejch čar všimnul...
...

Jaké čáry? Aha, já myslel, že se mi leskne monitor.

Veverka vypadá dobře, jen se divím, že tam nejsou křečci. :)
Pokud kopou jen do designu, tak mi tolik nevadí. Zvyknu si.
  • 0

#53 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 9:41

dan-sam napsal/a:

INVENTURA TEAM CZ napsal:
...
Schválně napište, kdo si těch bílejch čar všimnul...
...

Já si jich všimnul, ale až dnes. Ale nepřijde mi, že by to nějak zvlášť zachraňovaly...


To nejsou bílé čáry -> to je imitace vrstevnic :):)
  • 0

HUAWEI G510, ZTE Blade ;  c:geo, Locus, Mapy.cz, GeoGet (+Stator)

http://www.panoramio.com/user/3711522
 

Profil na Poznej místo

 


#54 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 10:55

Přes ten nepěkný header jsem se nemohl přenést, tak jsem napsat Greasemonkey skript na jeho nahrazení tím původním. Obrázky to tahá z web.archive.org, protože nemám kloudný hosting (ic.cz spíš nefunguje, než funguje), snad se to takto osvědčí. Ještě bych rád zrychlil načítání obrázků a hlavně jejich ukládání do cache, pokud to je možné..

S greasemonkey jsem dělal dohromady asi tak 3 hodiny, takže tuším, že řadu věcí jde udělat jinak (líp), ale účel to snad plní a já jsem vcelku spokojenej.. :D

Budu rád, pokud to někdo vyzkouší a případně nahlásí chyby.. :)

http://userscripts.o...pts/show/175086
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#55 kelton

kelton

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 11:32

Michalowic napsal/a:
Přes ten nepěkný header jsem se nemohl přenést, tak jsem napsat Greasemonkey skript na jeho nahrazení tím původním. Obrázky to tahá z web.archive.org, protože nemám kloudný hosting (ic.cz spíš nefunguje, než funguje), snad se to takto osvědčí. Ještě bych rád zrychlil načítání obrázků a hlavně jejich ukládání do cache, pokud to je možné..

S greasemonkey jsem dělal dohromady asi tak 3 hodiny, takže tuším, že řadu věcí jde udělat jinak (líp), ale účel to snad plní a já jsem vcelku spokojenej.. :D

Budu rád, pokud to někdo vyzkouší a případně nahlásí chyby.. :)

http://userscripts.o...pts/show/175086

.
Dobrá práce. Nainstalováno bez potíží během pár vteřin.
Ovšem veškeré spodní rozklikávačky od Průvodce po jazyk jsou posunuty doprava do prázdného hnědého pozadí. Mám XP, Firefox 22 centrum 1.2, monitor 17.
  • 0
kelton

#56 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 11:49

kelton napsal/a:

Dobrá práce. Nainstalováno bez potíží během pár vteřin.
Ovšem veškeré spodní rozklikávačky od Průvodce po jazyk jsou posunuty doprava do prázdného hnědého pozadí. Mám XP, Firefox 22 centrum 1.2, monitor 17.


To je zvláštní, se spodkem nic nedělám. Pošli mi prosím screen, díky ;)
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#57 kelton

kelton

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 12:13

Michalowic napsal/a:
To je zvláštní, se spodkem nic nedělám. Pošli mi prosím screen, díky ;)


Poslal jsem ti obrázky na mejl.
  • 0
kelton

#58 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 12:31

Mělo by být opraveno. Jako PM jsem tam neměl to tlačítko nabádající k zakoupení PM, které zvětšovalo ten Profile Widget a na odkazy pak už nezbývalo místo :D Děkuji keltonovi za screeny ;)
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#59 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 05 srpen 2013 - 15:36

A mně se to líbí, je to takové přírodní s vrstevnicemi. Jo, supeř :P
  • 0

#60 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 541 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 16:06

Ten nový vzhled je tak minimalistický, že se snad ani o nějakém designu nedá mluvit...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama