Přejít na obsah


Fotka

Brno Geocoin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
47 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2006 - 10:50

Uz ma davnejsie kontaktovali Fretaci, ze by radi spolupracovali na Brnenskom geocoine, taktiez Tom Klicnik po tom uz davnejsie volal, myslim ze dozrel cas s tym nieco urobit - kedze Groundspeak znizil kvoty na min. 250 ks, s tym sa uz da nieco urobit a dokazeme cely naklad predat v Cechach. Mam kapacitu podielat sa na vyrobe minci, chce to len pekny graficky navrh a nejaky pekny text v hanteci :) Toz prosim brnensku geokomunitu, aby sa k tomu vyjadrila :)


  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2006 - 11:00

Uz ma davnejsie kontaktovali Fretaci, ze by radi spolupracovali na Brnenskom geocoine, taktiez Tom Klicnik po tom uz davnejsie volal, myslim ze dozrel cas s tym nieco urobit - kedze Groundspeak znizil kvoty na min. 250 ks, s tym sa uz da nieco urobit a dokazeme cely naklad predat v Cechach. Mam kapacitu podielat sa na vyrobe minci, chce to len pekny graficky navrh a nejaky pekny text v hanteci :) Toz prosim brnensku geokomunitu, aby sa k tomu vyjadrila :)

Jestli by tam mel byt text v hantecu, tim si nejsem uplne jist... i kdyz priznavam, zajima me, jake terminy by kdo vymyslel/objevil pro klicova slova jako geocaching, cache, geocoin... atd :]. Kazdopadne tenhle napad vsema ctyrma prackama podporuju! O prodani nakladu 250 myslim neni treba mit strach, rekl bych, ze se jen zaprasi...
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2006 - 11:00

Jako spravne svedak to podporuju:))

Uz ma davnejsie kontaktovali Fretaci, ze by radi spolupracovali na Brnenskom geocoine, taktiez Tom Klicnik po tom uz davnejsie volal, myslim ze dozrel cas s tym nieco urobit - kedze Groundspeak znizil kvoty na min. 250 ks, s tym sa uz da nieco urobit a dokazeme cely naklad predat v Cechach. Mam kapacitu podielat sa na vyrobe minci, chce to len pekny graficky navrh a nejaky pekny text v hanteci :) Toz prosim brnensku geokomunitu, aby sa k tomu vyjadrila :)


  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2006 - 11:28

myslim ze dozrel cas s tym nieco urobit - kedze Groundspeak znizil kvoty na min. 250 ks, s tym sa uz da nieco urobit a dokazeme cely naklad predat v Cechach.


Můžete mi pls někdo vysvětlit, co to znamená? Já si to vykládám tak, že aby někdo mohl vytvořit vytvořit tzrackovatelný geocoin na groundspeaku, tak musí udělat monimálně 250 kusů. Nebo ne?
Každopádně já bych měl rozhodně zájem, ale chci ho pro svoje vlastní potěšení a ne pro posílání po keškách. Takže tracking number tam nepotřebuju. Český geocoin mám taky doma, neaktivovanej a nikdo ho aktivovat nebudu. Je nějakej problém nechat udělat nějakej gc bez tracking number?
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2006 - 12:09

Mam kapacitu podielat sa na vyrobe minci, chce to len pekny graficky navrh a nejaky pekny text v hanteci :) Toz prosim brnensku geokomunitu, aby sa k tomu vyjadrila :)

Možná by sme se mohli pokusit přeložit do hantecu "jeden geocoin vládne všem, jeden jim všem káže..." :-)
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2006 - 9:35

Geocoiny jsou mrtvé, teď frčí CWG...
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2006 - 11:40

no, neni ale kdyz neni trackovatelnej, tak to uz neni geocoin
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2006 - 11:41

Můžete mi pls někdo vysvětlit, co to znamená? Já si to vykládám tak, že aby někdo mohl vytvořit vytvořit tzrackovatelný geocoin na groundspeaku, tak musí udělat monimálně 250 kusů. Nebo ne?
Každopádně já bych měl rozhodně zájem, ale chci ho pro svoje vlastní potěšení a ne pro posílání po keškách. Takže tracking number tam nepotřebuju. Český geocoin mám taky doma, neaktivovanej a nikdo ho aktivovat nebudu. Je nějakej problém nechat udělat nějakej gc bez tracking number?

Je aj nie je. Tracking number je dobre k tomu, ze kopa ludi ho jednak nechava putovat po cache, alebo je rado, ze ma v profile peknu novu ikonku. Z hladiska financneho sa ovela lepsie predava geocoin, ktory je trackovatelny. Okrem toho hrame geocaching s pomocou gc.com, mozes to brat aj tak, ze kupou tracking number podporujes gc.com.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2006 - 12:16

Aš geocoin durbatulúk, aš geocoin gimbatul?

Možná by sme se mohli pokusit přeložit do hantecu "jeden geocoin vládne všem, jeden jim všem káže..." :-)


  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2006 - 12:30

Možná by sme se mohli pokusit přeložit do hantecu "jeden geocoin vládne všem, jeden jim všem káže..." :-)


Já bych navrhoval třeba "pravé geolováč, žádný šméčko" :o)
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2006 - 10:20

nic ti nebrani takovej wooden coin udelat:)

Geocoiny jsou mrtvé, teď frčí CWG...


  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2006 - 12:06

Je aj nie je. Tracking number je dobre k tomu, ze kopa ludi ho jednak nechava putovat po cache, alebo je rado, ze ma v profile peknu novu ikonku. Z hladiska financneho sa ovela lepsie predava geocoin, ktory je trackovatelny. Okrem toho hrame geocaching s pomocou gc.com, mozes to brat aj tak, ze kupou tracking number podporujes gc.com.


Jasně, ikonky. Já je nesbírám, takže to je mi jedno. Je mi jasné, že pro 99% lidí je lepší trackovatelný gc než netrackovatelný. Jen jsem si říkal, jestli není škoda zabrat tracking number, když ho stejně nepoužiju.
Já už gc.com podporuju PM, myslím, že to stačí ;o)
btw: říkal jsem si, že gc.com vydělává dost slušný peníze, ať už na pm, z čehož má určitě peknou řádku tisíců dolarů měsičně, tak i prodejem trackovacích numberů na gc a tb. O tričkách a podobných věcech ani nemluvě. Dobrej byznys, řek bych. Mohli by taky bejt přívětivější a nechat kačery si udělat třba jan 50 gc - na ČR by to bylo až až...
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2006 - 12:33

Já bych navrhoval třeba "pravé geolováč, žádný šméčko" :o)


Teď jsem našel ve slovníku, hezčí slovo: mergle = drobné mince.
geomergl je pěkný slovo, ne? :o))
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2006 - 12:14

nic ti nebrani takovej wooden coin udelat:)

Ano, už jsou hotové. Po té, co mi geocacheři rozkradli coiny za více než 1000 Kč říkám jediné: NEVER MORE!
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2006 - 13:07

Hmm, ale ted vaznenevim, jestli je dobre reprezentovat Brno zkomolenou nemcinou, jako motivy by se treba mne libilo brnenske kolo a drak, jako ikonka muze byt klasicky znak Brna - jednoduchy a jasnyTaky se da Brno spojit s bitvou u Slavkova, ale tam by me nenapadlo, co na minci....

Teď jsem našel ve slovníku, hezčí slovo: mergle = drobné mince.
geomergl je pěkný slovo, ne? :o))


  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2006 - 18:47

Teď jsem našel ve slovníku, hezčí slovo: mergle = drobné mince.
geomergl je pěkný slovo, ne? :o))

To je od cajzlů, s tím sem nelez kemo.
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2006 - 12:47

Ano, už jsou hotové. Po té, co mi geocacheři rozkradli coiny za více než 1000 Kč říkám jediné: NEVER MORE!

to je riziko, do ktoreho clovek ide, ked ich pusta do sveta. Ja ich uz tiez nevypustam, na druhej strane nie som z toho az tak nestastny, ze zmizli, skor ci neskor som to ocakaval.
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2006 - 13:23

Hmm, ale ted vazne
nevim, jestli je dobre reprezentovat Brno zkomolenou nemcinou, jako motivy by se treba mne libilo brnenske kolo a drak, jako ikonka muze byt klasicky znak Brna - jednoduchy a jasny
Taky se da Brno spojit s bitvou u Slavkova, ale tam by me nenapadlo, co na minci....

Bitva u Slavkova? To asi ne, to je dost zvlastni spojeni. Znak Brna urcite, je to presne jak rikas - jednoduchy a jasny. Brnensky drak je vyborny napad, pekne koresponduje s 'celoceskou' GC jesterkou - prece jen, jsou to pribuzni :]]
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2006 - 12:48

k tomu rozdeleniu roli v pripravnom teame - ok, beriem si na starost komunikaciu s vyrobcom.
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2006 - 13:35

nahodou, diky bitve u Slavkova se Brno dostalo do stalo do Tolsteho Vojny a miru:)))
sice ne moc lichotive, je nazyvano prasivou moravskou dirou, ale i tak:). A podle mne Bitva u Slavkova je spolu s oblehanim Svedy asi nejvetsi geopoliticka udalost, co Brno potkala.

Bitva u Slavkova? To asi ne, to je dost zvlastni spojeni. Znak Brna urcite, je to presne jak rikas - jednoduchy a jasny. Brnensky drak je vyborny napad, pekne koresponduje s 'celoceskou' GC jesterkou - prece jen, jsou to pribuzni :]]


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama