Přejít na obsah


Fotka

Měsíc s geocachingem - jak jste na tom vy?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#1 kmenicka

kmenicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2013 - 18:57

Tak už máme za sebou prvních sedm dní a v ideálním případě i sedm suvenýrů. Kolik jste zatím nalezli keší? Já jich mám 38 a vážně nevím, zda mi to vydrží do konce.;)
  • 0

#2 re_mi team

re_mi team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2013 - 19:05

No... My asi 6 ( přibližně ). Nám to určitě nevydrží:D.
  • 0
Používané geopřístroje: Garmin Dakota 10

#3 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2013 - 19:17

Mě ty suvenýry nejdřív hrozně rozčilovaly. Pak mi začalo vadit, že bych jich měl jen pár během dovolené, tak jsem se nakonec zařekl, že je posbírám všechny. Zatím se mi daří, i když dneska jsem měl namále.
  • 0

#4 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1996 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2013 - 19:24

Keší jsem našel dost. Otázkou je, zda budou publikovány :D.
  • 0

#5 kmenicka

kmenicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2013 - 19:32

No jo, my, co jsme na chřástala koukali jak kozel na ping-pong nemůžeme mít tolik předpublikačních velice cenných FTFek. Na Liberecku je vám vůbec hej, když tam teďka máte tu novou sérii, ale co my pod horama, když mám nejbližší keš 10km daleko a o 300m vysoko?
  • 0

#6 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2013 - 19:44

kmenicka napsal/a:
No jo, my, co jsme na chřástala koukali jak kozel na ping-pong nemůžeme mít tolik předpublikačních velice cenných FTFek. Na Liberecku je vám vůbec hej, když tam teďka máte tu novou sérii, ale co my pod horama, když mám nejbližší keš 10km daleko a o 300m vysoko?


Musíš se každý den vydat do Liberce :-)
  • 0

#7 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2013 - 20:16

Plním plán na 100% :-) Lovím resty, brutím mysterky, amestuju ignore list...do konce měsíce se ale asi zblázním B)
  • 0

*


#8 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1857 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2013 - 20:32

Dál jsem v klídku a pohodě - jen dneska jsem při logu jedné z včerejších keší odlovených při "geopivu" nezměnila datum na včerejšek, uvědomila si to až po odeslání a tak jsem se vydala mimo plán na blízkou mysterku jen proto, abych neměla nezasloužený suvenýr za den, kdy jsem nic neodlovila. ;) Ale už jsem si všimla, že někteří kačeři, co lovili najednou několik keší, pak měli pár dní pauzu a zase pár keší na určitém místě, od 1.8. změnili styl a jedou pár km až desítek km na 1 keš a další den o kousek vedle na další keš a třetí den opět podobně, hmm. Já si klidně v pátek zalogovala tři nalezené keše a během víkendu a pondělí nemám nic - nemám s tím problém, i když celkově mám za 7 dní 7 keší. Ať si každý hraje popřípadě loguje, jak mu vyhovuje.;)
  • 0

#9 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5543 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2013 - 20:38

No, v Liberci a okolí je to pohoda :-) Zatím mám všechny suvenýry. A ten dnešní je s kolem :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#10 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2013 - 20:42

No, mně akce "srpen - měsíc GC" vybouchla už druhého večera, když jsem chvíli před setměním teprve v cílovém prostoru zjistil, že mám sice správně v kapse papírek a na něm pečlivě poznamenané souřaďky hlavního i záložního cíle, ale že to nejdůležitější, totiž "berlu mrazilku" jsem doma na stole zapomněl a na brutál to nedal. Takže po zbytek měsíce už v pohodě, bez honiček a bez vyškrabování ignorelistu.
  • 0

#11 RadousCZ

RadousCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2013 - 21:32

Skóre k dnešnímu dni: 7 dnů = 7 keší = 7 suvenýrů Ale bude to záhul do konce měsíce - resty ubývají, nové nepřibývají :(
  • 0

#12 HallaDita

HallaDita

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2013 - 21:33

zatím mám taky 7 ze 7. A když jsem nestihla najít v sobotu keš, tak jsem vyhrabala šuplíkovou earthku, vygooglila část odpovědí a zalogovala tento rest. Mě ani nejde tak o ty suvenýry jako o to, zkusit kešovat co nejvíc dní v kuse (začala jsem už 27.). Včera mam keš za tmy. Dnes na kole - a to si budu pamatovat dlouho, protože jsem píchla :(
  • 0

#13 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2013 - 21:49

7 dní-7 suvenýrů-11 keší Poctivě každý den nalovených, právě jsem se vrátila z nočního geokoupání. V okolí HC mi tedy keše rapidně ubývají, ale naštěstí jedu za 3 dny na týden do kešováním mnou zcela nedotčených krajin, tak tam to nebude problém. Horší to čekám posledních 14 dní, protože to budu na chalupě a netušíc co mě čeká jsem si tam okolo HC vyčistila už v červenci :(.
  • 0

#14 DredPitt

DredPitt

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2013 - 21:56

ja to zadupal hned po druhym dnu, snazim se plnit prazdny pole v klasickym kalendari, takze suvenyry odrazeji priblizne stav, kdy jsem mel prazdno... jinak na honbu suvenyru kakam
  • 0

#15 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2013 - 22:06

Díky této akci jsem odlovil jednu kešku , kolem které jezdím skoro každý týden. A taky jsem si vyluštil jednu nablblou mysterku, ale stejně jsem ji zatím neodlovil. Možná příští týden, až pojedu znovu do Klášterce pro minerálku. Jo a když jsem šel na/pro pivo, tak taky jednu místní multinu, moc hezkou. Takže i s pátečním eventem mám 3 suvenýry. No a to se vyplatí, že?
  • 0

#16 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2013 - 22:27

Při svém běžném způsobu lovu bych jich stejně získal tak 18-20 i bez snahy, tak jsem se rozhodl to hecnout a zkusit celých 31. I tak to bude výzva, "normální" části Prahy už mám celkem vyčištěné, takže pohodově popracovně jezdím do Benic, Křeslic a podobných exotických destinací. Pokud se to podaří, tak na konci srpna budu mít streak nějakých 45 dnů, ale můj rekord 127 padnout fakt nemůže, to je nereálné, musel bych se přestěhovat do jiného velkého města :P
  • 0

#17 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 09 August 2013 - 8:56

Netorack napsal/a:
... ale můj rekord 127 padnout fakt nemůže, to je nereálné, musel bych se přestěhovat do jiného velkého města :P


Inspiruj se u Jirwa :) :
http://project-gc.co...itbutton=Filter
  • 0

#18 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 09 August 2013 - 9:20

bender-king napsal/a:
Inspiruj se u Jirwa :) :
http://project-gc.co...itbutton=Filter


Tak to je síla, kam se hrabe mých 18 dní, nebo kolik to vlastně mám.:D Nechápu jak to může někdo takhle dlouho zvládat, stane se z toho akorát tak povinnost, která snad už nemůže vůbec bavit.
Pokouším se nyní o ten měsíc, zatím to jde, ale okolí domova mám dost vylovené, mojí jedinou záchranou je, že ve všední dny jezdím pracovat do Prahy, jinak bych asi byla bez šance.
  • 0

#19 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5543 příspěvků(y)

Publikováno 09 August 2013 - 9:35

Když tohle jde jen tam, kde je dostatek keší na hledání v rozumné vzdálenosti. Dovedu si to představit v Praze, ale v Liberci už to je problém, leda bych cestoval za odlovem 30 km, našel jednu keš a jel domů :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#20 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1197 příspěvků(y)

Publikováno 09 August 2013 - 9:47

I my, co moc nelovíme, máme docela problém - v okolí jsou jen samé buď "tépětkovky" nebo masochistické mysterky a nebo v ideálním případě kombinace obojího :D. Ale zatím se vždy podařilo najít něco, co se odlovit jakž takž dá - v tomto směru se nicméně těším na dovolenou, protože tam bude co lovit bez problémů.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama