Přejít na obsah


Fotka

Co chcete najít v keši?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#1 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 9:28

Často se řeší, co vkládat do keše. Co je ten pravý kindršrot, co má jakou hodnotu, kde to pořád brát. Zajímá mě "druhá strana mince". Těšíte se na výměnu? Chcete si z každé keše odnést suvenýr? Co by jste rádi našli? Co sbíráte Vy nebo Vaši blízcí? Nebo dáte přednost většímu, čistému logbooku a na věci na výměnu se ani nekouknete? Neřeším CWG, to je jiná kapitola. Otázka zní: co si z keší berete a co by jste chtěli pravidelně nacházet? Kolik kusů ročně vyměníte?
  • 0

#2 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 9:31

Já obsah keší téměř neřeším, neměním už vůbec, neberu sebou ani nic na výměnu, co by se dalo vyměnit mě zaujme tak jedna věc za rok. Ze celé kešování jsem vyměnil tak možná čtyři věci.
  • 0

#3 mishakowo23

mishakowo23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 9:32

Menim minimalne, protoze vetsinou neni co a kinder hracky nezbiram:) Spis me potesi cista krabicka a cisty logbook. Radost pak urcite udela nejaky ten cestovatel!
  • 0
Cim dele hledam, tim vic me to bavi..

#4 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 9:34

zdeziz napsal/a:
Co chcete najít v keši?


Logbook stačí. :)
  • 0

#5 trotakcz

trotakcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 451 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 9:41

Idealne nektereho z mych (nejen mych) ztracenych cestovatelu ....
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#6 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 9:49

zdeziz napsal/a: co si z keší berete a co by jste chtěli pravidelně nacházet?

Už asi 2 roky s sebou nic na výměnu nenosím, takže i kdybych našel něco zajímavého v hodnotě větší než 3 CWG, tak mě to moc nepotěší, protože to nebudu mít za co vyměnit.
  • 0

#7 Marek-26

Marek-26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 9:51

Také tak. Dokonce odolávám i fenoménu CWG. Rád si prohlédnu obsah keše a vyházím třeba věci, které tam nemají co dělat (zapalovače, baterie, jídlo), ale nic neměním. Je to možná i tím, že kromě propisky u sebe nic nemám :D
  • 0

#8 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 10:10

nejlépe nic. Jenom to ve hře dělá zlou krev a přitahuje poberty. Hlavně ty vaše puky. To byl vynález!
  • 0
> Body nesmrdí <
Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#9 tempoteam

tempoteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 10:28

Kdyz jdeme s dcerkou, tak ta meni vzdycky I kdyby to blbost byla, casto davame hodnotnejsi novejsi kinder veci za treba I nekompletni hracku, proste vymena pro deti ke kesovani patri. Prece jenom je to hledani pokladu, ze. Najit prazdnou krabicku je pro nas vzdy zklamani.
  • 0

#10 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 10:35

http://www.geocachin...3f-3b32ab3d9691
  • 0

#11 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 11:34

Modrak napsal/a:
http://www.geocachin...3f-3b32ab3d9691

Jo to by šlo, dobrej ročník. Ale kolik jich nosit sebou na případnou výměnu?
  • 0

#12 VoTeP

VoTeP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 11:34

No, asi jsme divní, ale my měníme málokdy, spíš totiž jen vkládáme a nebereme si za to z keše nic. Máme svoje CWG, které ač nesbíráme, vkládáme do keší, které se nám líbily, jako zajímavější věc k výměně pro další kačery. Pokud potkáme hezkou keš, která je téměř prázdná, vložíme i pár drobností, které můžou potěšit hlavně děti, stejně prakticky nikdo jiný v keších věci nemění. Jediná naše opravdová výměna věcí v keši proběhla, když jsme v jedné pražské kešce objevili přívěšek Křemílka, tomu nešlo odolat :-).
  • 0
Podpis? Ty to ještě neumíš? Prostě takhle ne... Křížeeek a kolečko!

#13 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 11:51

U nás mění děti a mají vždy radost, když něco na výměnu v keši najdou. Radují se ze všeho; za mne jen když je to čisté a kompletní. My nosíme na výměnu většinou nějaké kinder postavičky a pak drobnosti typu přívěsky, ručně vyrábené řetízky na ruku z korálků, atp. No a CWG uvítáme všichni.
  • 0

#14 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 12:13

Mne staci bohate cistej, nesalatovanej logbook... Ja zapisuju a mladej kterymu bude pet prehrabuje kindersrot, to byste koukali jak se na nej tesi.... :-) nebo i ty karticky vselijaky do sbirky, ktery bych sam jinak nemusel. CWG jsem nejak na chut neprisel, staci TB a GC, ikdyz ty se zase ztraci :-( Nebo kdyz je pekne udelanej logbook je taky super, napr. myslim "Cache nemrtvych" nad Vltavou apod, radost logovat :)
  • 0

#15 Evcice

Evcice

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 12:25

V keši mě nejvíce potěší čistý logbook a nějaký cestující předmět, jinak neřeším ani CWG, ani ostatní věci na výměnu. Ale chápu, že hledači s dětmi to mají jinak. Kdybych byla dítě, potěšilo by mě asi cokoli, co není moc rozbitné, ty věci z kindervajca se celkem rády lámou či ztrácí části. Takže asi malincí plyšáčci, drobná leporela nebo nějaké hezké obrázky...předpokládám (ale možná se mýlím), že dítě neřeší tu hodnotu, ale spíše to, jestli se mu to prostě zalíbí.
  • 0
Stále ještě geo elévka.

#16 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 12:41

Nejvíc mě potěší čístý, voňavý a suchý logbook. Aroma takového papíru a výhled na okolní krajinu mě zcela uspokojí. Pak občas vyměním jednu kinderpostavičku za jinou. A somozřejmě CWG. Moc často, ale nemám s čím měnit.:(
  • 0

#17 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 12:42

Jako už tu psali jiní, tak i mne výměna drobností příliš nezajímá. Samozřejmě mne potěší krabka plná věcí, ale hlavně čistý logbook, nezničená keš a nějaké to TB nebo GC. Co se CWG týče, občas nějaké vložím, zřídka i směním kus za kus, ale spíše je měním na eventech přímo s dotyčnými.
  • 0

#18 Jistra

Jistra

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 13:44

Potěší: např. ručně vyrobená drobnost z keramiky Nepotěší: špinavé, neúplné nebo neúměrně keši velké hračky CWG vkládám i bez výměny když se mi keš líbí
  • 0

#19 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 14:54

Co poteší vždy je když kešku najdu :D pak samozřejmě suchý a čistý logbook věci věčinou neměním - na cwg nemám moc štěstí takže spíše vložím bez výměny když je keš pěkná aby kačeři za mnou měli radost větší . Jednou u keše u Plzně jsem si říkal to je pěkná keš taková drive-in tady by se mohli pěkně měnit CWG dal jsem jich tam 10 no a za 2 dny tam byla 1 a za 3 dny ani ta :(
  • 0

2yxqhqq.gif


#20 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 15:37

zdeziz napsal/a:
Často se řeší, co vkládat do keše. ...

Bohužel se moc neřeší, kam tu keš schovat tak, aby byla suchá a čistá. Určitě budu mít větší požitek ze suché a čisté keše, v které bude jen suchý logbook, než ze smradlavé a špinavé krabice obalené v polorozpadlém páchnoucím zabláceném igeliťáku, která bude plná vlhkých, špinavých a zapáchajících věcí. ;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama