Přejít na obsah


Fotka

Měsíc s geocachingem - jak jste na tom vy?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#21 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 09 August 2013 - 9:56

kolombo napsal/a:
Když tohle jde jen tam, kde je dostatek keší na hledání v rozumné vzdálenosti.

Dovedu si to představit v Praze, ale v Liberci už to je problém, leda bych cestoval za odlovem 30 km, našel jednu keš a jel domů :-(


Já jsem z Prahy a taky mám vcelku problém. Tradičky mám hodně vysbírané a Praha mi svítí modrými otazníky, u kterých většinou nevím co a jak. V celé Praze mám sice dost neulovených tradiček, ale než k nim dojedu, tak za stejnou dobu bych byl v Liberci. :-)
  • 0

#22 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 09 August 2013 - 11:06

Aspon to mas za jedny prachy na litacku :P
  • 0

#23 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 09 August 2013 - 13:53

To MY, co se dozvěděli o téhle akci až 4.8.... to vůbec neřešíme!!! :-) Keší by bylo dost, ale času málo :-( tak holt bude o 26 obrázků mezi suvenýry míň :-) Ale nápad je to vcelku pěkný... a kolik lidí to vytáhne ven na kešky!!! ;)
  • 0

#24 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 09 August 2013 - 14:34

evidlo napsal/a:
Aspon to mas za jedny prachy na litacku :P


To je taky fakt.
  • 0

#25 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 09 August 2013 - 15:05

Dnes jsem nasel prvni srpnovou. Dalsi je v planu 17. a do konce mesice mozna jeste dalsi dva az tri lovici dny. Katastrofa. Ale vubec me to netento.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#26 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 09 August 2013 - 17:26

Já zatím nic. Zítra možná něco po cestě do Vídně. Jinak spíš GeoCachingDay 17.8. Tady tyhle suvenýry se mi moc nelíbí, ne graficky, ale je to takové na sílu udělané cosi. Jak jsem psal jinde, některé země Evropy nemají suvenýr vůbec, jiné mají pro každý kraj a teď kvůli tomu, že je srpen tohle? Ale zas to třeba někoho motivuje k vyššímu výkonu.
  • 0

#27 Spartakos

Spartakos

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 09 August 2013 - 17:33

My nejprve ze to dame,ale nakonec jsme to vzdali kvuli tomu tropickému vedru.Nikomu se pak nechtelo a ted uz budeme lovit jak to vyjde :)
  • 0

#28 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 09 August 2013 - 17:35

Zatím držím bez výpadku ;). Ale poprvé se těším, až zase půjdu po dovolené do práce - při práci se mi loví o poznání líp :D.
  • 0

#29 Biker_von_Geo

Biker_von_Geo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 09 August 2013 - 22:13

zatím 100%, v okolí si nechávám stále něco na odlov a v srpnu to přijde vhod, tradičky, multinky, mysterky aj. založené série s názvem srpen nemám v plánu lovu pro srpen, třeba později:) tak ať se daří;)
  • 0

#30 Tompr

Tompr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 10 August 2013 - 8:48

Tak ja nelovím kuli suvenýrům není ani čas každy den vyrazit spíš to beru že se podívam na zajimavá místa a krabka je super bonus a suvenýry neřeším. třeba 17.8 to zkusím ale denně to je boj
  • 0

#31 kmenicka

kmenicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 10 August 2013 - 16:09

Já to také nedělám kvůli suvenýrům, ale pojal jsem to jako výzvu: 31 dní bude hlavně o geocachingu, ale zároveň zvládat povinnosti kolem. Ještě jsem si navíc vzal do hlavy, že chci odlovit minimálně 100 keší, což se mi doufám splní, protože k dnešnímu dni jich už mám 51, ale byl to teda záhul.
  • 0

#32 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 10 August 2013 - 20:13

I my jsme to pojali jako výzvu.:) Hledáme kešky pátým rokem a ve statistice nemáme ještě ani jeden měsíc, kdybychom lovili každý den v měsíci. Pokud se nám tenhle srpen povede, tak bude první! B) Není to vůbec jednoduché. V okolí máme téměř všechno vysbíráno, musíme za keškami vyjíždět nebo je lovíme při cestě do práce nebo z práce;). Zatím jsme úspěšně na desítce. Baví nás to:D.
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#33 siiv

siiv

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 16 August 2013 - 10:31

Smrk napsal/a:

kolombo napsal/a:
Když tohle jde jen tam, kde je dostatek keší na hledání v rozumné vzdálenosti.

Dovedu si to představit v Praze, ale v Liberci už to je problém, leda bych cestoval za odlovem 30 km, našel jednu keš a jel domů :-(


Já jsem z Prahy a taky mám vcelku problém. Tradičky mám hodně vysbírané a Praha mi svítí modrými otazníky, u kterých většinou nevím co a jak. V celé Praze mám sice dost neulovených tradiček, ale než k nim dojedu, tak za stejnou dobu bych byl v Liberci. :-)


Jo, ja jsem z Prahy a zatim to davam, jedu sbirat o poledni pauze a nebo po praci. Pri te prilezitosti jsem si uvedomila, jak strasne premnozene jsou mysterky a jak malo je proti tomu zajimavych tradicek. A to jsem zacala s geocachingem a nadchlo me na nem, ze me v pripade tradicky dovedl na nejake zajimave misto. V pripade mysterky mi pripada, ze je autor spokojeny s tim, ze to nejak zasifroval, a samotne ulozeni je pak pomalu nekde na smetaku v odpadcich, kdyz to prezenu. A kes taky zanedbana (podle logu). Tak chapu, proc se mysterky tak rozmohly, ono najit opravdu zajimave misto a napsat listing je slozitejsi, nez si vygooglit nejakou sifru a ulozit krabku pred panelakem.
Ach jo
  • 0

#34 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 16 August 2013 - 10:59

Smrk napsal/a:
Já jsem z Prahy a taky mám vcelku problém. Tradičky mám hodně vysbírané a Praha mi svítí modrými otazníky, u kterých většinou nevím co a jak.

To já vím jak na ně. :D
  • 0

#35 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 553 příspěvků(y)

Publikováno 16 August 2013 - 11:30

15.8., kesi nevim kolik, dni 836... problem? :D
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#36 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 16 August 2013 - 11:43

niximor napsal/a:
15.8., kesi nevim kolik, dni 836... problem? :D


Hm, to je poněkud jiná liga.:D Já dám horkotěžko ten měsíc, hrozně to žere čas...
  • 0

#37 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 16 August 2013 - 12:09

Mám jich asi 5 ale zítřejší chci 100% B)
  • 0

2yxqhqq.gif


#38 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 16 August 2013 - 12:15

Raraku napsal/a:
Hm, to je poněkud jiná liga.:D Já dám horkotěžko ten měsíc, hrozně to žere čas...


Nejdřív mi to přišlo jako blbost, pak jsem si řekla, že to zkusím. Jsem v půlce měsíce, tak to snad dotáhnu do zdárného konce.
Zvládám to ale dost těžko a navíc to zabere daleko víc času a krabiček je daleko míň.
Takže budu ráda, když srpen skončí a vrátím se k normálu.
  • 0

#39 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1771 příspěvků(y)

Publikováno 16 August 2013 - 12:26

Taky mi to nejdřív přišlo jako nesmysl, ale pak jsem se do toho dal a zatím to vychází. První týden o dovolené to byla vůbec pohoda a ani teď to není nic tragického, protože čištění mapy jsem dávno vzdal, takže mi stačí maličko si zajet cestou do práce. Samozřejmě doma lovím pěkně pomaličku po jedné.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#40 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 16 August 2013 - 13:00

Já už mám jeden. =)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama