Přejít na obsah


Fotka

Co chcete najít v keši?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#21 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 15:52

Neustále mi někdo něco dává s tím, abych to dal do keší, takže sebou tahám hračkářství. Jednou jsem si z keše vzal manžetové knoflíky. Jinak nic neměním. Až ale jednou budu chodit s dětmi, budu za kinderfigurky velice vděčný. A protože toto vím, hračky rozhazuju pro kačery s dětmi už teď. Já sám mám také radost, když najdu pěkně naducanou a těžkou keš.
  • 0

#22 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 16:41

Hm, tak nejdřív jsem neměnila, spíš jen sledovala, co se v keších vyskytuje a pak si udělala malý testík, jestli by kačeřímu dorostu udělaly radost ketlované náušnice a kupované přívěsky na různobarevných stužkách nebo šňůrkách ( snažila jsem se vybírat buď přívěsky vhodné pro holky i kluky nebo střídat, jednou přidat něco klučičího, jindy holčičího). Celkem to mělo odezvu, ozvala se i rodina, kde vznikl problém, že děti měla dvě, zatímco přívěsek byl v keši jeden a maminka konstatovala, že lepší by bylo, kdyby našli náušnice a nechala si je ona, aby se děti nehádaly.:P Fakt je, že náušnice měnily i starší ročníky - ale nestačila bych je vyrábět, proto už je vkládám jen občas ( i když většinou nic neměním ). Před nějakým měsícem jsem díky eventu v Čečovicích ( okoukla jsem nápad ) začala pro děti do keší přidávat suky o 5mm větší než je MWG se zvědavčí samolepkou. A opět se ukázalo, že hraví jsou i někteří dospělí - když viděli, co dávám jen tak pro radost menším dětem třeba při potkání kačeří rodinky v terénu nebo na eventu, tak chtěli měnit za svá CWG.:D Měním ( když nepočítám CWG ) jen občas - líbí se mi třeba duhové kuličky ( za našeho dětství poměrně vzácnost ;)) nebo nějaká vtipná drobnost.
  • 0

#23 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 18:13

zvedavkanocni napsal/a:
Před nějakým měsícem jsem díky eventu v Čečovicích ( okoukla jsem nápad ) začala pro děti do keší přidávat suky o 5mm větší než je MWG se zvědavčí samolepkou..


to by mě zajímalo čí to byl nápad :D
  • 0

2yxqhqq.gif


#24 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 18:58

Co bych chtel najit? Milion korun v neoznacenych bankovkach :) Akorat nevim jak bych to resil s "fair trade" :D
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#25 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 19:07

lukabike.com napsal/a:
Co bych chtel najit? Milion korun v neoznacenych bankovkach :)
Akorat nevim jak bych to resil s "fair trade" :D

Náhodou, nedávno jsem otevřel keš, tam logbook a dvacka. Tak mě to rozhodilo, že jsem jednu přidal, ani nevim proč. Asi ňáká sbírka nebo co.
  • 0

#26 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 19:07

lukabike.com napsal/a:
Co bych chtel najit? Milion korun v neoznacenych bankovkach :)
Akorat nevim jak bych to resil s "fair trade" :D


Dal bys tam svuj milion v oznacenych B)
  • 0

#27 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 19:09

zdeziz napsal/a:

lukabike.com napsal/a:
Co bych chtel najit? Milion korun v neoznacenych bankovkach :)
Akorat nevim jak bych to resil s "fair trade" :D

Náhodou, nedávno jsem otevřel keš, tam logbook a dvacka. Tak mě to rozhodilo, že jsem jednu přidal, ani nevim proč. Asi ňáká sbírka nebo co.


Styx? :-)
  • 0

#28 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 19:15

Smrk napsal/a:
Styx? :-)

Tam bych nešel ani za peníze :D
  • 0

#29 Sofronius

Sofronius

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 20:52

Pro mne je nejdůležitější, že mne keš zavede na pěkné a/nebo zajímavé místo. Obsah moc neřeším. Klasicky jsem měnil jen v případě malé keramické píšťalky a pěkné mušle. Jinak většinou jen přidávám něco pro káčátka: žádné kinder, ale o něco větší (a nerozložitelné) figurky zvířat, malé panenky, malá autíčka na setrvačník, čarodejnické kostky apod. A důležitá věc, kterou doporučuji: každou věc vkládám do malého igelitového sáčku se zavíráním. Pak nemají proti výměně námitky ani obzvlášť starostlivé maminky. Pokud se mi keš líbí, vložím své CWG. Z kešky CWG vyměním jen občas - pokud je zvlášť zajímavé, ale jinak je moc nesbírám. TB a GC ignoruji; pro mne nemají žádný význam. Nechávám je jiným. Ale abych odpověděl na položenou otázku: V keši by mne upoutalo něco neobvyklého, zajímavého hezkého... Třeba to, co někdo sám vyrábí - drobná keramika, náušnice z drátků a kamínků.... O něčem takovém se kousek zpět zmiňovala zvedavkanocni. Těším se, že někdy v keši najdu něco od ní. Rozhodně bych měl radost.
  • 0

#30 lubbez

lubbez

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 527 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 21:38

Mě stačí, když je v krabičce logbook s dostatkem místa a když je tam tužka která píše, tak přímo jásám. :-)
  • 0
Kde je vůle, tam je cesta.
Udělátka na kešky, GEO díly: www.geotools.cz




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama