Přejít na obsah


Fotka

GeoZOO Zebrák


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#21 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2013 - 10:59

malin napsal/a:
Alke v listingu pise ze je serie vhodna i pro "terenni" kocarky. Zvazujeme s nedavno narozenou Adelkou prvni geovylet, ale jelikoz nemame kocarek uplne terenni a nerad bych tedy misto kocarku vezl zpet domu skladacku lego, tak se chci zeptat zda se jde po zpevnenych cestach nebo se musi jit i nejakou vylozene lesni uzkou cestou s koreny atd. ? diky moc za reakci


Vsechno se jde po lesnich cestach, kde projede auto, ALE.... cast povrchu je dosti hruby asfalt (hruby sterk s trochou asfaltu), cas klasicka udusana cesta, sem tam nejake vymlete koryto. k tomu po nedavnem silnejsim vetru nekolik spadlych stromu. Od vstupni brany se jde po kamenite ceste..... o letterboxu ke vstupni brane je to nejbliz (cca 300m lesem po pesince)
  • 0

#22 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2013 - 13:56

malin napsal/a:
Alke v listingu pise ze je serie vhodna i pro "terenni" kocarky. Zvazujeme s nedavno narozenou Adelkou prvni geovylet, ale jelikoz nemame kocarek uplne terenni a nerad bych tedy misto kocarku vezl zpet domu skladacku lego, tak se chci zeptat zda se jde po zpevnenych cestach nebo se musi jit i nejakou vylozene lesni uzkou cestou s koreny atd. ? diky moc za reakci

Kolem těch padlých stromů je třeba to přenést jinak je to kočárkem všechno pohodlně sjízdné. U jednotlivých keší zaparkovat a odskočit do lesa. Sovu jsme řešili až na konec a to tak, že jsme popojeli blíž autem a tam odtud to bylo asi 100 do skal. Od bonusu k bráně to je opravdu lesní cestička. My jsme jeli Firkonem a dalo se to, ale nějaký golfky nebo něco podobného bych viděl asi jako problém a bylo by to potřeba objet po silnici zpět k autu.
  • 0

#23 Kiac

Kiac

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2013 - 14:25

malin napsal/a:
Alke v listingu pise ze je serie vhodna i pro "terenni" kocarky. Zvazujeme s nedavno narozenou Adelkou prvni geovylet, ale jelikoz nemame kocarek uplne terenni a nerad bych tedy misto kocarku vezl zpet domu skladacku lego, tak se chci zeptat zda se jde po zpevnenych cestach nebo se musi jit i nejakou vylozene lesni uzkou cestou s koreny atd. ? diky moc za reakci


My jsme tam byli také se sportovnějším kočárkem MaxiCosi se 17M synkem a souhlasím s geokolegy, kteří se již ozvali výše. Tlačení kočárku mi dalo jako křehké ženě docela zabrat - občas byl terén opravdu hodně poznamenaný prudkým deštěm - větší kameny a vymleté rýhy v cestě = synka to pořádně natřásalo a kvůli spadlým stromům jsem musela volit objízdnou cestu lesem, kde jsem se modlila, abychom nepíchli. Takže spíše zvažte stav kočárku a velikost miminka. Asi bych spíše zvolila mít takto malé miminko v šátku nebo v nějakém baby vaku.
  • 0

#24 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2013 - 7:41

Tak mám problém pro včerejší návštěvě Žébráku, Točníku a okolí. Spousty pěkných keší s nápadem a já mám pouhopouhých 14 FB. Rozdám co mám a pak holt budu muset zpětně přidělovat až nějaký zase vydělám :-D Do těchto míst by si měli dojet owneři pro inspiraci, jak udělat nápadité keše. Omezení jen pro PM only naprosto chápu, řada keší má pěkně vymazlené skrýše a krabičky.
  • 0

#25 raddino

raddino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2013 - 19:16

Můžu poprosit ty, co již mají sérii odlovenou o tipy na parkování? Zítra se tam chystáme, ale očekávám nával, tak abych byl připraven. Díky
  • 0

#26 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2013 - 19:45

Docela mě děsí extrémní návštěvnost téhle série. Chtěli jsme vyrazit o víkendu, ale vypadá to že tam přes samé kačery nebude kam šlápnout. Asi návštěvu odložíme až nápor trochu opadne a budeme doufat že keše to vydrží.
  • 0

#27 Kiac

Kiac

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2013 - 19:45

raddino napsal/a:
Můžu poprosit ty, co již mají sérii odlovenou o tipy na parkování? Zítra se tam chystáme, ale očekávám nával, tak abych byl připraven. Díky


Ahoj, parkovat se dá (pokud si dobře pamatuji) u Vstupní brány, pak u Sovy a u Papouška.
  • 0

#28 Hracicka

Hracicka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2013 - 21:12

Zdravím ownera, serie je naprosto úžasná! Jinak doporučuji odlov spíše ve všední den a trošku si přivstat, v lese je nádherně. Při lovu jsem viděl i starších kačera s francouzkýma holema, jeho auto parkovalo u Vstupní brány - má můj obdiv. Bohužel v BONUSu jsem už žádné ownerovi CWG nanašel... takže příště a jindy na dalších skvělých keších!
  • 0

#29 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2013 - 21:45

Hracicka napsal/a:
Zdravím ownera, serie je naprosto úžasná!
Jinak doporučuji odlov spíše ve všední den a trošku si přivstat, v lese je nádherně. Při lovu jsem viděl i starších kačera s francouzkýma holema, jeho auto parkovalo u Vstupní brány - má můj obdiv. Bohužel v BONUSu jsem už žádné ownerovi CWG nanašel... takže příště a jindy na dalších skvělých keších!


Při publikaci bylo do každé cache vloženo 1 CWG GeoZOO a kam to šlo - ještě další jiné.
V bonusu bylo při publikaci 30 CWG a po 4 dnech jsem dodal dalších 20.
CWG bylo vytvářeno v limitované sérii. Některé jsem dal kačerům, které jsem potkal. V sobotu a neděli tam budu operovat na údržbě, tak jich v kapse budu ještě pár mít, kdo mě potkáte, což ale neslibuji ;-).
  • 0

#30 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2013 - 1:11

Sice bych CWG ze série po návštěvě ráda získala, ale zatím jsem přemýšlela spíš z druhé strany, čili jak a kde ownerovi nechat alespoň své CWG nebo nějakou blbůstku jako symbolické poděkování. PS: Co takový drátkovaný mlok? Nebo radši ještěrka?
  • 0

#31 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2013 - 12:41

Parkis napsal/a:
Docela mě děsí extrémní návštěvnost téhle série. Chtěli jsme vyrazit o víkendu, ale vypadá to že tam přes samé kačery nebude kam šlápnout. Asi návštěvu odložíme až nápor trochu opadne a budeme doufat že keše to vydrží.

My jsme se obávali téhož, ale z časových důvodů jsme prostě "museli" vyrazit v sobotu. Ke vstupní bráně jsme přijeli ve 13 hodin a to nás tam parkovalo jedenáct aut. Myslela jsem, že o sebe budeme zakopávat, ale omyl. Jednu kačerku se psem jsme potkali u "psa" a další kačery až u keše "vydra". Takže až v druhé půlce jsme občas někoho potkali, ale asi jen u dvou-tří keší jsme logovali coby trojice. Kam šlápnout opravdu bylo, a ta letmá setkání v druhé půlce byla příjemná.
Když jsme dorazili k autu, odhadujeme, že tu za tu dobu muselo stát skoro 20 aut a přesto jsme většinu trasy šli úplně sami a neslyšeli živáčka.;)
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#32 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 7:43

tak i my jsme si zajeli prohlednout mistni faunu a musim rict, ze to stalo za to.... bohuzel jak uz bylo receno, geozoo CWG jsme v kesi taky neobjevili a je hodne smutny, jestli jich bylo v bonusovce na zacatku 30+20 takze, ted jsme v kesi nasli vsehovsudy 5 kousku...to je chaba vymena..ale to uz bylo probirano nekolikrat... ale napadlo me, neni mozne CWG objednat u nektereho z vyrobcu, stejne tak jak jsem kupoval CWG Arabela?? o CWG bych stal hodne, je moc hezky, bohuzel jsme se s ownerem nepotkali... diky za zvazeni a za info, pochvalne logy na kesich prijdou snad brzo :-))
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama