Přejít na obsah


Fotka

série pro rodiny s dětmi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 GeoPat :)

GeoPat :)

    GeoPat :)

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 15 August 2013 - 19:34

Ahoj,můžete mi prosím někdo poradit či doporučit nějaký geo výlet pro rodiny s dětmi,např.něco podobného jako Geozoo v Žebráku,kde už jsme byli.Jde mi o středočeský kraj.Děkuji Martin;)
  • 0

#2 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1038 příspěvků(y)

Publikováno 15 August 2013 - 19:51

Nejde tedy přímo o středočeský kraj (je to kousek za hranicemi, v ústeckém), ale mohu doporučit sérii Petrohradské putování. ;) Pěkná vycházka lesem po hezkých místech. Celkem jedenáct tradiček a bonusovka - všechno malé krabičky s drobnostmi. Dnes jsem zde byl a moc se nám tam líbilo. :) GC3HWGV
  • 0

#3 2pirko

2pirko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 15 August 2013 - 20:07

Jednoznacne nejlepsi se nam zdala skritci serie na Valasku. Krasne krabicky, kazda jinak provedena, pro deti zajimave, s pribehem, krasna priroda. Teren neni uplne jednoduchy, pro deti >=6 let v pohode. GC3F80P Cestou se nam zdalo, ze serie je dost oblibena mezi dospelymi :D
  • 0

#4 teepec

teepec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 15 August 2013 - 20:33

Přidávám se k příznivcům skřítků. Když jsem je lovil, skoro mě mrzelo, že ještě nemam mláďata :-) Středočeský kraj to sice zdaleka není, ale za ten výlet to stojí.
  • 0
[týpek]

#5 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1996 příspěvků(y)

Publikováno 15 August 2013 - 21:18

Tak rozhodně mohu doporučit sérii RODINA, po střdočeském a libereckém kraji, která je jako série pro rodiny s dětmi přímo určena.
  • 0

#6 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 16 August 2013 - 8:50

Doporučil bych Čarodějnickou sérii (GC2824R atd.) plus další keše v oblasti Kerského lesa. Jednoduché luštění s pohádkovou tematikou, nenáročný terén, řekl bych ideální program na celodenní výlet.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama